Sygnatury

Nie mogę, bo straszny jest i tyle, nie ma się nad czym wyżywać XD
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Joana, zgadłaś... Lubię LE, a co? ^_^

Chociaż, twój sig... jest, delikatnie mówiąc, niezwyczajny ^_^
Odpowiedz
Co do siga Finkregha to jest bardzo fajny.
Joano, twój jest taki dziwny, tajemniczy, trochę jak Dante
A co do siga Deunan to jest ładny, ale moze rzeczywiście postać przypomina kobietę, ma delikatne rysy twarzy, moze jest za bardzo zasłonięta. W każdym razie jest fajny.
A najbardziej podobają mi się sygnaturki: Ekhteliona i Legionu Nieumarłych.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No moja sygnaturka jest skromna... i długa :mrgreen: Przedstawia ona kolejno pozaycję w LN, cytat z drugiego tomu pięcioksiągu Wiedźmińskiego ("Czas Pogardy") i siga z LN :] Co do sigów innych to bardzo podoba mi się Ekha, Deunan (chociaż Vincent lekko przypomina kobiete ) i Sephinrotha. Trzymają mroczny klimat Jeszcze oczy Angeli i Seleny podobają mi się. Nie patrzę w nie długo, bo jeszzce zobaczę Otchłań i mnie wciągnie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No więc moja nowa sygnatura zrodziła się z zamiłowania do Baldur's Gate, no i poniekąd z Edycji Kolekcjonerskiej Baldur's Gate II, bo to z płyty z dodatkami wziąłem tą sygnature. Na sygnaturze wydoczna jest walka między drowami. No to chyba wszystko.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Użytkownik Jakób dnia Jun 30 2005, 11:52 PM napisał

Na sygnaturze wydoczna jest walka między drowami.

[post="33882"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ekhm... na Twej sygnaturze jest widoczna grafika pojawiająca się po wyjściu drużyny z Podmroku, a symbolizująca walkę drowów z elfami powierzchniowymi (daothiri). Drowy zaatakowały wówczas świątynię Corelliona Larethiana i splugawiły najświętsze miejsca poświęcone Seldarine. Czepialski jestem... .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No właśnie, będe musiał sobie pograć troche w BGII bo już nie za bardzo pamiętam co się działo ;p. Z chęcią bym sobie pograł też w Tron Bhaala ale płytka mi nie działa
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Deunan, zrobiłam tego siga na odczepnego, bo na poprzedni nie mogłam już patrzeć. I tak wiem, jest strasznie niegustwony. xD

Finkregh, niezwyczajny, bo są na nim Marionetki, straszliwie upierdliwe demony, wszędzie ich pełno. xD

Dany, dziwny? Tajemniczy? Jak Dante? xD O Spardo.....Ostatnia sugestia lekko przecholowana.

Tja....czas zmieńić siga, bo jak widzę ciężko się na niego patrzy.....
Odpowiedz
Zmieniacie te sygnatury jak rękawiczki...Aż trudno ocenić bo gdy chcesz się mu przyjżęć to go już nie ma:]A tp szczególnie dotyczy Ciebie Joanno! Ustatkuj się!:] Aktualny, który masz jest fee...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ramki jakieś takie mało pr0...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Niestety Joana, ale po kilku minutach przyglądania się, nie wiem co tam jest
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Atis zostaw ten, bo jest najlepszy (przynajmniej z tych, które pamietam ). Ładnie wygląda na Undeadach.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A co sądzicie o mojej nowej sygnaturce? Wywaliłem to zwykłe logo Gwardii i wstawiłem własnej roboty
Odpowiedz
Facet w galijskim hełmie? Nieodmiennie będzie mi się to kojarzyło z legionami rzymskimi... A to już nie są klimaty pasujące do protektorów Królestwa...

P.S. Finkregh - co do Twej sygnatury, oglądam ostatnio w Hyperze wiadomy serial - jak dla mnie - rewelacja!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawkwoodzie, jaki tam galijski hełm. To hełm uzywany standartowo przez każdego zwykłego legionistę rzymskiego. Skoro Gwardia to organizacja wojskowa, to dlaczego by nie miała sie wzorować na jednej z najdoskonalszych armii, jaka istniała w historii, czyli armii rzymskiej? Wg. mnie to najlepszy wzór, bo w średniowieczu takowych armii nie było zbyt wiele lub wcale.
Odpowiedz
Hawkwood, wątpię iż LE jest rewelacją. Radziłabym obejrzeć coś innego.....ot choćby Vandread'a, albo Wolf's Rain.

Strażnik, interesujący sig. Zauważyłam, ze to Rzymianin i od razu skojarzyło mi się z Asterixem i Obelixem. xD
Odpowiedz
Joana, uwierz, oglądałem Fajne, ale LE i parę innych anime je przebijaja... Aczkolwiek o gustach się nie dyskutuje

Joana, uwierz [powtarzam się], ale mnie tesh się skojarzyło z A&O XD Mam całą serię, wydania z leksykonem

Hawk, no to jest nas dwóch na jedną Joanę A tak w ogóle to wierzysz z Zjednoczenie [biorąc pod uwagę sytuacje, które zaistniały w serii do tej pory]? I czy da się sforsować Gildię Vanshipami? Wszystko to w następnym odcinku... [a teraz tandetne tło dźwiękowe z telenowel XD]
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia Jul 5 2005, 02:35 PM napisał

Hawkwoodzie, jaki tam galijski hełm.


Och, jak ja kocham dysputy dotyczące bronioznawstwa i falerystyki... Hełm używany przez rzymskich legionistów, a zapodany na Twej sygnaturze, pochodzi od hełmów galijskich (czyli celtyckich) używanych przez Galów już w I w. p. n. e. Wcześniej Rzymianie nosili raczej hełmy pochodzenia etrusko - korynckiego, hełmy typu Montefortino. Natomiast już żołnierze Mariusza, a później Oktawiana Augusta zaczęli używać hełmów galijskich. Taka tendencja zachowała się aż do końca istnienia Zachodniego Cesarstwa. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Rzymianie praktycznie każdy element uzbrojenia i wypoasażenia zaczerpnęli od swoich oponentów - począwszy od hełmów, a skończywszy na tarczy. Natomiast sama idea zrównania Gwardii Królewskiej z legionami jakoś mi nie pasuje. Takie wartości jak lojalność, honor i wierność suwerenowi były kompletnie nieznane legionistom... I tak dla porównania obejrzyjcie sobie wizerunki Gala i legionisty w identycznych hełmach... I sam hełm...

Finkregh - w istocie nie jestem wielkim znawcą mangi.. i nawet nie oglądałem wszystkich odcinków. Zachwyciła mnie tylko odmienność ujęcia graficznego, genialna doprawdy... Zarżnijcie mnie, ale to mi się po prostu podoba...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Z nowym GE postanowiłem sobie zmienić sygnę:] A co ona poakzuje? Gitarzystę zespołu Slipknot, który jest moim jednym z najulubieńszych zespołów Metalowych:] \m/ Slipknot \m/
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mick Thomson ;p. Zajefajna sygnatura VL, bardzo mi się podoba ;p

A moja przedstawia jakiegos rycerza z toporem dwuręcznym, wszystko w kolorach czerwonych, no i oczywiście mój podpis
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...