Zdjecia forumowiczow

Haha, można to zdjęcie na maila ludziom wrzucać. Waliliby drzwiami i oknami. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strażnik dnia nie, 24 sie 2008 - 20:03 napisał

Nowa fota, cobyście mnie na Polconie rozpoznali:

Tadam...


Koniecznie trzeba ci pogratulować. Dbasz o środowisko, energooszczędna żarówka. Tak trzymać.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Mam dziwne wrażenie, że z narcystycznych pobudek wrzuciłam tu już tyle zdjęć, że nikt nie powinien mieć problemów z rozpoznaniem mnie na Polconie.

Strażniku, wystarczyło, żebyś napisał, że będziesz stał na środku ulicy z czerwonym goździkiem w klapie fioletowej prążkowanej marynarki, a z całą pewnością byśmy cię rozpoznali. Ale ciemnowłosych okularników może być w Zielonej Górze sporo...

Może cyknijmy jakiś znak rozpoznawczy z GE na Polcon? Czerwone pończochy, zielone szelki czy coś... Mikroskopijne lateksowe czarne mini spódniczki?
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Lateksowe mini spódniczki? Nieee... Zły pomysł. Ale faktycznie, przydałby się jakiś znak rozpoznawczy. Ale o tym należy dyskutować w innym temacie.
Odpowiedz

Użytkownik Guardian napisał

Ale faktycznie, przydałby się jakiś znak rozpoznawczy


A taki projekt już jest... będziemy mieć znak rozpoznawczy. Poszukajcie dobrze... temat sobie leży i czeka na bum cyk cyk.
Odpowiedz
W szkole są stanowczo bardziej różowe. Tu ledwo co widać
Zabiorę do szkoły aparat to ci sama cyknę i pokażę różowe kudły. Swoją drogą masz genialne oczy.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Marudzisz dziewczyno ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Szlag mnie trafił gdy zobaczyłem że Vanita dała moje zdjęcie tutaj

Cholera, nie dawać mojego zdjęcia! Wyciąć mnie, mogłaś dać swoje z parasolką ;p

Eh. Apropo ciach... gdzieś tu mam zdjęcie takiego uroczego... Nie każdy jeszcze widział mnie i Ati razem

Mam jeszcze ciekawe zdjęcia z Vanitą, ale raczej nie do wglądu dla was xD
Odpowiedz
A co to za mroczny pachołek w tle (chwila... czy to...!)?

Ładne fotele, firanki też niczego sobie. Przyszła mi do głowy szpitalna sala telewizyjna.

A Lav wyszła wręcz uroczo
Odpowiedz
Coś Cię mało


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
A gdzie Ty? Za oknem, czy ten członek (tj. ręka) wybijająca się gdzieś z lewej?
Odpowiedz
Myślałem, że to jakaś dziewczyna...

Nie, rzeczywiście. Łapy ma niedziewczęce.
Odpowiedz
jovovich, albarn, lennon, kaufman, pachulski, doherty, ashcroft, smith.. jeszcze wiele innych określeń o mnie które słyszałem w swym na razie krótkim acz już zjebanym żywocie a tak naprawdę jestem wyplluty i śmierdze gównem oraz jestem waszym panem oraz piatym kołem u wozuuu, no cóż taki juz jestem zjebany, taka biała krewwww
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...