Centrum Oceny Avatarów

Uważam, że jest dobry. Twoje avatarki podobały mi się wszystkie. VL i Angela też mają fajne. Nie przepadam za mangą, lae avatarki Deunan i Joany ujdą
Ogólnie klan Nieumarłych ma dobre avatarki.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jest fajny. :twist: Mrrrroczniasty :twist:......

Deunan, a któz to na twoim avku?
Odpowiedz
A filmy w CG podchodzą? Bo nie chcę psuć wam klimatu ;/
Ile to ja się muszę naszukać, żeby mi się podobało nie raziło wam oczu... BTW, ekranizacja GITS'a jest rzeczywiście CHOLERNIE mangowa, taa... To co powiecie na Armitage III albo Akirę, hm?...

Angelo, do twojego by się zdało złoto. Nie wiem czemu. Po prostu do czerni pasuje mi złoto. Ale i tak jest piekielnie wymowny.

@ Joana - Kadaj z FF7 AC (podobnie jak i Vincent na sigu)
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
O wow :O. Deunan, Deunan, DEUNAN nie zmianiaj avka! Cudo, po prostu cudo. Na BoHeGeHa ten avatar rządzi :001:. Nie bedę go nawet poróbwynawał do Twoich ostatnich... hmm... avatarów. Może tylko się równać z Deunan ala Mona Lisą ;p.

Ps. Czy mi się wydaje, czy jest większy niż 130x130 pikseli :027:?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie ma takiej możliwości... Kolor sprawia takie wrażenie. I cienka ramka.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
A trzeba przyznać Rincowi rację co do twojego avatara Deunan. Bardzo ładny i "nie razi" jak to nazwałaś.

Dzięki za uznanie Dany, staramy się jak możemy aby avatary były...klimatyczne:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Finkregh, Fuuma O.o kawał z niego s******* ale miodek...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ashgan ma fajny avek (jak na nieumarłych ;p ). Deunan też jest fajowy, na ciemnym tle świetnie wygląda ;p
Odpowiedz
Znowu zmieniłam;( A miał zostac tamten;( Ashgan ma gust;P
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
WTH, co to za byk.

Sele, bjuuuti.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Deunan - zgadzam się z Ricem. Bardzo ładny avatar, jak narazie to chyba najlepszy ze wszystkich które miałaś.

Selena - Obecny avatar stawiam po środku, nie jest najładniejszy, nie jest również najgorszy.

Ashgan - Super avatar, swoją wielkością przyciąga wzrok. A mam pytanie, dlaczego on jest taki wielki (chyba długość ma 171 pikseli) skoro można mieć maksimum 130x130? Czyżby jakieś specjalne pozwolenie od adminów czy co?

----------------------------------------------------------------------------

Wałściwie to zauważyłem przed chwilą że Selena też ma powiększony avatar.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jeso ciekawe ilu osobom jeszcze bede to tlumaczyla to jest wina tego ze te awatarki sa wziete z galerii i niedlugo to zostanie naprawione wiec niechce czytac wiecej postow tego typu!
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Dobra mam nadzieje że teraz avatar jest dobrych rozmiarów i że również się wam podoba.

A co do mojej oceny to:

Selen faktycznie twój avatar jest średni ten co miałaś wcześniej był jakiś ciekawszy bardziej klimatyczny.

Deunan a twój avek jest "piękny" przemawia przez niego taka niewinność.

Odpowiedz
Co do avatara Seleny, to ten akurat mi się podoba średnio, nie wiem dla czego, poprostu. Avek Deunan jest bardzo ładny. Takie lubię. Co do avka Ashgana, to też jest klimatyczny. Angela - też bardzo fajny.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

Dobra mam nadzieje że teraz avatar jest dobrych rozmiarów i że również się wam podoba.

O tak, ta pozycja już od pierwszego wejrzenia

Cytat

Deunan a twój avek jest "piękny" przemawia przez niego taka niewinność.

To lustro akurat chciało pokazać wam Kadaja, kocham jego oczy, ale nic poza nimi. Jeszcze nie wiadomo kim on jest... Ale po "jasnej" stronie na pewno nie stoi.

Angela, rzuca się w oczy.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Deunan, bez urazy, ale twój avek wybitnie mi się nie podoba. Jakoś tamte były duuuuużo lepsze.
Odpowiedz
Joana powiem tyle avek Deunan jest o wiele ładniejszy niż twój. Twój jest dla mnie jakiś zbyt prosty i bez "duszy" który ma przekazywać sens i głębię avataru. A avek Deunan wręcz przeciwnie ma tą głębią tą "duszę".

Odpowiedz
Angela - Feeee;p
Ashgan - calkiem niezle.. Wampir heh
Selena - Twoj pierwszy avek byl naj wg. mnie no i jeszcze ten na ktorym mialas napisane 'selena'
Duenan - Boooooskiiiiiiiiiiiiiiii............. Znajdz mi jakis w takim stylu plz..! :]
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ashgan, Ashgan, Ashgan.....Prawda, mój avek nie jest taki wybitny, ale Deunan nie lepszy. Wygląda jak wycięty z obrazka albo shota, mój jest z arta, ale jeśli chcesz to ci takiego ava zaserwuje, że ci gały wylecą. (to była przenośnia, nie bierz serio)
Odpowiedz
Joana mi się tam podoba avek Deunan, bo stare to była full manga, a ja niestety nie przepadam.....

Cytat

ale jeśli chcesz to ci takiego ava zaserwuje, że ci gały wylecą. (to była przenośnia, nie bierz serio)


czekam na efekt
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...