Wilkołak

Byłeś wkopany aż po uszy, dziubasku! I jasne, ciesz się z cudzego nieszczęścia... ;_;
Nikt nie był Wyrocznią, tak samo jak nie było Braci.
Odpowiedz
Dobrze, że chociaż się na Chińczyku jednym zemściłem (Za Ervinę, Za Saurona)!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Odznaczenie dla Evriny dodane Tar, jak Ci się podoba przyszły pracodawca z podsumowania?

[Dodano po 19 minutach]

Przy okazji - czy ktoś przeżył 3 rundy OD POCZĄTKU DO KOŃCA? (W sensie - wygrał 3 razy?) Bo chciałem przyznać sobie za to specjalne odznaczenie ( Tak, mamy takie), ale odkryłem, że grałem (i wygrałem) tylko w dwóch pierwszych. Czy ktoś mnie przebił i należy mu się "Tańczący z Wilkołakami"?
Odpowiedz
Mru, dziękować *mizia*

Jeśli o mnie chodzi, to też mam tylko dwie wygrane, więc nic nie mówię, co do reszty... hm. Chyba Tig, ale pewności nie mam.
Odpowiedz
No właśnie, trzeba grać! Muszę mieć popiersie jak ruski generał .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jak wam się widzi początek nowej rundy?




O, to mój 666 post :3
Odpowiedz
Gratulacje z okazji 666 posta
Początek widzi mi się bardzo dobrze
Odpowiedz
Evrina, początek widzi się super! Już widzę, że będę bawić się świetnie! ; )
Odpowiedz
Dobra myśl, srsly
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
To oko ma wadę wymowy .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ielenia, dziękować

Dalej, oko jest pijane, co się dziwisz?

No nic, początek początkiem, zobaczymy, co będzie dalej, ale cieszę się, że póki co, przypadło wam do gustu
Odpowiedz
Świetny pomysł. Ale znalazłam błąd! To znaczy, nie-błąd! Oko powiedziało "rolę" zamiast "lolę"! Ale umiejscowienie rozgrywki i postacie niesamowicie pomysłowe!
Odpowiedz
Eee... no raz mu się udało dobrze powiedzieć, w chwili... pomroczności jasnej!



Odpowiedz
Oćko dzi-dzi .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Odpowiedz
Drogie wilkołaki, to.. było.. wredne. Najpierw Matt, teraz Wiktul..

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
No widzisz, Evrina, powinienem był się założyć o piwo, to miałbym z tego coś więcej, niż satysfakcję "a nie mówiłem?!"

Niemniej i tak oznajmię, że wilkołaki okazały się tchórzami, nudziarzami i nie-fair-playerami w stopniu identycznym, w jakim doktor okazał się mistrzem niedomyślności
Odpowiedz
No powinieneś był Tak samo jak ja powinnam otworzyć salon wróżbiarski, bo nie dość, że z perspektywy ranka stwierdziłam to samo, co Ty, to jeszcze... Nie, nie będę mówić, a już na pewno nie publicznie


Chyba trzeba będzie wprowadzić zasadę, która nie pozwoli wilkołakom jeść poprzednich prowadzących na samym wstępie :3
Odpowiedz
Nie no, frustracje trzeba jakoś wyładowywać

Trzeba natomiast pomyśleć nad zrobieniem czegoś z tym, że pierwszego dnia zawsze wszyscy pasują i oddają wilkołakom free fraga.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...