Pokaż no swój pulpit

Fajna tapetka Fink, Joana - też może być, ale jako ze nie lubie za bardzo mangi czy anime (wiem, wiem, powtarzam sie ) to bardziej mi się podoba Finka.

Olo - 120 GB ;p

A czy to nie dziwne że każdy akurat robi screena wtedy kiedy na minimalizacji winampa jest widoczna cała nazwa zespołu który lubimy/słuchamy aktualnie ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Hej jak wy wstawiacie tu swoje pulpity ? Ja zrobiłem screena i ma 2,85 MB
Odpowiedz
Joan, Pandaren mi się już dawno znudził
Miałem przed Tom'ashem taki fajny ognisty krag, a teraz się przez ciebie przerzuciłem na ten art Xansaviery ;p

Olciu, nie wiem jak się tu kasuje posty... musiałabyś mieć moda
Odpowiedz
Gentelman XD <--- Strażnik - KULTURA MUSI BYĆ!

Tokar, zapisz to w JPG... Najlepiej w IrfanView XD A jak nadal masz za dużo, popróbuj W JPEG lub w GIFie zapisać. Inaczej się raczej nie uda... ^_^
Odpowiedz
A O TO I MÓJ PULPIT Przed chwilą na niego zmieniłem...wcześniej miałem chyba auto mazdę zlbo Civica z NFS:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
fuj slipknot jak ja tego nie lubie
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Nie spotkałem chyba jeszcze "normalnej" dziewczyna, która by ich lubiła, więc się nie obrażam:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Slipknot jest zajefuckowy że tak powiem. Ale, takiego porządku na pulpicie to jeszcze u nikogo nie widziałem, moje gratulacje Vamp. Naprawde, spoko tapetka i to menu na górze. Raspect ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Zajefuckowy? A co to za nowe słowotwórstwo? Albo raczej..co oznacza:] A porządek musi być...Dzięki czemu ikonki wreszczie nie zawadzają itp. i mogę oglądać moją tapetkę bez przeszkód;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Pulpit niezwykle oryginalny i niepowtarzalny (*oklaski z sali*). Tylko przestałem się dziwić, że ludziska głosują na V.L jako na psychola... :mrgreen:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
cco mam sobie wstawic na pulpit zeby ktos wreszcie na mnie kurna zaglosowal ze jestem psycholem? ;p
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
hmmm polecam zespol ktory mam na plupicie czyli Cradle of Filth jezeli sie nie uda przekonac publiki polecam Dimmu Borgira i Behemotha napewno znajdziesz cos dla siebie:P
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hmmmm....Fink, który art Xan masz na myśli? :mrgreen:

Olciu, msimy chyba się podzielić tytułem największego psychola na forum, ale najpier musimy obalić Vampa. Idziesz na to? :twist:
Jeśli tak to...... *Joan łapie za Rebeliona*
Odpowiedz
Renbelionem raczej świata nie zwojujesz Joan:] A napewno nie stracisz mnie ze stanowska psychola:] A co CoF'a to rzeczywiście...też se go dam na pulpit...ale teraz mam u siebie zespół In Flames...Nic nadzywczajnego więc daruję sobie wstawianie go tutaj:] Hawk, w końcu pytania znalazły odpowiedzi...Czy był ejdnak one takie jak myślałeś?:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Całkiem całkiem tapetka, Vamp XD
A tak na marginesie, chyba nie znasz Spyke - jedyny twórca Monastyra płci żeńskiej [bodajże XD], słuchająca Slipknotu i nawracająca wszystkich na słuchanie ich muzyki XDDD Ogólnie, równa babka X3

Olcia, wstaw coś baaaaaaaaaardzo pojechanego. Wtedy awansujesz na psychola XD
Odpowiedz
Nowy Pulpit...:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No, no, no :mrgreen: Ale żeś wyskoczył z panną Rayne ;p Ładne, ładne ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Oto mój pulpicik ;p

Odpowiedz
To mnie powalil tekst na Twoim pulpicie Vamp a dokladniej na piersiach a przynajmniej ich miejscu: nice Boombs
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...