Sygnatury

Rince, na razie tego nie planuję .

Ale mam jedno zastrzeżenie co do sigów robionych przez Selenę dla członków LN. Czcionka jest mało wyraźna. Chociaż gotycka ciężko się z niej rozczytać. To są dwa minusy.
Odpowiedz
joana za duzo siedzisz przy kompie i masz klopoty ze wzrokiem chyba bo ja widze wszaystko doskonale :mrgreen: a nasze sigi sa boskie :mrgreen: bez falszywej skromnosci sasasasasa :twist:
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Chyba Angela nie zrozumiałaś o co chodziło. Ona miała (chyba) na myśli czcionke na zdjęciach/obrzakach a ta jest rzeczywiście troche nie wyraźna.
Odpowiedz
Troche zmieniłem sygnature, właściwie usunąłem Homera Simpsona i "Czego słucham w Winampie". A tekst Fredricha troche przekształciłem na bardziej RPG-owskie.

Ekhtelion - Bardzo fajny syg, chyba najlepszy na tym forum, szkoda tylko że oby dwa krasnoludy to te same tylko odwrócone, to tylko szczegół.

Selena - Hehe, fajny lisek

Angela - Bardzo fajny pomysł z tym wilkiem, daje uroku.

Joana - Nie lubie mangi (czy tam anime), ale jakoś może być ta sygnatura.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jeżeli chodzi o graficzne wykonanie sygnatur dla czlonków LN to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednakże muszę przyznać Ekhtelionowi rację jeśli idzie o kwestię wyrazistoci. Trzeba się trochę wyślic aby przeczytać tekst który jest tam napisany.

Jakóbie teraz z pewnością wyglą to bardziej RPG'owo i trzyma klimat. Ten skaczący Simpson wyglądał poprostu śmiesznego (co rycerzowi nie wypada...)

Ange i Twój wilczek trzymają mroczny klimat:] A z pewnością łądniej wygląda niżeli piesek Selenki:] Ale i tak Wampiry ROX! (Chociaż trudno mi nazwać to co mam w sygnie wampirem, gdyż raczej nie znam takich ze skrzydłami...)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Selena ma liska a ja do mojej sygnaturki walnołem se takiego fajnego, tańczącego gościa Nie wiem jak wam , ale mi się on podoba
Odpowiedz
Moja sygnaturka istnieje praktycznie od poczatku mojego bywania na forum....a cytuje ona fragment z Apokalipsy wg. sw. Jana, ktora opisuje liczbe(zapewna wam znana)666 liczbe bestii (antychrysta nr.3) oraz czlowiaka....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Spoko Selena, teraz jest o wiele lepiej.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No teraz ten wilk Selenki jest o wiele ładnijeszy niżeli wczesniejszy piesek...:]

Tokar twój tańczący (zombi?) ujdzie. Całkiem fajne tańcuje:] A napewno przykówa wzrok:]

Angie to temat o sygnach nie avatarach:] Postacie w sygnie ujdą w tłumie. Chociaż mi specialnie sie nie podobają...:]

Olo za to Twoja sygna jest bardzo fajnym kawałkiem z Bibli. Bardzo mi się podoba:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Przytaczając słowa Marty, chciałam Wam przypomnieć że są dwa typy ludzi - tacy, którzy znajdą sobie jakąś grafę i pomyślą "o, to jest zajefajne, wrzucę na 4um" i tacy którzy za jaj pomocą ukazują to, co ich interesuje, porusza, ewentualnie coś chcą zaprezentować. O trzecim typie "wkurwiaczy" za przeproszeniem, takich którzy kochają denerwować całą resztę treściami obraźliwymi/obscenicznymi/zniechęcającymi nie wspomnę, ale każdy ten typ stety lub niestety wyraża siebie. To co mu się podoba, lub to co chce przekazać. Widzicie, wszyscy trzymamy lustra... Pozwalamy siebie krytykować, ale nie jestem pewna, czy ta krytyka nie zbacza czasem na złe tory...

I Nie, nie chcę, żeby ten post usuwano (Patrz post niżej). Żeby krytyka nie była chora, najpierw trzeba sktyrykować siebie (ale niektórzy odbierają słowo "krytyka" negatywnie). A zabierając się za ocenianie innych, trzebaby ich też najpierw trochę poznać.
To nie jest OT. To jest to, o czym powinien pamiętać zarówno ten, który zakłada takie thready i ten, który ma zamiar tu coś napisac.
Selena założyła temat w dobrej wierze. Nie ma potrzeby go nieodpowiednimi słowami szmacić!
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
No dobrze. Ale może przestańmy z tą dyskusją, bo może zrobić się dość duże OT. Czego raczej nie chcemy. Niech jakiś mod usunie te posty, żeby był jakiś porządek.

Tak też się stało...Niechaj spłynie na to osłona milczenia. Atis a jeśli chodzi o mój zwiazek z Angelą to masz rację...Jesteśmy związane niewidzialną nicią, ale to nie jest temat na takie rozważania. Deunan zgadzam się z Tobą, każdy ma prawo do swojej wypowiedzi i nie powinniśmy się o coś tak marnego sprzeczać, ale nie jest wskazane także obrażanie przy tym kogokolwiek. Dziękuje za uwagę i prosilabym o pisanie na temat. Selena Moderatorka.
Odpowiedz
@Sephinroth:
<--- Waaai! Amon!! <3

btw, fajna Ultimecia siedzi tam w folderku
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
No cóż, sig który przedstawiłaś jest boski (), ale ten co masz - na odwrót.
Odpowiedz
Mi się podoba bardzo ta sygnatura Sephinroth-a. Tak samo jak Deunan, chociaż za Mangą (czy tam Anime) nie przepadam (jedyne co oglądałem, to kiedyś Dragon Ball ;p ) ale uważam że twoje sygnatury są jedne z ładniejszych na tym forum.

PS. Bardzo podobają mi się też sygnatury Legionu Nieumarłych. (Draxor, tylko mnie nie wyrzuć z Gwardii ;D ) Hehehe, oczywiście logo Gwardii jest też ładne (poniekąd dlatego, że w moim wykonaniu ;p )
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jakiś czas temu zmieniłem sygnę...(zapomniałem o tym tutaj napisać). Przedstawia on Obcego znanych z filmów Obcy: Ósmy Pasażer Nostromo czy najnowszego Aliens vs Predator (i tak samo z grą). Podpis jest mój (to mój inny nick). Mam nadzieję, że się podoba (jestem wampirem o zamiłowaniach do Obcego...:])
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Jun 29 2005, 02:48 PM napisał

No cóż, sig który przedstawiłaś jest boski (), ale ten co masz - na odwrót.

[post="33831"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Że co proszę ??
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Dobrze słyszałaś. Twój obecny sig jest jakiś nie ten teges. Pan Valentine wygląda jak dziewczyna.....jakaś sfilcowana dziewczyna. . Taka jest prawda.

Mój sig oczywiście nie lepszy......
Odpowiedz
A ja parę minut temu zmieniłem sobie obrazek w syngnaturce...
Widać tam parę sekund początku Last Exile - lot Vanshipa. Ładny?
Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Jun 29 2005, 07:16 PM napisał

Dobrze słyszałaś. Twój obecny sig jest jakiś nie ten teges. Pan Valentine wygląda jak dziewczyna.....jakaś sfilcowana dziewczyna. . Taka jest prawda.


bez komentarza...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Finkregh, nie mów mi, że lubisz Last Exile......

Deunan, hje, hje. Powyżywaj się na moim teraz :twist:..........
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...