Centrum Oceny Avatarów

Info dla tych, którym nie odświerzają się grafiki - zamiast refresha z przeglądarki używajcie przycisku F5.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Deunan, JAK MOGŁAŚ!! Ja nie rozumiem, tamten av był boski (w przenośni i dosłownie), a sig jeszcze lepszy. Co ciebie natchnęło do zmiany na ten.........sig i avek?

V.L., to nie jest monstrum, to mój idol. Taureński druid.
Odpowiedz
Dla mnie ten też jest boski, bo jest na nim bogini, Motoko, a rysował to sam mistrz, również autor postaci Deunan i Bri... Nie oczekję po was wasztkich po kolei że to zrozumiecie. Ale jeśli kto kiedykolwiek widział GITS'a, czy GITS2: Innocence i choć trochę próbował zastanawiać się nad stawianymi problemami... Może mnie ten ktoś zrozumie...

"Mój avatar - moja rzeczywistość"
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Mi sie obydwa avy podobaja (znaczy Seleny i Angeli ) ale a to Angela ma ladniejsze oczy ;p
i co to z tym kura sasasasasasasa ;]
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Olu, a ja odnajduję twojego avka na nowo... Tematycznie i kompozycyjnie będzie nadal moim naj.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Janno ładny jest:] W Ciemnościach Mroku wyglądał by przerażająco pięknie:] Mam nadzieję, że ma charakter zły hehe:]
Deunan nie zabardzo się znam na "Twoim" świecie, (jeśli chodzi o takie rzeczy to Seria "Obcy" ma moje uznianie) ale awatar łądny jest. Tylko ta sygnaturka trochę psuje widok avatara bo pokazuje to samo...w takim wypadku jeśli mogę coś doradzić to zmieć sygnaturkę na inną z "Twoich" klimatów albo avatar. Będzie lepsze urozmaicenie:)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Deunan - dziekuje ;] I jeszcze... Moim skromnym zdaniem powinnas zmienic avek, ale sygnaturka jest bardzo fajniutka^^
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Super, Dobluth. Bardzo mi się spodobał, przyciąga wbrok


hm... Niemniej jednak strasznie mi przypomina:

(tak naprawdę to na pierwszy rzut oka widać że to jest to samo, tylko po modyfikacjach. Też lubię się tak bawić)
co nadaje 4um uroku
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Jakóbie, Twój nowy awatar jest po prostu przepiękny. Nic dodać, nic ująć. Skądżeś go dorwał? Granice wielości to chyba wykrzystałeś do ostatniego piksela i dobrze, bo jest wyraźny . Krzyżacy może moimi idolami nie są ;p, ale ten awatar może byc wzorcem.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja też nie przepadam za Krzyżakami, ale jak sam mówisz avatar jest przepiękny.

A teraz historia jego znalezienia: Szukałem jakiegoś fajnego obrazka na logo Gwardii Królewskiej i trafiłem na jakiejś stronce na ten właśnie obrazek. Strony nie pamiętam, ale jakby ktoś chciał cały ten obrazek, to prosze.
  • 28.jpg
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A ja wybaczcie że tak balansuję, po prostu nie mam natchnienia i staram się coś zmontować i wypróbowuję... Ponieważ bardzo lubię tę dwójkę, zrobiło mi się romantycznie i w ogóle...

Jakób, świetna robota.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Jakób - Twój avek jest zaiste przewspaniały. Tylko, że to nie jest rycerz Zakonu Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego, czyli potocznie mówiąc krzyżak. Krzyż widniejący na jace Twojego rycerza jest krzyżem raczej jerozolimskim, a krzyżacy nosili łacińskie.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No i nie jestem pewien, ale chyba Krzyżacy nie specjalizowali się we władaniu toporem , choć na awku ta broń jest jak najbardziej na miejscu . Zatem uznajmy, że jest to uczestnik kurcjaty - krzyzowiec .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia May 15 2005, 10:33 PM napisał

Krzyżacy nie specjalizowali się we władaniu toporem ,


Nie było żadnych ograniczeń we władaniu mieczem, toporem, czy kopią. Każdy winien posługiwać się perfekcyjnie rozmaitymi typami broni.
Zaś co do krzyżowca - istotnie ich znakiem był krzyż umieszczany na elementach stroju, ale był to przeważnie krzyż św. Jerzego... Z drugiej strony avek Jakóba wpisuje się w klimat krucjat...
I znowu mały obłęd w oczach... Deunan zmieniła avka. A co to ma być?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Rincewind, powrót do przeszłości i tak trzymać. Zawsze lubiłem tą postać
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
O tak, teraz jest w nowej, ładniejszej wersji.
__________EDIT__________________
Ładnego mam ava?
Odpowiedz
Vash z Triguna^^Mrr;) Ja troszeczke swoj zmodyfikowalam;)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Cholera! Boże! Widzisz mnie i nie grzmisz! Dlaczego ja ciągle zmieniam avy.

Ten nowy jest fajny, ale mało widoczny. Chyba niedługo znów zmienię.....
Odpowiedz
Ola, nie! Taki ładny był ten poprzedni avatar. Jezu, jak ja nie lubie atomówek.

Tokar - Tak trzymać, co kolejny avatar to lepszy.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...