Sygnatury

1. Więcej inwencji panowie... Offtop, offtopem ale odpowiedzi może mieć bardziej rozbudowane.
2.

Cytat

nie wiem co to


Nie mów mi, że nie widziałeś filmu "Matrix" ?

3. Sygnaturka fajna, ale według mnie troszeczkę za duża. Zmniejsz trochę to będzie spoko
Odpowiedz
no spoko moze motyw z matrixa jest ale tak na zdrowy rozum to jes tylko na tym stylizowane wiem bo mam kodzik z matrixa na wygaszaczu
Odpowiedz
Heh podrasowałem trochę swojego sigha. Co sądzicie o grafice w wykonaniu takiej babki z serwera?
Odpowiedz
Całkiem ciekawa, ciekawe dlaczego On się tak przygląda Nazinowi
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Użytkownik Ven'Diego dnia Mar 17 2006, 05:52 PM napisał

Całkiem ciekawa, ciekawe dlaczego On się tak przygląda Nazinowi

[post="41518"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Podglada jak Nazin wpisuje hasło do forum bo jest z innej stronki i chce zrobic sabotaż na GAMEEXE
Odpowiedz
A ja myślałem że podpatruje, jakiego rodzaju musli wcina Nazin
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
ja mam chyba mózg zmutowany xD niecierpie barta i jego kompanii
Odpowiedz
"Brat" może być, ale nic nie przebije Drizzta Do'Urdena, elfa wygnańca i jego pantery

[Dodano po chwili]

Moja sygnia. Przedstawia GK
Z "Straż! Straż!" Terryego Pratchetta
Człowiek myślący, że jest krasnoludem przyjeżdża z gór, z kopalni do Ankh-Morpork, aby zacząć pracę w Straży Nocnej. Nie dość, że miejscy "bracia" zachowują się troche inaczej niż się spodziewał to jeszcze miasto zaatakował smok (wielki i prawdziwy, a nie mały i bagienny).
Ci tu na dole patrzą, co ja takiego napisałem
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Sorry, chłopcy, ale czy my ostatnio mieliśmy jakiś "the largest signature contest"? Chyba nie, prawda?...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Wolnoś Tomku w swoim domku(a raczej sygnaturze)
Może zrobimy końkurs na najlepszą sygnaturę

Ty się tak Tomeczku nie rozpędzaj. Wolność wolnością ale obrazeczek można trochę zmniejszyć.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ok... widze że temat długo... baaaardzo dlugo nie odświeżany, więc... na mojej sygnaturze widnieje już od dosyć dawna bardzo "przyjemna" historyjka Froda i Sama, to co obecnie słucham w Winampie oraz informacje dotyczące mojej głównej postaci z Lineage II. OMFG... od sierpnia zeszłego roku gram tylko i wyłącznie w tą gre (po drodze była tylko mała przerwa na WoWa) zdradziłeś mnie! i jeszcze mi się nie nudzi
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Kuubaaa... strzeż się... L2 uzależnia... Nie tak jak Tibia, lol, ale owszem. Btw.. twój gif mnie odpycha... Zawsze mnie odpychał...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Hehehe... wiem że uzależnia... a ja ja właśnie jestem uzależniony. A co do gifu to trzeba było mówic odrazu. Mam kilka w zapasie na sygnature a więc prosze, kolejny.

PS. Haha... tylko nie Kuba... nawet tak na imie nie mam
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
AD "Kuby" - odruch, sry.
Co do siga - owned, zostaw.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Mnie się osobiście podoba, właśnie sig Jakóba, ale ten malutki przypis. Jest taki....życiowy XD. Tak skromnie zauważę.

I oczywiście uwielbiam mój sig. Ze względu na to, że wykonała go w przecudowny sposób Deunan. Wielkie ci dzięki za to!
Odpowiedz
Niedługo Deunan będzie miała monopol na większość sygn na forum... Moja też jest jej autorstwa. I tak się właśnie mści nieuctwo graficzne...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ekh - sygna zajedwabista Nie umywa się do niej nawet 'We want you...' I w dodatku fajnie wygląda


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Powiem, że obydwie mi się podobają, ta która była wcześniej i obecna. Wcześniejsza taka charakterystyczna dla krasnoluda , a obecna dla moderatora. W tamtej bardzo podobał mi się ten cytat z "Władcy Pierścieni", uwielbiam tę książkę (jak i pozostałą twórczość Tolkiena). Ciekaw jestem, czy będą ludzie klikać w tą nową sygę. Może i ja sobie sprawdzę, co to jest ten ostatni link?

EDIT

No tak, to był rzeczywiście wspaniały pomysł...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...