Centrum Oceny Avatarów

W tym temacie pokazujemy, oceniamy, chwalimy swoje, cudze avki......no to odjazd!

Na pierwszy ogień pójdzie avek Hawkwood'a. Wydobywa ze mnie jakieś dziwne uczucia. Ten gość ma taki ciepły uśmiech. Geeez, ąż weny twórczej dostaję, żeby napisać jakieś romansidło z takim facetem.
Odpowiedz

Cytat

Na pierwszy ogień pójdzie avek Hawkwood'a. Wydobywa ze mnie jakieś dziwne uczucia. Ten gość ma taki ciepły uśmiech. Geeez, ąż weny twórczej dostaję, żeby napisać jakieś romansidło z takim facetem.


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Jakie to słodkie...., ze swojej strony zauważyłem, że Ty, jako jedna z niewielu obecnych na forum dziewcząt, nie masz awatara związanego z aniołem. Dziwne..., twój obrazek to Kane? Jeśli tak - to trochę mało wyraźny, tudzież kojarzy mi się z racji intensywnej czerwieni, z dynamizmem i agresją (tak, tak...). Skąd takie upodobania? (tzn. nie sugeruję, że jesteś agresywna, żebyś mnie źle nie zrozumiała :wink: ).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Atis: Szczerze powiem, że Twój avatar jest zbyt rozmazany, żeby o nim cokolwiek powiedzieć. Widzę tam tylko rękę. Płonącą rękę prawdopodobnie demona. Przykro mi :lol:

Hawkwood: Twój avatar kojarzy mi się z ciepłym, miłym gościem, z którym da się naprawdę pogadać i wiedzieć, że nie zostanie się wyśmianym


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hawkwood: Paladyn - jak zwykle.Ale malo osob chce byc teraz praworzadnymi dobrymi, wiec milo spotkac takich ludzi.Ty sie poprostu urodziles jakies 600 lat za pozno.Ale twoj avek jest bardzo charakterystyczny.

Atis: Nie wiem co jest na twoim avku. A wydaje mi sie ze Dantemania Ci przejdzie...

Angela/Seraphima: Zawsze aniol. Co Ty masz z nim wspolnego to ja juz nie wiem, ale fajna jestes :wink: Moze to twoj ideal... Nie mam pojecia...

Medivh: Twoj mag troche mi sie zle kojarzy bo nie widac jego twarzy. Ta kula to tak troche jakby byl jasnowidzem. Ogolnie Mag/Nekromanta.

Olo: Po prostu twoje zainteresowania, podobnie jak i ja.
Odpowiedz
a mi osobiscie najbardziej podoba sie avatar Angeli, taka zimmmna, zamaskowana kobieta, po jej twarzy a wlasciwie wyraznych rysach widac, ze nie miala latwego zycia. grrr strach sie bac Ale jak wszyscy wiemy nasza Angela jest potulna jak aniolek hehe
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Heh. No to ja też muszę się wypowiedzieć.

1. Atis - nigdy bym nie zgadł co jest na Twoim awatarku
2. Angela - jak już Jej kiedyś mówiłem, najbardziej podobał mi się ten za jak to sama Angela nazwała "półnagim aniołem". Może dlatego, że był pólnagi, a może dlatego, że był pierwszym jaki widzialem i najbardziej utkwił mi w pamięci.
3. Devilus - dobrze, że wróciłeś do pierwszego awatarka, bo jest najlepszy. Zdjęcia jako awatar jakoś nie pasują :? .
4. Feanor - też sposób .
5. Gamorin - Najfajniejszy byl dla mnie drakolisz, czyli ten smok. Jakoś tak majestatycznie wyglądał, jak Gamorin miał jeszcze 31 poziom ......... .
6. Huberthc - hmm. Już nie pamiętam jaki był Twój wcześniejszy awatar, ale wiem, że był. A tego bym nie zmieniał. Za bardzo już się do niego przyzwyczaiłem.
7. Hawkwood - masz bradzo niezły gust co do awatarków (bardzo niezły, heh ). Tamten poprzedni miał za dużą rękę i majestatyczną twarz. Ten jest jakiś taki przyjemniejszy jest, ale sam bym mu piwa nie zaproponował .
8. Jakób - Drow jest fajny, czapa mi się podoba. Nie wiem, kto to powiedział, że mamatorsko zrobiona, ale powiem tak - czepiasz sie szczegółów .
9. Medivh - dla mnie jeden z lepszych awatarków, a pewnie dla tego, że to mag . Ogólnie fajna kolorystyka i klimat.
10. Nazina - taki sam awatar od samego początku. I to mi się najbardziej podoba. Po prostu po tym awatarku od razu widać, że Nazina jest adminem. Nie wiem, może taki poważny i surowy wyraz twarzy :? . I ten ironiczny uśmiech, coś jak Mona Lisa .
11. Olo - hmmm. Za często awatarka zmienia. Ale ten koleś z kapeli mi się nie podoba :? , ale to tylko moje własne zdania. Już ten poprzedni był lepszy. Kto to to był... Ozzy, czy Manson? Manson by OLO
12. Scatio - oryginalne, bardzo oryginalne i ciekawe awatary. Który lepszy? Chyba do tego wcześniejszego bardziej się przyzwyczaiłem .
13. Vantess - od razu mi się spodobał . Jakoś od razu teraz będzie mi się z Tobą kojarzył . Ps. Nigdy nie mogę zapamiętać jak się pisze Twoją ksywkę :? .

Pisałem tylko o starszych użytkownikach, bo tych "świeżych" jeszcze nie kojarzę. Z góry przepraszam wszystkich, o których zapomnialem i proszę się nie gniewać, jeśli kogoś uraziłem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Hawkwood twój avek jest dla mnie trochę zbyt cukierkowaty. Bez urazy.
Rincewind mogłeś wymyśleć coś ładniejszego i bardziej oryginalnego. Forum to nie NWN.
Atis może się narażę, ale ja tam bym zobaczył prędzej Linka z Zeldy niż Dantego.
Vantess bardzo fajny avatar. Jakbyś mógł to daj mi linka do pełnej wersji tej tapetki.
Nazina (o kurde co by tu a adminie powiedzieć) - avek dla mnie raczej mało wyjątkowy/oryginalny jako że postać Edwina bardzo lubię.
Devilus - Subliminal Verses rulez!! Zdjątko bardzo fajne i trafione jako avek.
Odpowiedz
Jak zacząłem to dokończę.

Rincewind - Twój avek jest oryginalny bo przedstawia Twoją postać z NWN. Być może odzwierciedla twoje upodobania. BTW jest fajny.

Vantess - ten avek mi się podoba. Jest taki mroczny, a zarazem ciekawy. Dopiero jak czytałem wcześniejsze posty skumałem się , że to Illidian.

Nazina - Twój avek z kolei kojarzy mi się tak jak avek Hawkwooda. Ciepły, miły gościu. Zawsze uśmiechnięty. Być może to tło tak działa. Albo sama postać :roll:

Olo - Trochę zbyt często zmieniasz avki. Ale po tych wszystkich co były, to zdradzają one zainteresowanie do metalu/heavy metalu.

Devilus - Identycznie ja Olo. Zainteresowanie muzyką. Oczywiście metal/heavy metal

Seraphima - Twoje avki to zawsze anioły. Najczęściej surowe, zimne. Budzą nawet czasami grozę. Może po trochu odzwierciadlają charakter :wink:

Gamorin - Twoje avki kojarzą mi się zwykle ze Śmiercią. Nic dodać nic ująć

Jakób - Twój avek pozwala mi pomyśleć, iż lubisz mroczne elfy.

Scatio - Twoje avki są bardzo fajna, ale nie wiem dlaczego kojarzą mi się z systemem RPG CP 2020

Huberthc - Twój avatar kojarzy mi się z wampirami. To przez te kły :wink:

Olaboss - Twoje avatary to anioły. Ale anioły zupełnie przeciwne do aniołów Seraphimy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hmm... Osobiście uważam, że avatar powinien się podobać tej osbie, która go używa, ale korzystając z okazji:
Seraphima: piękny i nieco odbiegający od stereotypowego wyobrazeniea aniołów, moim zdaniem pasuje do osobowosci naszej drogiej koleżanki.
olaboss: co tu będę kryć uwielbiam anioły, a ten jest bardzo ciekawy i zazdrość mnie zżera, ze obydwie mają takie avki.
Hawkwood: poprzedni avatar też mi sie podobał, ale ten jest lepszy i nie jest cukierkowaty, raczej idealistyczny.
Nazina: bardzo lubie Edwina i jego twarz pasuje do funkcji Admina ( heh coś mi sie rymuje :wink: )
Medvih: hmm tajemniczy, a ta kula kojarzy mi się z kula ognistą, którą zaraz dostanie jakiś nieposłuszny adept, który nie słuchał mistrza.
Vantess: nie wyobrażam sobie Ciebie z innym avkiem.
Huberthc: twój avek hmm... oszczędny w formie, ale zdecydowany w wyrazie ( mam nadzieje, że to zdanie ma sens)
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
To napewno spodoba się Angeli......przynjamniej mam taką nadzieję.........
Odpowiedz
Jak to miło, że znowu podźwignął się nam topic o avkach. Po małej awarii wszyscy stracili wątek i było smutno :wink: . Atis znowu szaleje - cóż to za nowy wizerunek, tam przy Twym nicku? Co to za dama ze zdecydowanym wyrazem twarzy?
P.S. Avek dla Angeli całkiem, całkiem...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Własnoręczny avek. Parę innych szczególików to byłby idealny. A wygląda z bilska tak:
Odpowiedz
No, no jeżeli własnoręczny to całkiem ładny. Ja bym nie ppotrafił sam tak narysować I do tego te szpony w ręku...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mi sie bardzo podoba- emanuje z niej siła i zdecydowanie czyli pasuje idealnie do ciebie Atis. Taka młoda a taka zdolna, aż strach pomyśleć, co będzie jak dorośniesz. :wink: A ta naręczna broń kojarzy mi się z zabójczynią z Diablo.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Devilus ma nowego avka Nie chce nikogo obrazić, ale zdaje mi się, że na avku widzę psa z maską i wąsami


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No to zamieszcze psa z wasami z innej perspektywy :wink:

Bialy avek scatia bardzo mi sie podoba. Ta czerwona struzka (krew?) ladnie akcentuje.
Odpowiedz
A mi sie podoba avatarek Devilusa, z tego co wiem jest to jeden z wokalistów (chyba ale moge sie mylić) SlipKnota....zespołu którego słucham............moje gratulacje..oby tak dalej z tymi avatarkami :D:D:D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Fajny avek Devilus, chyba najlepszy jaki miałeś.

PS. A widział ktoś prawdziwe twarze członków zespołu Slipknot?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Nie widziałem, ale czytałem w jakimś czasopiśmie metalowym, że publiczność miała ,,przyjemność" widzieć ich twarze
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Panie i panowie, skoro jesteśmy już w topicu tyczącym się avków - chciałbym zwrócić uwagę na awatara należącego do usera posługującego się nickiem "Valen". Długo patrzyłem na jego wizerunek nie wierząc własnym oczom, ale w końcu dotarła do mnie natrętna myśl: skąd ja znam tą facjatę? Albo się gruntownie mylę, albo faktycznie jest to...., przepraszam za wyrażenie..., Leonardo di Caprio ("brzydal"). Jedno z dwojga: albo totalna podpucha i poczucie absurdalnego humoru (Monthy Python), albo rzeczywiste zaangażowanie....
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...