Wilkołak

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tig jak zawsze, całusy za użycie Mr. J
Odpowiedz
*kłania się w pas*

Jeśli mnie nie wykopiecie ze stołka prowadzącego, to na debiucie się nie skończy ale serio, muszę wam podziękować za dobrą zabawę. Może nie było takich emocji jak w 8 rundzie [ach ten fanatyczny kaznodzieja ], ale i tak miło spędziło się czas, a to jest najważniejsze.

Może nawet jakieś bonusy wpadną... *drepczy knujczyć*
Odpowiedz
W każdym razie, chociaż zginąłem, czułem się jakbym grał, tylko mi się by klawiatura zepsuła...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Miałam dokładnie tak samo w ósmej rundzie jak Dalej, w sumie to bycie umarlakiem ma swoje plusy. Wciąż można typować winnych i niewinnych, a nikt cię już za to nie zabije!
Odpowiedz
To raz, a dwa, z boku, jak się już nie gra, gracz patrzy na wszystko z innej perspektywy. Przy okazji Gratsy dla Tamca i Maliwy za krwawą łzę
Odpowiedz
To dzięki Tobie tak go uwielbiam, Harley Mam trzeci plus: jakkolwiek szkoda mi było, że odpadłem z gry, mogłem również lekko odetchnąć.. obawiałem się, że będę grał tak samo kiepsko, jak w ósemce Tym bardziej zresztą godzę się na odsunięcie terminu kolejnej rundy, podobnie jak tam pisaliście i mój umysł wyraźnie potrzebuje odpoczynku.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz


Taka dłuższa przerwa pewnie wszystkim dobrze zrobi. Akurat za miesiąc powrócimy tu wściekli, spragnieni i głodni gry niczym... wilkołaki.

Będzie się działo!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
I postarajmy się, żeby było nas jak najwięcej! Auuu (tak, nigdy nie byłam wilkiem, ale co tam ) uuu!
Odpowiedz
Ha, ja byłam tak człowiekiem, Doktorem, Wilkołakiem, człowiekiem, Doktorem. Hmm czy to oznacza, że znowu będę Wilkołakiem?
Odpowiedz
Jeśli los tak zdecyduje, to kto wie
Odpowiedz
A ja chce być braciszkiem , ale futrem też nie pogardzę...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Podczas następnej rundy będę Waszą dwójkę mieć na oku....
Odpowiedz
Dalej, coś czuję, że zginiemy w pierwszym i drugim linczu, niezależnie od futra
Odpowiedz
Tak, tak, jeszcze Vit będzie czuwać i nas ,,zaszczeli"...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Tak coś mi się nudziło, więc postanowiłam sobie poprzeglądać wszystkie rundy i zrobić małe podsumowanie wszystkich rozgrywek [może powinien być na to osobny temat...?].


Powiem tylko tyle:
- w 5 rundzie nie byłam jakoś w stanie wykryć ról specjalnych
- w 3 nie mam do końca pewności, kto był kim
- liliowe tło oznacza prowadzącego
- niebieskie tło oznacza wilkołaczy obiad
- czerwone tło oznacza lincz
- żółte tło oznacza samolincz [przez niegłosowanie]
- pomarańczowe tło oznacza działalność Czuwającego
- cyferki, rzecz jasna - dzień śmierci [albo i nie ]
- obramowanie oznacza zwycięzców


Co do reszty - pozwolę wam samym wyciągnąć wszelkie wnioski Z mojej strony - wielki ukłon dla Tiga, który niezmordowanie brał udział we wszystkich rundach [tylko i wyłącznie jako gracz]


http://img36.imagesha...6/9743/hs0.png
Odpowiedz
Nom, widzę profesjonalne podejście do sprawy. Ten edyszyn będzie szałowa

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Cóż, nie mogę obiecać, ze naprawdę będzie szałowa, ale... Postaram się Nawet mam kilka pomysłów
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...