Pokaż no swój pulpit

Mam również screen bez tego Nice Boobs:] Może kiedyś jak będziecie grzeczni to zapodam:] Aktualnie mam pulpit z tej samej gry co Med czyli RTCW:] Nic szczególnego więc sobie daruję umieszczanie go tutaj:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nowy monitor nowy "imidż" :mrgreen: Z Balroga przerzucilem się na drowkę...
  • Pulpit_new_imid__hehe.JPG


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ktoś ruszył temat....

Bzidka tapeta, no nie? (wcześniej miałam nową tapetkę z WoW'a, Dark Portal, a zmieniłam na coś innego, chciałam wrócić, ale się okazało, że wywaliłam....)

Tapecia
Odpowiedz
Ładna tapetka. Wyślij mi na maila :mrgreen: Taka fajnie klimatyczna


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No całkiem fajny Mordorek i w ogóle. Trzyma klimat:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A ja wiem czy taka fajna ta tapeta. Jakaś takaś byle jaka...
Odpowiedz
Tapetka fajna... Ale stwierdzam fakt że The I of the dragon to badziew jakich mało xO

Odpowiedz
Ashgan, mów za siebie. Jak dla mnie I of the Dragon jest jedną z lepszych, jak nie najlepszą, gier poświęconych smokom. A takich nie ma prawie wcale. A i IotD nie należy do najmłodszych...
Odpowiedz
To cofnij sie i zobacz mój Koffany pulpicik Ja mam pożądek a nie jak te rozlezidupy

Odpowiedz
Ekh, a czy ja według ciebie mam zawalony pulpit?
Odpowiedz
Łojezu... to są jakieś śmietniki a nie pulpity Toż to mape chyba trzeba mieć by się połapać
Odpowiedz
Ekh no co ty chcesz, skoro dziele kompa z dwójką braci ;p

Tokar no wiesz... Masz ze 25 ikon więcej ode mnie :mrgreen: Muszę sobie jeszcze czymś zasyfić...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Skoro masz 2 braci to załóż im oddzielne konta .

Joana, całkiem calkiem. Napewno bardziej funkcjonalny niz ten Medzia albo Tokara. Też kiedys miałem podobnie ikony ustawione.
Odpowiedz
Ekh - kiepskie rozwiązanie... próbowałem ;p Jak miałem jeszcze Neo to kiepsko się to zgrywało... Czasami na jednym z kont nie było jej i taki inne duperele utrudniające życie :mrgreen:

Tak wogóle to mam dwóch braci, z których jeden skończył medycynę, a drugi jest na 5 roku, więc wiesz... :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie ma co. Tokar rządzi . A tak a serio, to nie przeszkadza Wam to ? Co do samej tapetki... klimatyczna. Kiedys tez widziałem (chyba w CDA) takim samym stylem robione świąteczną czarodziejkę i amazonkę.

Tapeta Joan też trzyma klimat. Zresztą, jak mogłaby mi sie nie podobać ...

Ja natomiast już od dłuższego czasu mam tapetkę, którą chyba nawet u nas na stronie znalazłem. Schludna i nie wali po oczach. Czego wiecej potrzeba ?
  • Pulpit_3.JPG

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ekh, dzielę kompa z siostrą i bratem (aktualnie są w Anglii...ale siostrunia wraca dziś!), a i tak pulpit wygląda ślicznie. Nie mam zwyczaju wywalania swoich plików na pulpit, żeby każdy mógł to obejrzeć....szczególnie ojciec.....

Rince, no ja nie wiem, co w mojej tapetce jest takiego pięknego? No Dziewięciu Jeźdźców Saurona. Fakt, wykonanie jest przepiękne, ale nic pozatym. Wieża z Okiem Bez Powiek jest....brzydka, nieproporcjonalna i niezbyt podobna do tej prawdziwej. Chyba, że art był robiony przed filmem - to zrozumiem...

Proszę państwa! A oto najbardziej zawalony pulpit świata! -->KLIK!<--
Odpowiedz
hehe ja raz miałem tak, że cały pulpit miałem zawalony ikonami (dokładnie cały) i jak robiłem nowy folder to nie było go widać na ekranie Ale mi coś odwaliło i trochę ogarnąłem.
Odpowiedz
Tokar, masz rację. Taki zawalony i zaśmiecony pulpit tworzy klimat .

Doszłam do wniosku, że z pulpitem jest jak z pokojem. Jeśli człowiek jest schludny, jego pulpit będzie czysty i funkcjonalny. Jeśli człowiek to bałaganiarz - cóż, wniosek nasuwa się sam. Czyli mój pulpit powinien błyszczeć czystością. (bycie pedantem to dzika sprawa....)
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...