Centrum Oceny Avatarów

A ja zauważyłam, że Rincewind ma nowego avka i napewno nie jestem pierwsza.

W sumie jest lepszy od poprzedniego. Czyżby Rince'i wczówał się w postać z NNSO? :wink:.........
Odpowiedz
no właśnie ;D Jaki ładny, dużo lepszy od tamtego, bardziej klimatyczny Podobają mi się skrzydełka, jedyne co, to proponuje zdjąć hełm
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Rince - A mi się podoba z hełmem I rzeczywiście jest duzo lepszy od poprzedniego. No i te skrzydełka...

Deunan - Nie wiem co to za postać, więc powiem tylko, ze avek ładny


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Rincewind chyba się przechrzcił na ucznia czerwonego smoka :lol: . I stąd te gustowne skrzydełka...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Z prawdziwym zadowoleniem i satysfakcją witam osobę, która deklaruje  swoje zainteresowania - co więcej, faktycznie zna się na rzeczy! Tak, tak..., mój avek jest istotnie autorstwa Soanali... Nadal nie wierząc własnym oczom pytam się - jakim cudem na to wpadłaś?!


Jak ktos caly rok 2003 patrzyl sie na kalendarz z wizerunkiem Reydan, to nie mógł sie nie zaintresować tak piękną pracą... Poszperałam, znalazłam, w międzyczasie z Mangazynie wyszedł artykuł o Soanali. Billmade jest rozpoznawalny nawet na tak małej grafice
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Taaak...., nadal jestem pełen podziwu :lol: . W każdym razie zwróciłem uwagę, że pojawiła się nam ostatnio całkiem spora grupa userów zafascynowanych mangą. Spójrzcie na avki, fan-works i inne takie... Atis, Deunan, Redzik... Chyba kroi nam się next generation... (a i tak jestem na pewno pierwszym z naszego szacownego grona, który obejrzał pierwsze anime w Polsce, czyli "Pszczółkę Maję" i "Załogę G" - co za nazwa! Myślałem swego czasu, że pęknę ze śmiechu...).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Dzięki wszystkim za komentarze. Taaaaak. Postanowiłem raz jeszcze zagrać sobie w HotU i to starą postacią, a że miałem 28 poziom (8 Uczniem Czerwonego Smoka) to wystarczył tylko jeden i wyrosły mi skrzydełka. Dlaczego znowu screen z NWN? Chyba wszyskim już mój avek się z czyś takim kojarzy i nawet jego zmiana nie rzuca się bardzo w oczy (czyli wiadomo dalej, że to Rincewind ). Hełmu nie zdejmę . Może przy następnej zmianie, chociaż takiej już nie przewiduje, bo ogon już chyba nie wyrasta . A co do uosobnienia z postacią z NNSO, to chyba raczej na odwrót było. Ona wzorowała się na moim bohaterze z NWN. Miałem nawet dać screenik ze smokiem chowańcem, ale już zbyt mało wyraźny był .

Co do Deunan, to ja się za bardzo (w ogóle ) na tym nie znam, ale wielki szacuneczek dla Niej, bo jak to mówią nie wystarczy mieć w życiu jakąś pasję. Trzeba ją jeszcze rozwijać.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Aaaaaaaa, Merigold... :651: Wroc prosze do starego avka!!! Ten aktualny jest straaaaszny... :565:
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
mi się tam podoba... :? Ja lubie mange i oczy na 3/4 głowy (chociaż ten avik ich nie ma) i bede to powtarzać ;p
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ja popieram Ankaia. Poprzedni avek Merigold był zdecydowanie lepszy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ojoj, ale dlaczego?! ranisz moją duszę... A mnie sie właśnie bardziej podoba... Tamten wydawał mi się taki jakis bezpłciowy i nijaki... Tylko jakieś w miarę konstruktywne argumenty przytocz, co...? i ta emotikonka ... przeginasz...

[ Dodano: 21-02-2005, 20:58 ]
i jeszcze dziękuję Oli- to się nazywa ta kobieca solidarność, o której mówiła Angela... :* :wink:
"... Nico¶ć rozwijała sw± nieskończon± długo¶ć przez rozległe przestrzenie na końcu czasu..."
Odpowiedz
Mi się podoba, nie wiem o co wam chodzi
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
kobieca solidarność :mrgreen: :mrgreen:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Merigold, nie zmieniaj, Tae Kim by się ucieszył, że jego grafy używasz
A wiesz, z czego miałaś poprzedni? To był "fake". Kiedyś sie ludzie nabierali że to nowa postać z FF 11 czy FF 12, nie pamiętam.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Cytat

kobieca solidarność  :mrgreen:  :mrgreen:


Jak "kobieca solidarność", przecież ja nie jestem kobietą.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Kajam się, przepraszam, ale właściwie te podziękowania były kierowane konkretnie do Oli... Ale Tobie, drogi Jakóbku też bardzo dziekuję za wsparcie. Tak jak i Tobie Deunan oczywiście. Nie bardzo wiem, o kim mówiesz ale fajnie że gość by się ucieszył. W dalszym ciągu czekam na argumenty przeciw mojemu nowemu avkowi... Czyżby się skurczyły nagle przy tak dużym poparciu mojej osoby? Co ty na to, Ankai?
"... Nico¶ć rozwijała sw± nieskończon± długo¶ć przez rozległe przestrzenie na końcu czasu..."
Odpowiedz

Cytat

ranisz moją duszę... A mnie sie właśnie bardziej podoba... Tamten wydawał mi się taki jakis bezpłciowy i nijaki... Tylko jakieś w miarę konstruktywne argumenty przytocz, co...? i ta emotikonka ... przeginasz...  
(...)
czekam na argumenty przeciw mojemu nowemu avkowi... Czyżby się skurczyły nagle przy tak dużym poparciu mojej osoby? Co ty na to, Ankai?
Chwilunia, chwilunia... Twoj pierwszy post - 20:55, drugi - 11:58. Nie wymagaj ode mnie odpowiedzi czesciej niz raz na 24 godziny, moscia panno, bo nie siedze non-stop na forum odpowiadajac na wiadomosci.
Bron boze, nie chcialem "zranic Twej duszy" - omylka. Argumenty przeciw avkowi? No coz - ja w ogole nie jestem entuzjasta mangi (to malo powiedziane, mialem kiedys zamiar prowadzic konwent o nazwie "Agnamon") - z drobnymi, potwierdzajacymi regule, wyjatkami. Argumenty konstruktywne? A jak konstruktywny moze byc argument z roznicy gustu? Mnie po prostu manga drazni... ale nie o sama mange chodzi - ten obrazek: wielkie oczy + okulary + ... Po prostu wyjatkowo mi nie podchodzi. I tyle.
Co z emotkami nie tak? :O Cos w nich zlego? Wyrazaja moje zdziwienie i gwaltownosc reakcji.
Nie wiem kto naopowiadal Ci historii o "kurczacej sie argumentacji", ale czuje w tym wraza robote pewnej "solidarnej". Mam nadzieje, ze bede Cie mogl przekonac, o moich umiejetnosciach w zakresie prowadzenia dyskursu. Niestety, nie wszyscy cenia ja sobie wystarczajaco wysoko... szkoda, bo na tym forum powinna byc bardziej rozpowszechniona.
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Mam małą chwilkę więc napiszę tylko- Świetny avek Angela! Baardzo mi się podoba. A do dyskusji wróce, a jakże, jak tylko będę miała troszkę większą chwilkę. buziaki, ankai.
"... Nico¶ć rozwijała sw± nieskończon± długo¶ć przez rozległe przestrzenie na końcu czasu..."
Odpowiedz
Seraphima, fajny avek, a postać na nim jescze fajniejsza
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

Chwilunia, chwilunia... Twoj pierwszy post - 20:55, drugi - 11:58. Nie wymagaj ode mnie odpowiedzi czesciej niz raz na 24 godziny, moscia panno, bo nie siedze non-stop na forum odpowiadajac na wiadomosci.  

Cała moja niecierpliwość związana była tylko i wyłącznie z nęcącą perspektywą dyskusji z tak intrygującą postacią, jak ty. :wink:

Hmmm... a co do gustów- o tych się nie dyskutuje, więs perspektywa tyle nęcąca co krótkotrwała. Nie podzielam twojej niechęci do mangi, choć do jej fanek się nie zaliczam. Poza tym nie rozumiem co masz do okularów- nie wpadłeś na to że ja może poprostu NOSZĘ okulary i tyle? Coprawda nie do końca, bo soczewki, ale na jedno wychodzi.

Cytat

Co z emotkami nie tak?  Cos w nich zlego? Wyrazaja moje zdziwienie i gwaltownosc reakcji.


Ja rozumiem gwałtowność targających Tobą emocji, ale żeby aż krwawą plamę po sobie zostawiać...

Cytat

czuje w tym wraza robote pewnej "solidarnej".


Zupełnie nie wiem kogo możesz mieć na myśli... :wink:
Poza tym jestem już duża dziewczynką, i wpływy z zewnątrz nie mają na mnie wpływu na tyle dużego, żeby we wszystkich sprawach się nimi sugerować. Jeśli wogóle jakieś wpływy są. A w tym wypadku nie ma. Prawda, Angela? :wink:

Ładnie poprosiłeś, więc jak tylko znajdę coś ciekawszego to nie omieszkam zmieścić znaleziska na miejscu obecnego avka. Buziaki.

[ Dodano: 23-02-2005, 15:51 ]
Hmmm... po krótkim namyśle jednak wycofuję sie z tych buziaków.... (a dla wtajemniczonej :mrgreen: )
"... Nico¶ć rozwijała sw± nieskończon± długo¶ć przez rozległe przestrzenie na końcu czasu..."
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...