Centrum Oceny Avatarów

Oba twoje avki są jakieś takie nie ten teges. Moim zdaniem, ale jeśli tobie się podoba to jest naważniejsze.
Odpowiedz

Cytat

buziaki, ankai.(...)
nęcącą perspektywą dyskusji z tak intrygującą postacią, jak ty
Bierzesz mnie pod wlos? Nic z tego... Faceci zawsze sa prozni, ale z wiekiem zaczynaja nad swa proznoscia panowac...

Cytat

nie wpadłeś na to że ja może poprostu NOSZĘ okulary i tyle? Coprawda nie do końca, bo soczewki, ale na jedno wychodzi.
Nie. Avek, to avek i nie zakladam, ze wiernie odzwierciedla powierzchownosc wlasciciela. Czy patrzac na mojego wpadlas na pomysl, ze nosze warkoczyki?
Nie wychodzi na jedno - okularow nie wkladamy sobie do oka... brrrrr...

Cytat

żeby aż krwawą plamę po sobie zostawiać...
Rozumiem, ze Cie to zniesmaczylo... hmmmm... kwestia doboru srodkow wyrazu. Mialo to oznaczac, ze "krew mnie zalewa", ale "krwawa plama" - tys pjyknie.

Cytat

...wpływy z zewnątrz nie mają na mnie wpływu...
...tylko Ksiaze Przyplywow. Czuje tu taki malenki dysonans. "Rozmawiasz teraz z Ormusem. Ormus widzi w Tobie dziwna dychtomie..."
Reszty, nie bede komentowal. Przyjmuje, ze "Angela" to "Seraphima", a z Seraphima sie nie lubimy z powodow oczywistych. Jest zreszta wielce prawdopodobne, ze skasuje tego posta, jako ze jest on "nie ma temat", "obrazliwy" albo nawet w ogole bez wymyslania jakiegokolwiek uzasadnienia.
Pozdrawiam - o buziakach, obawiam sie, nie ma mowy (vide avek).
(Wycofalas, wiec widze, ze sie rozumiemy...)
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
A co myślicie o takim avku?



Jest to oczywiście powiększona jego wersja. Pokazuję to, bo znów będziecie się dziwić co na nim jest. ))
Odpowiedz
Bardzo fajny (wy wszyscy ciule co nie lubiom mangi: on nie ma oczu na 3/4 głowy ) ... Mozesz go sobie wstawic...

P.S. Ale to facet :?
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Dancior, ciekawe w czyim wydaniu? Czyj to fanart??
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Taaak, manga jest ok, a tak wogole to Mangazyn prowadzi jeszcze Jedi? Bo ja to czytywalem jak to sie jeszcze Kawaii nazywalo. A wogole wszystkie nowe avatarki mi sie podobaja, ale ten Seraphimy jest jakis.... dziwny. Nie wiem jak go ocenic. Mam co do niego mieszane uczucia, co nie znaczy zle, bron boze Ale pasuje mi do charakteru uzytkownika (pozdro Angie :wink: )
Odpowiedz
Olciu, ale ty szybka jesteś. Tak apropo: To jest Dante w fanowskim wykonaniu :wink:.

Devilus, Jedi prowadzi MANGAzyn, a Kawaii jeszcze się ukazuje.
Odpowiedz
Chciałabym zauważyć, że MANGAZYN już nie żyje... Za to ma wychodzić Kawaii aldut wersion...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
[quote name='"Hawkwood"]Dziewczęta miłe wy moje - chyba się nudzicie troszkę :wink: . Zmieniacie avki jak rękawiczki' date=' co nadal potwierdza moją tezę, że "kobieta zmienną jest". [quote']
Z małym wyjątkiem. Ja od początku mam tego samego avka, ale muszę przyznać, że to z czystego lenistwa i niechęci do wszelkich zmian.
A Olci avek jest cudowny, Angeli wszystkie, które widziałam były bardzo interesujące i ten również. Atis jest osobą niezwykle dynamiczną i zapewne stąd częste zmiany avków.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Dynamiczna, bo młoda! Haha! Ale nadal nie mogę znaleźć jakiegoś ciekawego avka......szczególnie z...hmmm....no wiecie z kim........
Odpowiedz

Cytat

Dynamiczna, bo młoda!


To raczej kwestia charakteru Mi brakuje czegoś takiego Żeby nie było - jesteśmy w bardzo podobnym wieku
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
2 lata różnicy to raczej niewiele. Ale ja nie zawsze byłam taka.....do czasu.....mwahahaha......
Odpowiedz
Enea - moje stwierdzenie cytowane przez Ciebie odnosiło się do Atis i Olci, które zmieniają avki jak opętane :lol: . Ale taki ich przywilej - ach, ta młodzieńcza płochość... Nie wiem, czy nie powtarzam za kimś, ale avek Angeli jest dosyć groźny... Co to za mało sympatyczna dama?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Avek odzwierciedla duszę user'a, mości Hawkwoodzie. Angela pozoruje bardzo...hmm....tajemniczą osobę, choć wcale taka nie jest. Wierz mi. :wink:
Odpowiedz
hmmm Atis ciekawe od kiedy to jestes specjalitka od mojej osoby ... jakos mi sie to nie widzi ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Dobra, ja się już nie odzywam. Jestem głupia idiotka, która powinna wrócić do zerówki! Koniec pieśni!
Odpowiedz
Witaj w mojej klasie

Stwierdziałam, że jeżeli ten avik jest łądny to przy nim pozostane, tamte to od początku wiedziałam że to taki "etap przejściowy" :mrgreen:
Angela: Twój post tylko potwierdza że jesteś tak samo groźna jak twój avik
Atis: od początku mowiłam że łądny........i FACET
Deunan: podoba mi się na równi z obrazkiem w podpisie
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Olcia, i co z tego, że facet? Gdybym znalazła coś ładnego tobym Vergil'a dała......*sigh*......
Odpowiedz
Merigold - Fajny avek choć troche mało wyraźny. (I kolejna osoba preferująca anioły )

PS. Pozdrowienia dla wszystkich pań na tym Forum
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jakób, ja tam widzę raczej uczennicę w okularach niż anioła. Patrz uważniej, albo kup okulary. :wink:
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...