Sygnatury

Aha, to... Mam, przeczytałem ;p
Najlepsze są tam chyba polskie przypisy... Brakuje chyba tylko
'Koham Rona. Chary Poter' XDD

A cio do mojej signaturki, to musiałbym coś nowego wstawić... Qrde, muszę poszukać XD
Odpowiedz
A to może jakaś se zrób? Nie ma to jak własnoręczna robota:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja troche zmieniłem sygnature: dodałem tekst o "Dispeople" mojego wykonania :mrgreen:

-----------

Cytat

Jak dla mnie - trochę za długie XD.


Hmm, Selena ma dłuższą . Ale na serio... to też mi się tak z lekka wydaje, więc zmieniam z powrotem na moją starą sygnature ;p :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jak dla mnie - trochę za długie XD.
Odpowiedz
Zauważyłem, że Tokar zmienił sobie Sugnę...Szkoda, że jest marna według mnie:] NIe przeczentuje nic śmiesznego a i zbyt religijny nie jestem:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Joan - faktycznie, nie umiem XD
Z grafiki na kompie to ja jestem noga totalna ;_;
Odpowiedz
Poprzednia sygna z Legolasem i Gimil była porażaką. uze i wali w oczy...Makabra. A to co masz teraz Joan to hmm...Białe i nadal razi me oczy ale przynajmniej mniejsze...:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No wiesz, mnie się podoba xD

Joan - walnij jakiegoś Majstersztyxa... To wtedy będzie jazda
Odpowiedz
Byle by nie był wielkości pól forum i koloru białego...Jakób strzeliłse zespół KoRn:] Nawet fajne:] Respect:P
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Vamp, wiesz, trudno mi dorwać taki obrazek, który będzie odpowiedał twoim wymaganiom. Mnie jednak nie razi on w oczy.
Odpowiedz
Może być byle jaki kolor tylko nie biały:] (Szkoda, że tło okienka gdzie pisze się posta jest białe...). A teraz to wypasik Joan jest po prostu:] Świetna sygna:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nic szczególnego, ten obrazek mam na pulpicie.

A to jest powiększenie...
Odpowiedz
Kapkę duży sig, Joan
I prawie każdy wie o tym, że masz to na pulpicie ^_^ Wszakże to pokazywałaś. I znowu zmieniłaś XD

Ja muszę pomyśleć nad czymś. Wqrza mnie już moja sygnaturka... =.=
Odpowiedz
Fink, nie tylko ciebie wkurza....

Pozatym, są ci co mają większy sig ode mnie.
Odpowiedz
Według mnie w Regulaminie forum powinnie być jakiś punkt o wielkości sygnatur. Bo troszeczke wkurza te przewijanie (przynajmniej mnie).......
Odpowiedz
Cóż, mam nadzieję, że takiego punktu nie będzie, bo od razu wszyscy będą musieli sobie skracać. A to jest bardzo niewygodne, bo musisz jeszcze pomyśleć co chcesz wstawić, żeby było ładnie i estetycznie.
Odpowiedz
Z natury sigi powinny być bardziej "szerokie", niż "wysokie"...
Odpowiedz
Dokładnie Akodo ;p. Joana, niestety nie podoba mi się twoja obecna sygnatura, wygląda jak by była narysowana w paincie
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...