Centrum Oceny Avatarów

Wystarczy, że zaserwuję jakiś stary. Te były najlepsze. Np. Niebianina z Order of the Stick
Odpowiedz
Dawno nie pisałem w tym temacie więc wybaczcie jak kogoś skomentuje jeszcze raz :mrgreen:

Deunan - swietny avek. Najlepszy jaki mialaś. Teraz będzie mi sie chyba zawsze kojarzyl z twoją osobą

Selen - beznadzieja. Najgorszy avatar jaki do tej pory mialaś. Nie wiem czemu zmieniłaś z tamtych wcześniejszych avatarów bo imho było świetne. (ale jaki ci się podoba to nie przejmuj się moim gadaniem )

Tokar - a tego pana to ja chyba skądś znam :mrgreen: Calkiem niezły avatar. Pasuje do stylu Undeadów.

Atis - avatar całkiem niezły, ale nie rewelacyjny. Zgodzę sie z Jakóbem, że ten pierwszy co miałaś kiedyś i pokazalaś byl najlepszy.

Jakób - z tego avka mozna brać opis do jakiegos opowiadania Rycerz bez skazy, idealny. Po prostu piękny.

Ashgan - extra mroczny avatar. W sam raz jak na LN

Rince - powrot do przeszlości, ale w nowym stylu Jak tamten avatar był fajny to ten jest bardzo fajny. Super po prostu

Ola - PPG :mrgreen: Kiedyś lubilem tą bajeczkę. Ale avatara możesz zmienić

Angela - Krucjata Liberty'ego Avatar fajnie się prezentuje na Undeadach.

Dany - trochę maly. Moze jakby byl większy to sprawialby lepsze wrażenie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Tokar - a tego pana to ja chyba skądś znam icon_mrgreen.gif Calkiem niezły avatar. Pasuje do stylu Undeadów.


Ja wiem czy do stylu Undedów, po prostu bohater którego on w SIN City gra bardzo mi przypadł do gustu (Btw. polecami film, najlepszy komiks jaki do tej pory nakręcili, nie jakieś Spidermany blee........................)
Odpowiedz
czy moglibyście mi powiedzieć czy mój avart jest dobry bo chciałbym mieć satysfakcje czy go zmienic czy nie nie obrażę się
Odpowiedz
Ortografia nie gryzie Panie Zniszczenia i pożogi. A taki avek ma już chyba Rycerz Sprawiedliwości i ładu wszelakiego
Odpowiedz
ehehehe a czy to nie walen zmienil nick na rycerz sprawiedliwosci, a rycerz na pana zniszczenia czy jakos tak? :* mi sie calkiem (probowalam z niego zrobic logo gwardii kiedys )
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Mnie się kompletnie nie podoba...Chociaż to ja go robiłam^^" Ale dla Pana zniszczenia to raczej dno;P
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Ładny Avek Seleno, a ten co zrobiłas też ładny.
Odpowiedz
No więc, napisze teraz o wszystkich aktywnych użytkownikach forum (jeżeli kogoś przegapie, bardzo przepraszam), wysile się i napisze alfabetycznie :

Angela: Starcraft Rulzz
Ashgan: Dobrze dobrany do sygnatury. Kojarzy mi się z Balrogiem z WP
Dany: Fajny av, chociaż mógłby być troszke wyraźniejszy ;p
Deunan: Równie jak sygnatura, bardzo ładnie wykonany, podoba mi się.
Draxor: Od początku ten sam i nie zmieniaj go bo jest fajny.
Ekhtelion: Spoko avatar. Zastanawiam się, jak robisz te twoje avatary?
Finkregh: Najbardziej podobał mi się Pentagram. Zauważyłem że ShoT ma w avatarze tą samą postać.
Hawkwood: Od kąd pamiętam (jeszcze za czasów Królestwa cRPG ), cały czas ten sam avatar, tylko w innych rozmiarach, i dobrze bo jest piękny.
Joana: Jak już mówiłem, bardziej podobały mi się twoje poprzednie avatary.
Medivh: Jeden z moich ulubionych avatarów na forum.
Nazin: Hehe. Edwin wyczarowywuje Śmierdzącą Chmurę na Dynaheir . Na serio, bardzo fajny avatar.
Olo: Chociaż nie przepadam za Mansonem, to avatar jest super.
Ola: Lepsze niż atomówka, gorsze niż ten anioł za czasów Królestwa ;p
Pan Zniszczenia: Najładniejszy z dotychczasowych twoich avatarów, chociaż jak ktoś mówił, nie pasuje do Pana Zniszczenia.
Qurnik: Wiesz że zawsze jak patrze na ten avatar, to myślę że tam jest czaszka kury
Rincewind: Widać przywiązanie do postaci
Selena: Spoko avatar, klimatyczny i budzi strach.
ShoT: Może być.
Strażnik: Pasuje do nicka, zresztą sam avatar też fajny.
Tokar: Odrazu przypomina mi się Szklana Pułapka
Vampire Lord: Jeden z fajniejszych avatarów na forum
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

Strażnik: Pasuje do nicka, zresztą sam avatar też fajny.


Dzięki. Jakby patrzeć na twoj avek, to nie wiem co o nim sądzić. Ma przedstawiać jakiegoś krzyżowca, templariusza? A może mroczny łowca innowierców na usługach papieża? Jest spoko.

Ekthelion: Dzięki. Zwykle tego błędu nie popełniam...
Odpowiedz
Jakób, ten twój avek jest bardzo fajny. Ja bym może tylko popracował nad ramką troche. A moje avki robie w fotoszopie i programie do fraktali. Wersja exclusive dostępna po naciśnięiu sygnatury /

P.S. Strażniku pisze się papież a nie papierz
Odpowiedz
Zgadłeś Strażniku. To jest łowca innowierców na usługach papieża ;p. A tak na serio to jest, moim zdaniem, coś wymyślonego. Jakieś połączenie Krzyżowca i Mrocznego Rycerza.

Co do ramki, to pomyśle kiedyś nad nią
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Użytkownik Jakób dnia Jun 29 2005, 04:18 PM napisał

Hawkwood: Od kąd pamiętam (jeszcze za czasów Królestwa cRPG ), cały czas ten sam avatar, tylko w innych rozmiarach, i dobrze bo jest piękny.

[post="33834"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dzięki. Właśnie miałem zmieniać avka na bardziej szorstkiego, ale... I jedna uwaga - przyjrzałem się dokładnie Twojemu avkowi. Ku memu zaskoczeniu nie dzierży on na plecach topora, ale oryginalnego kształtu tarczę!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Użytkownik Hawkwood dnia Jun 30 2005, 11:27 PM napisał

Ku memu zaskoczeniu nie dzierży on na plecach topora, ale oryginalnego kształtu tarczę!

[post="33885"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hmm..czy mógłbyś to jakoś "udowodnić"? Bo to mi bynajmniej nie wygląda na tarczę lecz jaiś topór bojowy posiadający po bokach zaookrąglone ostrze...Nie widzę jakiś oznak wskazujacych, że ów topór jest tarczą.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
To chyba jednak jest tarcza, bo gdyby mial to być topór to troche za duży promień by miał. Chyba, ze to berdysz o podówójnym ostrzu długości 70cm .
Odpowiedz
Przypominam że wcześniej dałem ten sam obraz co avatar, tylko w oryginalnych wielkościach ;p

PS. Moim zdaniem najpierw na plecach jest tarcza, a na nią topór. Przyjżyjcie sie dokładnie temu wielkiemu zdjęciu ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jakób ma rację. Tam jest najpiew tarcza, a potem topór. Na powiększonym obrazku spójrzcie pod JEGO lewą pachę. Tam metal jest inny niż nad JEGO lewą ręką.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Skoro już rozprawiamy czy to topór czy tarcza to powiem, tak jak inni, że to i to. Najpierw jest tarcza, która jest mniejsza od ostrza topora i dlatego nad jego lewą ręką są obok siebie, a pod ręką widać tarczę. Jakby spojżeć na ostrze topora nad, to widać, że nie mogło by tak zakręcić za jego ręką. Poza tym, tak jak wspomniał Medivh, inny metal pod prawą ręką.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tarca jest na pewno. Co do jej oryginalnego kształtu, to może to być puklerz w stylu greckich tarczy hoplitów. Jeżeli ktoś oglądał "Troję" i popisy Brada Pitta - wie o co chodzi. Co do topora... nie jestem do końca przekonany - nie widzę nigdzie drzewca, natomiast fragment spod lewej ręki (ten z ćwiekiem) musiałby się ukazać nad lewym ramieniem - abyśmy mogli z całą pewnością stwierdzić, że rycerz taska na plecach tarczę, a na niej dopiero topór. Z drugiej strony, gdyby był to topór, lub tarcza - na piersi delikwenta winniśmy dostrzec rzemień przypasujący wspomniane utensylia. A takowego nie ma...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Cóż, porównanie do tarcz grackich Hoplitów, to były one zdecydowanie większe. Zakrywały tak mniej więcej 2/3 ciała, a ta ledwo ćwierć by zakryła. Oj Jakóbie, Jakóbie, twój avatar jest powodem wielu kontrowersji i dyskusji odnośnie toporów i tarcz Co nie zmienia faktu, że jest ładny.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...