Pokaż no swój pulpit

Mmmm.... it's a balm for my shattered soul.... jestem doprawdy zachwycony, że piękna Ari wygrała konkurs miss pulpitów . I czyż nie jest to w istocie przewspaniały motyw? Tapety, skiny do winampa... Ok, ok... juz siedzę cicho... :mrgreen:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Osobiście uważam Hawk, ze masz chyba porzadny problem z pulpitem albo z głową A swoja drogą to polecam ci overneta zamiast osiołka co sie pasie w trayu
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Jul 11 2005, 11:50 PM napisał

Osobiście uważam Hawk, ze masz chyba porzadny problem z pulpitem albo z głową


Dziękuję, to miło z Twej strony - czuję się doprawdy zaszcycony . Przynajmniej nie skaczę z kwiatka na kwiatek... Podziwiajcie mą konsekwencję! Heh... i jakoś przyzwyczaiłem się do muła (a nie do osiołka...).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
A w sumie to są jakies inne tapety Hawk z Ari? Bo ciągle ja widuję taką samą (ta sama pozycja) jakby innych nie było. A ja też jestem stały w ucuciach jeśli chodzi o pulpit. Ciągle mam góry ( ). A mułek może i fajny jest ale jest woooolny a overnet to to samo tylko że szybciej (no może mniej źródeł ma)
Odpowiedz
@Strażnik - zwal jak zwał :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Finkreagh, a jakże! xD

Hawk, tja, Aribeth jest wporzo, ale taka straszliwie......eeee......zrzędząca........(czekam na kłótnię :twist:)

Grasz w Sacred? Ale jajo .


Strażnik, bezpieczny Windows? Trudno uwieżyć, ale istnieje coś takiego. Np. u mnie .

A ja tam sądzę, że to kociak z NFSU powinien wygrać xD. Ari jest przereklamowana i jest już stereotypem......czuję, że Hwakwood łapie za swoją majchę (miecz) i idzie walczyć w obronie honoru swojej damy. xD
Odpowiedz
co do pulpitu ee... nie wiem kogo tam to 1. ja sie tam na tym czy kobieta est sexi czy nie nie znam , a obie gry baaaajdzio lubie... ale z tamta baba z nfsu sie nie gada^^ a zreszta co ja tam bede ;p wole pulpit hawka;P
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
A taki mały offtop. Dziwię się, ze Hawk nie ma Aribeth w avie Wielki wielbiciel i rycerz powinien mieć zawsze portret swojej damy
Odpowiedz
X_x no proszę zrobiliście sobie tutaj jakies miss? Nie smiałem nawet dawać Hawkowi konkurecji i jego Aribeth! Żadnej offensywy:] Aktualnie zmieniłem pulpit, ale nie mam zamiaru go dawać na GE:] Powiem tylko, że jest z gry DOOM 3:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
rozneglizowany potwor-baletnica? :]
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Buehehehehe niestety coś bardziej wrednego...rozkodowany genetycznie A.Lepper...:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No nie wiem, Strogg? xD O sorry, to przecież był Quake 4, może główny bohater? xD
Odpowiedz
No, znowu zmieniłem tapetke... jednak teraz to nie jest nic związanego z fantasy. Na mojej obecnej tapecie jest narysowany ś.p. Dimebag Darrell, były gitarzysta Pantery.
  • Dimebag_Darrell.jpg
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Hmm, fajny pulpit. Tylko jest on troche zawalony... Niedługo pokażę tutaj mój pulpit windowsowy. Pewnie sie zdziwicie, bo dotychczas pokazywałem tylko linuxa, ale w windowsie mam konto użytkownika tylko do grania

Przypinam ten temat.
Odpowiedz
Mój pulpit jest trochę zaśmiecony, ale niedługo będę robił porządki. U mnie przeważa natura.
  • pulpit2.jpg
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Treaz juz wiem dlaczego Jakób codziennia gra w inna gre i obwieszcza to w opisie na gg, a ja sie glowilem jak Ty to robisz:P Powiedz jakiej wielkości masz dysk??

A zeby nie bylo offtapa to powiem ze masz Jakobie bardzo majna tapetke:p

Kurde dwano nie zagladalem na ten temat i chcialem zobaczyc co tez pisaliscie o od mojego poprzedniego postu i zauwazylem ze nie moge juz zobaczyc jaki ma plupit Nazina....

I nie tylko Nazin. Chyba sporo osób powyrzucało swoje screeny z pulpitem lub zmieniło ich miejsce na dysku ;p, bo w wielu załącznikach wyskakuje błąd. - Rince
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Joan przez te wakacje zmieniała pulpit dwa razy (tak na dłużej, rzecz jasna). To jest wcześniejsza wersja. (art wykonała Xanseviera)

A to jest obecny pulpit.

Boże, jaka ja jestem oryginalna, w kółko to samo XD.
Odpowiedz
Masz rację, Joan... zawsze oryginalny Dante XD
Szarpnęłabyś się na coś zwariowanego, bez Dante'ego

A to jest moja tapetka, z Losux'owym Tom'ashem
TUTAJ
Odpowiedz
Fink, a Pandaren Xpress? Tą miałam dosyć długo.
Odpowiedz
jak sie kasuje posty?
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...