Wilkołak

Oj coś im dzisiaj nie wychodzi. xD
Odpowiedz
No, moja kochana trzódko, do roboty Już się z Czuwającym zgodziłam co do tego, kto ma futro, więc... bić pieska, bić!
Odpowiedz
Śp. Czuwający, ze Śp. Kaznodzieją wiedzą wszystko
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
*zasłania ogonem ślepia, by nie widzieć tego... czegoś. Zwłaszcza, jeśli się nie mylą*

Że też mnie zjedzono... :<
Odpowiedz
Niech żyje wataha!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tak właśnie myślałam, że jak nie wiadomo kto, to na pewno Tar Dobrze zagrane, mości wilkołaku.
Charon, czyli Ty byłeś moim bohaterem! Dzięki za ocalenie skóry, przed tą kudłatą bandą
Odpowiedz
Brygada T&T&T
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wataha zwyciężyła!!! AUUUUUUUUUU! Brawo! Przyznam że była to ciężka rozgrywka. Ale mimo straty jednostek włochaci dopięli celu. Brawo Tar : D
Odpowiedz
No, to z Czuwającym dobrze wytypowaliśmy. I szczerze mówiąc, to, że są wskazówki odnoszące się do ostatniego wilkołaka, uświadomiłam sobie dopiero dzisiejszego ranka.
Co innego Tara wydało... I aż boli, że wcześniej nie zwróciło się na to uwagi :c

Swoją drogą, myślałam, że będziecie chcieli jeść Lionela, bo w pewnym momencie zapachniał mi Wyrocznią, a tu niespodzianka.




I nie, by coś, ale gdzie mój pośmiertny dyplom się zgubił?
Odpowiedz
Tak, popełniłem jeden kaardynalny błąd jednak nikt na to uwagi nie zwrócił całe szczęście. ;>
Odpowiedz
Zależy na czyje szczęście :< Gdybym tylko jeden dzień dłużej pożyła...!
Odpowiedz
Lio, losowałem Ty czy Tig. ;P
Odpowiedz

Cytat

Zależy na czyje szczęście :< Gdybym tylko jeden dzień dłużej pożyła...!

To pewnie i ja bym jedyen dzień dłużej pożył, a Tar by w ogóle nie pożył .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A kto w końcu był wyrocznią? A tak w ogóle czy ja się zdradziłem?
Odpowiedz
-__- Sukinkałamarnica jedna. Ech! Cieszę się że w swych ostatnich chwilach pozbyłem się Evrini. Była niebezpieczna (brawo dziewczyno!)
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...