Zdjecia forumowiczow

Głupota ludzka nie zna granic. Po co zakładać na siebie kilkanaście kilo blachy, skoro klejnoty są niechronione? No, chyba, że masz jakąś sprytną osłonę ukrytą pod tym niebieskim kawałkiem materiału.
Odpowiedz
Majty cnoty?
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Łe, tu już nie wyglądasz jak Mila Jovovich. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tja. Bardziej jak Eva Mendes, albo Jessica Alba *Liże palec, dotyka nim melowego tyłka i parzy się* Gorrrrący xP
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
*Berkuje Mela aż mu jajka się przerobiły na sadzone* Noooo! Gorący! Aż stal można kuć na tej dupci ;p
Odpowiedz
Lepiej ustaw wreszcie tą płeć w forumowym profilu, bo Cię wszyscy zagwałcą na śmierć
Odpowiedz
po cholera mi płeć. Tutaj nie wyglądam jak nikt, czyli jak ja sam w sobie, skacowany. Według mnie kac wyszczególnia szczególne charakterystyczne cechy dla danego osobnika niezależnie od płci. ah. Wyglądam tutaj jak przetarta szmatka po chodnik dobra kit wam w oko, mnie nie usłyszycie przez jakiś czas, pa. Może wyślę wam pocztówkę.. maruasowi francuską

pozdrowienia dla
Odpowiedz
Ah Mel xD Zawsze urokliwy xD Między innymi dlatego jednak pojadę z tobą na ten brudstok xD
Odpowiedz
Mel, nie musisz wracać nawiasem mówiąc myślałam, że jesteś obrzydliwszy
Odpowiedz
Czytając między wierszami mogę stwierdzić, że Shaska chce Cię schrupać, Melzarski. Lepiej uważaj - ona jest naprawdę groźna
Odpowiedz
Nie, Mel to moja dupa. :u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No dobra, z facetem jeszcze mogę się podzielić. Ale obawiam się, że moje łóżko będzie ciut przy małe dla trójki.
Odpowiedz
Matt jest taki mały, że do każdego się zmieści. Jest tylko ciut albo dwa ciuty wyższy od Ciebie
Odpowiedz
Schrupać, Mela? Nie dziękuje, zostawię te wątpliwą przyjemność dla innych. Ja wolę lekkostrawne rzeczy.
Odpowiedz
Żeby tylko. Pewnie bym już po zaciągnięciu się jego oparami wylądowała na ostrym dyżurze.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...