Centrum Oceny Avatarów

Ok, już nie będe. Chociaż, jak dostane pozytywną odpowiedź na moje pytanie od Naziny to będe musiał zmienić.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

a z czym /kim/ ja ci sie kojarze?


Patrząc na Twój obecny avek Olciu - z osobą, której bym nie chciał spotkać w ciemnym zaułku :lol: . Poprzedni aniołek był zdecydowanie bardziej słodki :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawkwood, a co powiesz jak zmienie sobie avka na facjatę Snake?(patrz: trylogia MGS )
Odpowiedz
zebys sie nie bal Hawkwood :mrgreen:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Taaaa........on się mnie będzie bał jak poćwiczę na nim Swormastera. Albo lepiej: Trickstera lub Gunslingera. To jest odjazd.

A tak wogóle, co sądziecie o tym fragmencie z mojego, jakże ciekawego, życia?
Odpowiedz
Dziewczęta miłe wy moje - chyba się nudzicie troszkę :wink: . Zmieniacie avki jak rękawiczki, co nadal potwierdza moją tezę, że "kobieta zmienną jest". MGS nie znam niestety, ale spodziewam się najgorszego...
Olciu - ten avek jest bardzo ładny i oryginalny, tym bardziej, że nie widać twarzy aniołka.
Atis - skąd te zbrodnicze myśli? Rozumiem, że masz zamiar mnie okładać przedmiotami uważanymi powszechnie za niebezpieczne i nielegalne? Czyżby przyszedł "czas na odrobinę chamstwa i brutalności"?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nowy avek Oli bardzo mi sie podoba, jeden z najfajniejszych na forum. A co do MGS, jest to jedna z fajniejszych gier w ktore gralem. Nazywa sie Metal Gear Solid. I jak ktos chce wiedziec o niej wiecej to niech otworzy nowy temat. Czesc postow zostala usunieta.
Odpowiedz
A co powiecie na tego avka? To jest prawdziwa Lady! Jest mój podpis na górze, ale mało go widać.
Odpowiedz
Olaboss sie rozwija - avek cudowny (kazdy kolejny lepszy), ale przyjrzalem sie i... to nie jest aniol Skrzydelka nie sa przyrosniete do ciala, ale "zakladane" (wiadac rzemyki), wiec z tym byciem aniolem chyba nas troche oszukujesz Ale nic to - aniolow nie ma... albo przynajmniej prawie nie ma...
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Nom, Olaboss ma super avek, a Atis taki jakiś dziwny, poprzedni lepszy
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Oj żebyście zobaczyli giwerę Lady. Tobyście z krzeseł pospadali.
Odpowiedz
Ola: Bardzo fajny avek. Chociaż jak powiedział Ankai to rzeczywiście jest "fałszywy anioł".

Atis: Nie obraź się, ale poprzedni avek był lepszy...

Jakób: Nie zmieniaj już tego avka, bo zdąrzyłem się do niego przyzwyczaić

Ankai: Piękna i bestia...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medivh, ale poprzedni avek był z deka bezpłciowy. Niby przypominał Lady, ale nie za bardzo. Lepiej jak będzie normalan, prawdziwa Lady. Ona jest Łowczynią Demonów.......achhh ta konkurencja...........
Odpowiedz
Aaa dobra, miałem zmieniać, ale niech będzie. Zostawie ten co mam.

PS. Ale Olaboss i Atis częściej zmieniają odemnie avka
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
...nareszcie ktos mnie zauwazyl...

Cytat

Ankai: Piękna i bestia...
Medivh, jak dla mnie to raczej "Piekny i bestia..." :lol: hihihihihi...
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz

Cytat

Medivh, jak dla mnie to raczej "Piekny i bestia..."  :lol: hihihihihi...


Jak kto woli

Przyjżałem się paru avkom i widzę, że nie skomentowałem paru :wink:

Aldaron - Chyba najlepszy Twój avek do tej pory.

Dev - No może rzeczywiście to nie pies z wąsami... ( )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
podoba mi sie avik Jakóba... Chociaz chyba bardziej pasowaly by sztylety do tych rączek :D NIe wiem czemu.. ;p

Cytat

Ale Olaboss i Atis częściej zmieniają odemnie avka

Bo my mozemy :ble: :mrgreen:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Zmieniajcie sobie jak czesto chcecie, ale wedlug mnie duzo latwiej jest sie polapac w postach, poznajac je od razu po avkach. Czasami np. chce przeczytac komentarz jednej osoby to zjezdzam paskiem IE i widze taka Angele. I kazdy od razu wie czyje to jest, nawet nie trzeba czytac nazwy uzytkownika. Hawkwood, ma zazwyczaj jakiegos paladyna, Angela aniolka, ja cos ze Slipknotu. Wazne by avki byly charakterystyczne. To moje zdanie.
Odpowiedz
Hawkwood - uwielbiam grafikę Soanali. Wiesz, dziewczynie powiedziano, że kompletnie nie potrafi rysować, tymczasem to, co ona nauczyła się robić w 3D Studio zwala z nóg... Podobają mi się zwłaszcza jej wizerunki Suphii i Rabellu.

post wkrótce będzie edytowany - dajcie mi się trochę poprzyglądać
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Cytat

Hawkwood - uwielbiam grafikę Soanali.


Z prawdziwym zadowoleniem i satysfakcją witam osobę, która deklaruje swoje zainteresowania - co więcej, faktycznie zna się na rzeczy! Tak, tak..., mój avek jest istotnie autorstwa Soanali... Nadal nie wierząc własnym oczom pytam się - jakim cudem na to wpadłaś?!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...