Centrum Oceny Avatarów

Chodzi o Hellsinga? No cóż...nie wygląda on jak zwykły wampir, manga zmienia wszystko hehe:] Ale ma kilka cech wampirzych...na szczęście:] A jak się śpi to raczej na kilkaset lat:] I nie rozumiem Twej nie chęci do Umarlaków. Przecież to tacy przyjacielscy towarzysze:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Tak się zastanawaiam nad twoim sigiem Deunan. "(...) Cerberus". Skąd ja to znam. A właśnie, o co chodzi w twoim sigu z tym Cerberusem?
Odpowiedz
http://image.com.com/gamespot/images/2004/...5_screen007.jpg
To. TO!
http://www.square-enix.co.jp/games/ps2/dcff7/ (strona odpala się po kilkunastu sekundach)
Dirge of Cerberus to ma być DMC-podobna (jeszcze nic nie wiadomo) strzelanka z Vinniem w roli głównej (akcja dzieje się 2 lata po FF7AC)
Cerberus to prawdopodobnie:
1. szkielet, na którym Vince stoi (ma trzy głowy)
2. ta dziwna, zawalista strzelba (ma 3 lufy ) Można zgadywać, zgadywać i zgadywać... Nieważne. W każdym razie Vincent to uwielbiana przeze mnie postać a ta grafika wydała mi się doskonałym materiałem na siga. Co do tekstu na sigu... Vinnie pozwolił kiedyś odejść i umrzeć komuś, kogo kochał, swoje przeistoczenie w bestię i uśpienie w trumnie na kilkadziesiąt lat odbierał jako karę za ten "grzech".
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Cerberus? Tu chyba chodzi o ten szkielet, gdyż czaszki bardzo przypominają psie. A jak wiadomo Cerber był trójgłowym psem, a Cerberus w DMC3 tym samym . Ale i tak czy siak Vince nie może dorównać Dante'mu, o nie.

Co do tej histroii Vince'a, to powiedzmy Dante miał podobnie. Tyle, że jego ukochana najpierwo go podpuszczała (pracowała dla "tego złego") i przez to zgineła. Ale coś to później było, że odżyła....coś tam, coś....nie pamiętam . Zamierzchłe czasy .

Prosiłabym o pisanie na temat Selena Wredny MOD
Odpowiedz
Mała zmiana avatara...Razem z Angelą zrobiłyśmy sobie podobne i było to jak najbardziej zamierzone dzialanie Siostry to siostry;)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
O. I to jest to.

Deunan (ko ??? to siem nie odmienia ) rozumiem twój entuzjazm ale wiesz...rola modXD Dłuższe i składniejsze wypowiedzi chce widziec niop i na temat^^ Selena wredny MOD

1.Przykro mi że nie widać potakiwania przez neta hm....
2. A av i tak mi sie podoba



(MOD własnego posta )

Sasasa...no to ja nie wnikam ju;)
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Hihihihi zmienilysmy sobie avki i teraz sa boskie : D i niech ktos powie inaczej a moj rozowy mis sie z ta osoba policzy ! sasasasa
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
No avek zawalisty, czcionka ok ! Aż chce się czytać twoje posty
Odpowiedz
Które Tokarku moje czy Angie? Jak już mówilam..zglaszac sie do mnie jak ktos ava chce;) Tokarku tesh masz ciekawego avatara..skąd go wytrzasnales?
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Chodziło mi o twoje, bo chyba Angela wszystko po staremu (choć mogę się mylić). Wreście ktoś zauważył mojego avka Wziołem z www.thewitcher.com więc się nie namęczyłem. Szukam nowego

W takim razie zapraszam z wymaganiami do mnie 6383961 Chetnie pomoge^^
Odpowiedz
Selena, bardzo fajny avek. Angela również fajny, ale bardziej mi się podoba Seleny.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A mi się podoba bardziej Angeli Podpisy i wszystko inne uleglo lekkiej zmianie;) Jakóbie twoj takze niebanalny :mrgreen: (to banan czikitaXD)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Tokar to sobie forum odswierz bo mam nowy awatarek lol co wy macie z tym forum ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Emmm....eeeee.....Angela, poprzedni był lepszy, Alfa i Omega? Jak tak to ja chcę wrócić do Łowcy Demonów.

I o co wam biega z tymi siostrami? I o co wam przedewszystkim biega z tym "sassa" czy jakoś tak.
_______________________EDIT_______________________________________
Ładnego sobie siga zrobiłam?
Odpowiedz
A mi sie bardziej podobał stary avek Angeli. A z tych dwojga (Angeli i Seleny) ładniejszy jest Selenowy . Taki wyraźniejszy... (Chociaż napis troche mógłby bardziej kontrastować).
Odpowiedz
Dla mnie obia avataraki zarówno Ange jak i Selenki są...pierkielnie krwiste:] Miodzio! I te kolory czcionek ahhh cudo:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie wiem czy to odpowiedni temat na temat SYGNY bo tu chodzi o AVATARA ale jeśli mam się wypowiedzieć to powiem, że jest zbyt kolorowy:]. Widać tam słońce, blee! Monstrum ładne, a jeszcze ładniej by wyglądał w promieniach księżyca:]

Zauważyłem tez zmianę avataru Deunan! Powiem że jest niezły ale poprzedni był lepszy według mojego skormnego zdania:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mam nadzieję, że mnie za niego nie wykopiecie^^ Wparowałam na to forum w mangowych butach (butach? Chyba w wojskowych glanach... W dodatku zabłoconych) i nadal czuję się jak outsider. W przeciwieństwie do większości prezentuję drugą stronę fantasy - S/F
Ale nie mam zamiaru rezygnować z twórczości mojego ukochanego i niezaprzeczalnie genialnego rysownika.
No i nie zrezygnuję z Jej wizerunku... Nigdy.

Coś mnie ostatnio tknęło i znów wróciłam do Photoshopa... Zrobienie tego "kompletu" zajęło mi 10 min... Jak ktoś ma upatrzoną grafę i chciałby sobie z niej coś zrobić, ma pomysł i nie wie jak, to pm do mnie. Rincewind, tamtą grafikę też odkopię. Chociaż nie zrobię z niej nic lepszego, niż to co masz - to ma klimat i powinno zostać.

Lady Angelo, twój av jednak jest bardziej stonowany, niż wizerunek twojej siostry. I wolę zielone oczy, niż czerwone Barwy zieleni i chrydroprazu, czy skuty lodem błękit są bardziej tajemnicze niż rdzawa czerwień (ale to tylko moje zdanie).
Czyż nie?
http://www.final-fantasy.it/portrait_Kadaj.gif
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Po pierwsze dzięki Deunan za pamięć.

Po drugie jeszcze raz powiem, że chyba nic nie przebije Twojego poprzedniego avka. Już kiedyś argumentowałem dlaczego mi się podoba. Nie będę się powtarzał.

Co do avatarków Seleny i Angeli, to powiem szczerze, że bardziej podoba mi sie ten drugi. Dlaczego? Selena, chyba pierwotny rozmiar był wiekszy i to widać, za jasny jak dla mnie (na bohega za bardzo kontrastuje), no i na koniec, to podpis na nim bym w ogóle zlikwidował. A jeśli chodzi o Angelę, to taki nowy on przecież nie jest. Masz już go z tydzień (i odświeżanie nic nie daje ).

Ps. Musze skorygować bo wceśniejszy avatar Angeli widziałem. Teraz dla mnie są jednakowe .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...