Wilkołak

Tylko dlaczego na prowadzącym, którego jedyną winą jest przekładanie głosów graczy na opis fabularny? Chyba, że to zemsta za nieprzydzielenie wymarzonych ról... ;f

Ano, przydałoby się. Coś mi chodzi po głowie, żeby na samym wstępie dać jakąś ogólną wskazówkę... albo po prostu, zakazać pasowania, z tym, że jest spore ryzyko nietrafienia w kłaka.
Odpowiedz
Ludzie, proszę, nie bądźcie ignorantami. Geralt. No chyba, że jest to zamysł prowadzącej, wtedy przepraszam.
Odpowiedz
Nie, nie jest to mój zamysł ;x
Odpowiedz
Hehe weterani wilkołaka maja pecha. Ale nie ma co się dziwić eliminuje się największe zagrożenie. Ale i tak szkoda nie pograli sobie wredne wilkołaki : D
Odpowiedz
Trochę ciężko nazwać prowadzącego weteranem w ścisłym tego słowa znaczeniu Ale to już szczegóły, w każdym razie, szkoda mi Greya, w wiktulowym wydaniu zapowiadał się znakomicie.


Tak właściwie... to czemu się tak lenicie? Grać, grać! Północ coraz bliżej!
Odpowiedz
Zniszczmy się, postujmy więcej!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ale walnąłem dołującą przemowę :O. Dużo lepiej się czuje jako Gandalf niż chińczyk w końcu jestem wielkim fanem Tollkiena.: D
Odpowiedz
Tak dołującą, że stałeś się idealnym kandydatem na kolację
Odpowiedz
Mam nadzieję że podali mnie w sosie żurawinowym. Moje suche mięso nie byłoby zbyt smaczne na surowe a sos może sprawić że mięso stanie soczysne i w miarę znosnie (by im w gardle stanęło chedorzonym futrzakom jednym). : D szkoda że tak krótko fajną postać miałem. Do tego jako jedyny nie podejrzewałem Daleja przez mą sympatię do wiedźminów. Geralt jak mogłeś ufałem ci!
Odpowiedz

Smaczny byłeś, kotlety z Gandalfa - mniam mniam .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie, żebym coś sugerowała, ale tak ostatnio widzę wasze lincze:



Zdecydowanie przyda się porządna przerwa w grze
Odpowiedz
Szczerze? Mnie już się nie chce myśleć. xD

[Dodano po 42 minutach]

Gratuluję też maliwie idealnej interpretacji osobowości Harry'ego. Też miałam takie uczucie "nikt mnie nie kocha, ale za to mam błyskawicę na czole" podczas czytania.

[Dodano po 10 godzinach]

Odpowiedz
Kurcze wiecie co, to chyba pierwszy wilkołak, przy którym mam takie wyrzuty sumienia po niesłusznym zlinczowaniu kogokolwiek Wybacz Vit...
Odpowiedz
Vitanee, dziekuje bardzo. Mnie Harry denerwowal zawsze swoja placzliwoscia i poczuciem wyjatkowosci ; )

I wybacz; naprawde bylam przekonana, ze to Ty :<
Odpowiedz
A taka fajna postać... Kot-Dziwak był moim prawie idolem z dzieciństwa, tuż po Filemonie .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ojej zginęłam... Ale jak wszyscy o mnie ślicznie piszą
Odpowiedz
Łeee, łee. Szkoda mi że pani doktor zgineła. Już lepiej ?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Z Twoich ust? Jakbyś wiedział, że jestem Doktorem, dwóch rund bym nie przeżyła!
Odpowiedz
Aaaa tam...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...