Pokaż no swój pulpit

tjaaa zapomnialem napisac ze zespol ktory jest a moim pulpicie nazywa sie Cradle of Filth(dla jeszcze bardziej niewtajemniczonych jest to zespol taki juz pomiedzy black/gothic metalem) jezeli chcecie sie czegos wiecej o nim dowiedziec zapraszam na gg badz pw.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
ehhhhh jak widac jestem slepy bo tego nie zauwazylem:D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Fink, tja, Pandareńskie Żarełko rządzi! xD
Odpowiedz
O to i mój aktualny pulpit...:]

Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ooo, co ta seksowna laska robi na pulpicie? Daj mi namiary do niej, chętnie ją poznam A teraz na serio to całkiem niezły ten pulpit. Ja wciaż dopracowywuje swój pod linuxem, niedługo go tutaj pokażę.
Odpowiedz
Co robi? Powoduje, że kły same się wydłużają i chcą zatopić się w jej gardełku:] Dzięki, miałem lepsze, ale nie narzekam:] (a namiarów nie podam bo ona jest mine:])
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Interesujaca tapetka, nie powiem.

Faceci......._-_
Odpowiedz
Szybkie auta, piękne kobiety...czego więcej chcieć?:> Chyba tylko krwi:] (dla śmiertelników piwo:]). Wbrem starości jestem na topie i wiem co dziś dobre:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
I tu masz racje Vamp ja bym do tego jeszcze dodał szybkiego kompa i bezpiecznego Windowsa (przeczy samemu sobie ).
Odpowiedz
Ciekawe macie tapety i pulpity ale nie w moim stylu

Cytat

bezpiecznego Windowsa


Ja mam bezpiecznego Windowsa! I szybkiego i ładnego i nie sypiaczego sie!
Odpowiedz
Nieładnie Vamp, nie ładnie. Trainerow się używa, tak? To taki z ciebie gracz :mrgreen:

ps.Mogleś umieścić ten pulpit w załączniku, bo tak, to się rozszerzył troszeczkę obraz


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nazin - niezłe to jest (i wcale się nie podlizuję - nie myślcie sobie! :mrgreen: ). Zdecydowałem się po raz pierwszy od ponad roku dokonać pewnych modyfikacji na moim pulpicie. I oto proszę...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nazin: Rzeczywiście, niezły pulpit.
Hawk: No czego się tu spodziewać? Oczywiście Aribeth de Tylmarande. Ja też ją lubie Całkie ładna tapetka.
Ekth: Bezpieczny windows? Weź nie zartuj, taki twór nie istnieje!
Odpowiedz
Nazina, rzeczywiście fajny pulpit. Tylko sie zastanawiam co on dokładnie przedstawia. Na pewno ręce maga nad wrzechświatem, 2 całych magów, berło z gwiazdami i księzycem, kometę, przezroczysta Ziemię z runami?

Tylko teraz się zastanawiam, która panienka jest ladniejsza. Vampa czy Hawka :mrgreen: I chyba wybór padnie na Aribeth gdyż w pełnym rynsztunku wygląda bardzo ładnie :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Med, ty chyba chciałeś powiedzieć, ze Aribeth w pancerzu wygląda bardzo seksownie Zdecydowanie lepsza od tej z pulitu Vampa (bez obrazy oczywiście, twoja panna też jest wporządku) A co do pulpitu Nazina, to dałbym mu coś z astrologii czy nauki runicznej ewentualnie z numerologii.
Odpowiedz
Zawsze Aribeth, nie?

Eh, ja tam z Joaną wolimy żarełko z Pandaren Xpress
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...