Wilkołak

Pewnie tak. A co gorsza - nie ma Kaznodziei, który by się wstawił u Bastet i zdjął odpowiedzialność z barków tych dobrych

Ah, kochane deja vu... cóż, możemy teraz tylko czekać i podziwiać, co się tej nocy stanie.
Odpowiedz
Ulala...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ciekawi mnie koniec
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mówiłam, że ślepi? Mówiłam. Tylko,jak się okazuje, trzeba było inaczej to interprecić (włącznie ze mną samą ;_; ).

Lionel! Masz bęcki u Bastet!
Odpowiedz
;_____; Czuję się jak w Oszukać Przeznaczenie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ale z drugiej strony, dzięki temu "poświęceniu", już widać, ile jest futrzaków. Chyba, że coś źle liczę.

Eh, eh, tak się kończy, jak lud nie słucha mądrego Kaznodziei... mimo, że prawdopodobnie raz się omylił!

W każdym razie, ciekawy impas, widzę tu tylko jedno możliwe wyjście z sytuacji, pomijając linczowanie jak popadnie.
Odpowiedz
Według mnie krążycie wokół wilka. Przynajmniej to wynika z mojej rozpiski, ale nic wam już nie mówię. Żeby nie było, to są tylko moje domniemania, z nikim się nie kontaktowałam. I tak, jestem bardzo ciekawa, kto ma rację!
Odpowiedz
Atam.

[Dodano po 18 godzinach]

Otóż to, zabić jeża-kolcosnajpera .

@ Tamc i Tig
Miło mi słyszeć wasze gratulacuje.

@ Vit
Sorki, za zabicie, ale to był mój pierwszy strzał.

@ maliwa
Masz za swoje jednorożcu, nie trzeba było mnie linczować!

@ Ervina
Dzięki za ratunek :*

@ Wiciu
Kiedy następna?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czy tylko ja się domyśliłam, kim jest Dalej? oO *patrzy posępnie, jak duszpasterska praca idzie na nic* jak dziś nie traficie, to cały kaznodziejski trud zmarnuje się tak, że szkoda mówić.

Swoją drogą, Wiktulu, Medivh bądź maliwa nie powinni mieć jakiegoś koloru? Bo zostały tylko 4 osoby, z czego jedna jest wilkołakiem... a przecież nie ma jeszcze trupów Doktora, Wyroczni i Braci, co daje... niespodzianka, 4 osoby?

[Dodano po 48 sekundach]

Dalej, nie ma za co, Czuwającemu zadek trzeba chronić! I właściwie muszę pogratulować za to, że w dniu linczu dzielnie trzymałeś łapy na kolcach, zamiast odpuścić.
Odpowiedz
*W napadzie wściekłości rzuca zeszytem z notatkami z rundy bieżącej Wilkołaka.* To ja już nic nie wiem! Wygląda na to, że tak, Evrino.. Wybacz, Daleju

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
A przecież to było takie... proste. Właściwie Dalej jako jedyny miał czym ciąć i kłuć pieski, więc... *wzdych* i spokojnie, najwyżej będziesz obiadem dla futrzaka. Odpłacimy się im w następnej rundzie!

[Dodano po 4 minutach]

Chyba już wiem, kto ma futro... hm. Ale pewności nie mam.
Odpowiedz
Tak samo jak ja, mam przeczucie, że to jest:
SPOILER
Co się tutaj gapicie oszuści, nie powiem wam!


[Dodano po 4 minutach]

PS: Tig, wybaczam ci, na tym polega Wilkołak. W końcu po to to się nazywa wilkołak, żeby wilkołaki podpuszczały do linczu (albo sami dobrzy popełniali złe decyzje jak w przypadku Meda).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Też mam swój typ.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Typ jaki, jesteś pokemonem-trupem? Żartuje, wiem przecież, iż jesteś pokemonem martwym-wilkiem .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No bez przesady, podpuszczanie podpuszczaniem, ale wystarczyło przecież DOKŁADNIE poczytać podsumowania Wiktula, by wiedzieć, że Czuwający to Czuwający a kłak to kłak Tylko coś nie mogę znaleźć wskazówek dotyczących ostatniego futrzaka... no i ta niepokojąca niezgodność w stanie osobowym.

Wiem jedno, jeśli jeszcze kiedyś będę Kaznodzieją, to raczej nie powtórzę tej serii miłościwych ocaleń.
Odpowiedz
Oj coś im stanęła ta rozgrywka!
Odpowiedz
Pewnie boją się nos wyściubić, żeby nie obróciło się to przeciwko im
Odpowiedz
Ervina, może wymienimy się PWkami ,,poderzewającymi"?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Możemy Ty pierwszy


Ahh... przeprowadziłam parę prac archeologicznych i już wsio jasne, skąd ta cała niezgodność, o której marudziłam...
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...