Pokaż no swój pulpit

Cytat

Coś mi się tak właśnie wydawało że Hawkwood będzie miał na tapecie Aribeth


Ekhm..., cieszę się, że stałem się postacią charakterystyczną :wink: . A tak serio - Nazin, u mnie nawet poczta przychodząca odzywa się głosem Aribeth (w wersji oryginalnej, czyli Wendee Lee...).

[ Dodano: Wto 22 Mar, 2005 ]

Cytat

Hawkwood - fajne ikonki.


Dzięki - to z zestawu ikon, dźwięków, tapet i innych modyfikacji made in Neverwinter.

[ Dodano: Wto 22 Mar, 2005 ]

Cytat

Hawkwood - a co to za tajemnicza ikonka "Tylmarande" ?


Och, po prostu mój osobisty folder poświęcony słodkiej Lady, czyli tapety, arty, opowiadania, powieści, linie dialogowe, różnego rodzaju teksty, analizy, kontakty z innymi admiratorami i inne takie. Lubię mieć pod ręką :wink: .

[ Dodano: Wto 22 Mar, 2005 ]

Cytat

a ja swojego nie pokaze bo za duzo tu niepelnoletnich osob  :twisted:


No teraz to mnie zaintrygowałaś... A co można mieć tak niecenzuralnego na pulpicie? Gołych facetów, czy jak? :wink:

Odnośnie problemów z dzieleniem piecyka z osobami niepożądanymi - na szczęście nie mam takich problemów. Z pozostałych dwóch osób w mym mieszkanku jedna jeszcze nie sięga do klawiatury, a druga jest opętana tylko jedną grą: Homm4 i to jej jedyny kontakt z komputerem. I nie wtrąca się do mych kompozycji na desktopie (chodzący ideał...).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No proszę. Ja dzielę kompa z trzema osobami (brat, siostra, tata). Mama ściera tylko kurz z monitora i klawiatury. :DD

Hawkwood, ty to masz bzika.....zupełnie jak ja. Ja bym się tam na twoim miejscu żonie/dziewczynie nie pokazywała. :DD
Odpowiedz

Cytat

Hawkwood, ty to masz bzika.....zupełnie jak ja. Ja bym się tam na twoim miejscu żonie/dziewczynie nie pokazywała. :DD


Jak na razie fascynację dwoma (no, teraz już trzema...) kobietami w życiu udaje mi się jakoś pogodzić. Żadna nie jest chwilowo zazdrosna :wink: .
A tak poważnie - analizując nasze pulpity można się pokusić o przeprowadzenie bardziej szczegółowych badań, coś w rodzaju testu Rorschacha. Ale to tylko w przypadku, gdyby każdy komponował pulpit samodzielnie. Dopiero wyszłyby na jaw wszelkie demony skryte w podświadomości :lol: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
To moj pulpitek , propos , Atis z kad masz ta DMC mini gierke - daj linka mi xD ( o takie cos to sie pytaj na pw albo gg - Angela )
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
Moja "papa" w tym momencie. Musicie przyznać, ze ikony świetnie się na niej maskują XD Ale ja wiem gdzie co jest.
Hail to the great Masamune.
wallpaper
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Deunan, ładny pulpicik. Wiem, że skądś znam tę zgraję. Tylko skąd....

Grasz w L2? Na jakim servie? Może razem pogramy?
Odpowiedz
A oto mój pulpit. Różni się ttym, że nie jest windowsowy tylko Linuxowy [attachment=3:attachment]
Odpowiedz
A ja sobie zmieniłem tapete na "Death Coolową", hehehe.
  • My_Desktop.jpg
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Użytkownik "Strażnik" napisał

Różni się tym, że nie jest windowsowy tylko Linuxowy
...a konkretnie to Mandarynowy (Mandrake) i KDE'owy. Czyli wizualnie prawie jak winda. Żeby być oryginalnym, trzeba było dać zrzut konsoli...
----------------
Oto mój Tux - powoli się na niego przenoszę... X.org + Enlightenment/BlueSteel: (od lewej do prawej) HotBabe, pod nią ATerm, obok BeepMediaPlayer, Psi, gkrellm2, na dole w lewym rogu - podgląd workspace'a, w prawym - miniaturki Epiphany z podglądem GameExe i Google'a.
  • printscreen2.gif
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Fajny! Ja pulpit zmieniam co chwilę więc raczej nie podam. Częstotliwość zależy od osób trzecich które ów puplit będą widzieć:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
To i ja Paczta sobie;P
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Atis- skromnie jak cholera
Selena - selena to angela tylko jeszcze bardziej goth ale pulpin masz zarabisty.

a u mnie dalej to samo
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Olciu, no co? Skromnie, tylko wystawiłam na pokaz skin do gg i winapm'a.
Odpowiedz
Joanno boski...czyżby w winampie był RAM? Mrrr...
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Eeeeee, Selena o co ci chodzi? Bo nie zrozumiałam zbytnio.

Prosić i prosić! Nic do was nie dociera?! Proszę, żebyście nie mówili mi po imieniu, a wy nadal się upieracie. No co za ludzie.....
Odpowiedz
A ja u siebie posprzątałam. W tle, jak w większości przypadków, moja bogini. A co do skina do Winampa, to chyba nic zachwycającego
  • papa2.jpg
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
hmmm.... ciekawy pulpit Deunan Zdecydowana wiekszość pulpitów jest windowsowa. Ciekawe dlaczego...
Odpowiedz
bo windows jest popularniejszy
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...