Sygnatury

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 26 2005, 03:06 PM napisał

Z nowym GE postanowiłem sobie zmienić sygnę:]



Ja również. Jako swoistego rodzaju zrzucenie brudów przyklejonych do starego GE (zwanego przez niektórych w pewnym czasie "GiE" :mrgreen: ). Nie zmieniam natomiast ogólnie pojętej tematyki sygnaturki... Ach, te trzepotanie elfich rzęs...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jakich elfich Hawk? Toż to jest laleczka barbie! Gdzież podziała się Lady Aribeth? Toż to profanacja Za to avek masz ładny


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Czyś ty sobie Hawk nie spuścił na głowę tego scyzoryka? A może ześ się potknął na schodach albo wypił coś niezbyt świeżego?
Odpowiedz
Ekhm.., po prostu byłem w nieco frywolnym nastroju, hehehe... Ale już wróciłem do normy. I niech żałują ci, którzy nie widzieli Ari jako Barbie z mieczem .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Od tematu w ktorym robie....
Gothic Shadows Modteam:
Odpowiedz
Kurde! Hawk! Pokaz mi na PM tego siga, bo nie zdążyłam zauważyć! xD
Mi też - Rince
RINCE! Pozwolił ci ktoś włazić w mojego posta?!
Chyba nie będę pisał nowego posta "Mi też", nie? A jak naprawdę Joana Ci to przeszkadza, to już więcej nie będę.

A może ja też sobie siga zmienię, co? Skoro wszyscy to wszyscy.
Odpowiedz
Dodałem do mojej sygnatury dodałem Xfire i będziecie mogli patrzeć i podziwiać ile godzin gram w Gothica II ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Spoko Atis ja też nie zmieniam swojego siga bo uwazam ze nie warto skoro juz tyle przetrwal
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja tam do tej pory nie mialem niczego w sygnatutrze, czulem przez to pewna pustke. Teraz to nadrobilem jak widac i jest mi z tym bardzo dobrze.
Odpowiedz
Ja dodałam tylko jedno zdanie;) Reszta wszystkim znana...i wiadome że sama robiłam;)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Jakób: Naprawde ładnie to zrobiłeś Aha o co chodzi z tym XFire ? I jak to coś takiego założyć.......

Hawkwood: Niezły sig zmiana czasami się przydaje

Ekhtelion: Ładny pejzaż ;p
Odpowiedz
Dziwne...w pewnym momencie znów wrócił mi samoczynnie Obcy...ale wrociłęm do SlipKnoT'a:[ Ale mam juz 3 inna sygnę i pewnie kiedyś ją tam dam...:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Zmieniłem sigha. Narazie bez grafiki ale obiecuję, że dojdzie Co o tym sądzicie? (tekst zawarty w sygnaturze jest autentyczny. Cytowany jest fragment najnowszego Harrego Pottera)
Odpowiedz
Potter...fuj fuj fuj;] Nie lubie, nienawidze;) Co wy w tym widzicie?Xx
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Potter jest dobry do poczytania, ale jako obiekt zainteresowania - mierny.
Odpowiedz
Podzielam tą opinię Joana. Ja nie jestem jakimś maniakiem, jak twierdzi Selena Czytam ot tak, by się rozerwać Coś innego niz podrecznik do jakiegos przedmiotu albo lektura. Ta ksiazka czasem podnosi na duchu...
Odpowiedz
A czytałeś może podręczniki szkolne, które napisała J.K.R.? To jest dopiero hardkor. Mam oba. XD

Strażnik: (By nie spamować) Nie czytałem. Ale moze kiedyś...
Odpowiedz
A gdzież to można kupić? I z jakiego przedmiotu? Potterologii?

Ja tam czytam Starego Fotela jak mam ochotę i czas... W alternatywie mam jeszcze podręczniki szkolne i książki fantasy, czytane n razy X.x
Odpowiedz
Kupić można w EMPiK'u, praktycznie w każdym. Każda po dychę. Są to "Quiditch przez wieki" oraz "Fantastycznie Stworzenia i Jak Je Znaleźć". Muszę powiedzieć, że ta druga lepsza...
Odpowiedz

Użytkownik Selena_de_Moon napisał

Potter...fuj fuj fuj;] Nie lubie, nienawidze;) Co wy w tym widzicie?Xx

A czytałaś ? Jeżeli nie to nie rozumiem twojej niechęci, jeżeli tak, to też nie rozumiem twojej niechęci =p

Tokar: X- Fire ściągasz program, rejestrujesz konto, potem znajdujesz gry na dysku i jazda =p całkiem fajna zabawa tylko ma problemy jakieś z naliczaniem czasu, bo jak się patrzy na najdłużej grających graczy to kolesie mają wygrane po 24,1-24,5 h/dobę =p

Owszem czytałam:] I uważam że to kicz dla dzieci;) Selerrr wredny mod
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...