Centrum Oceny Avatarów

Ładny? Ładny? On jest piekielnie klimatyczny, a nie ładny. :twist:
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia Jul 4 2005, 10:36 AM napisał

Cóż, porównanie do tarcz grackich Hoplitów, to były one zdecydowanie większe.


Dlatego też piszę, że "w stylu". Rozmiarowo tarcza Jakóba pasuje do wyposażenia rzymskich welitów, albo greckich peltastów.
I popatrzcie tylko! Jakiż to kapitalny avek, który wywołuje ożywioną dyskusję. Brawo Jakób!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Tja, av Jakóba bardzo pasuje do forum. Dlaczego? Forum jest nastawione na fantasy, a jak fantasy to i rycerze. Ale to jest bardziej krzyżak....e tam, taki czy taki, rycerz to rycerz.
Odpowiedz
Dzięki ludze za pochwały co do avatara, przez to rozumiem że mam go już niezmieniać? ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Możesz zmienić, jesli dostarczysz avek nad którym będą wszyscy dyskutować tak aktywnie jak nad tym, którego masz teraz
Hmm... Masz taki?
Odpowiedz
Hmm... nie, nie mam ;p

Finkregh - Chinskie style... smoki i ten symbol ;D . Fajny avek, jak dotąd najfajniejszy... oprócz pentagramu ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Przyczajony tygrys, ukryty smok

Ja mam całkiem sporawą galeryjkę na dysku. Jakbym codziennie zmieniał na inny, to by roku nie starczyło ^_^' [Deunan pewnie mogłaby zmieniać non-stop przez 10 lat i jeszcze by jej zostało ]

Jakób, może ja ci moje poprzesyłam i sobie obejrzysz? XD [to był joke ]
Odpowiedz
Jakób, o czym ty myślisz? Pogrzało cię do reszty? Ty zmieniać ten avek? Jeśli odwarzysz się to zrobić, rzuci się na ciebie całe forum .
Odpowiedz
Haha, też tak myślałem, dlatego usunąłem z mojego kompa wszystkie avatary jakie miałem, bo jak mam na kompie kilka avatarów to ciągnie mnie do zmiany ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja tak sie czasem zastanawiam, czy by nie zmienić avataru. Ale nie mogę znaleźć ładniejszej wersji Bezimiennego w tej zbroi. Może lekko stuninguję obecny avek (oprawię w ramkę itd.) ? A może lepiej zostawic taki, jaki jest? Na nawiasie, jeśli ktoś znajdzie avatara bezimiennego w tej zbroi, to niech da mi znać
Odpowiedz
w czym problem, zrób screen z Gothica bezimiennego w tej zbroi na jakimś fajnym tle i obramuj ;p

Jak chcesz to moge dlaciebie zrobić coś takiego

-------------------------------------------------------------------------------

Niestety nie mam w Gothicu jeszcze tej zbroi (przechodze, a raczej przechodziłem jeszcze raz żeby nie było ), w Gothicu II też nie mam zapisu jak grałem Paladynem, ale mam jak grałem Łowcą Smoków, więc jakbyś chciał to prosze:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No, teraz mam nowy avatar. Wszystko dzięki pracy Jakóba. Jeszcze raz dziękuje. No, co sądzicie o jego pracy?
Odpowiedz
Bardzo ładny. Ja bym tak nie potrafil oprawić Ale przydałby się jeszcze napis "Strażnik" u gory, zeby zapelnić jakoś to szare tło.

Fink - no to zmieniaj codziennie. Będziemy dyskutować na temat: Który avek Finka jest najlepszy :mrgreen: A tak poza tym to teraz masz ładny avek, ale zgodzę się z Jakóbem, ze pentagram był lepszy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No, jak chcecie :mrgreen:
Ale uprzedzam, niektóre będą wrednie przeskalowane Bo rozmiary avków mam różne
Jutro rano pójdzie pierwszy
Odpowiedz
Panowie... dotychczas tylko mała Atis była znana z prawie codziennej zmiany avka. I składaliśmy to na karb kobiecej płochości :mrgreen: . A teraz i faceci... :lol: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No... to macie nowy avek
Wygrzebany z głębi, trafiony na chybił trafił
Odpowiedz
Fink, zamierzasz mnie obrazić, zajmując moje miejsce w lidze zmieniania avów? Chcesz wojnę - masz wojnę .
Odpowiedz
Joana... Do Jakóba. On mnie namówił
Zresztą, odkurzyłem swoją galeryję i mam parę fajnych ^_^
Odpowiedz
Cóż, ja pierwszy raz w życiu zmieniłem avatar. Zawsze kożystałem z poprzedniego, który zachowałem sobie na twardzielu (mam do niego sentyment).

Fin, Joana - zanosi się wojna na avy. Będziecie zmieniać 5 razy dziennie czy jak?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...