Zdjecia forumowiczow

Z czystej ciekawości, skąd wiesz? ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A co ja mam powiedzieć? Jestem stąd i stamtąd.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Z tytułu takiego, że temat stoi, trzeba rzucić jakieś mięso, z którego będzie można się pośmiać. Jak widać Mel tuż nade mną już nie śmieszy jak dawniej, może więc nędznej jakości zdjęcie z serii 'Hanka wygląda jakby chciała siku' was rozbawi.

To, co w Van najlepsze
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
no może nie jakbyś szczała, bardziej to przypomina dumne sranie w miejscu publicznym z ironicznym uśmieszkiem.
nice.
ja wrzucę coś jeszcze stamtąd, było bardzo ciemno, więc w adobie chciałem rozjaśnić i dać więcej kontrastu i choć nieprzewidzianie, wyszło całkiem fajnie




ps. vanita kiedy to ja w ogóle próbowałem być śmieszny?

a dam coś jeszcze
http://img508.imageshack.us/my.php?image=mordane4.jpg
Odpowiedz
Mel. Wszystkie kobiety poza mną właśnie zemdlały. Wypowiem się w ich imieniu: nie zdejmuj ciemnych okularów i nie używaj więcej podkładu i tuszu do rzęs niż ja, a oszaleję z miłości do ciebie.

Była to opinia obiektywna, którą wyraziłam na podstawie badań opinii publicznej, w których uczestniczyły użytkowniczki tego forum, oczywiście.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz

Cytat

Wypowiem się w ich imieniu: nie zdejmuj ciemnych okularów i nie używaj więcej podkładu i tuszu do rzęs niż ja, a oszaleję z miłości do ciebie.


Której nie skonsumujesz, bo jak Maruda oderwie się od wątłego ciałka Mela, to nie zostanie nawet co pogłaskać...
Odpowiedz
Vanita, na tym zdjęciu masz minę pociesznej babuni;) Co na tym zdjęciu jest niby najlepsze z Ciebie? Różowa biżuteria?;]
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Nie. Uśmiech pociesznej babuni ^_^ Taki ciepły i krzepiący. Z resztą pozostawiam wolnej interpretacji. Dla każdego coś miłego...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Ciesze się że mogę być obiektem wyładowania Twojego niewyładowania vanita
Tak 2 cm tuszu na oczy i czegokolwiek yeah! Jeżeli według Ciebie jestem bardziej kobiecy niż Ty, to sama tak naprawdę się ośmieszasz. Ah! *mdleje na swój widok razem z tysiącami kobiet i mężczyzn* shitman.

:* *mua mua* czy jakoś tak. A z okularami masz racje Moje oczy nie wyglądają zdrowo. Są brzydkie, podkrążone i menelskie ;p Ale dośś o mnie, Vanito, chyba że chcesz jeszcze trochę.
Odpowiedz
Mogę słuchać tego bez końca... Mel... Jesteś niemal tak piękny jak ja. No dobra. Miliard razy piękniejszy. I nie masz miny pociesznej babuni ;*
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
(ona chyba nadal się wkurza o tego mastodonta ) tak idąc powoli w stronę kompromis, powiedzmy że.. jesteśmy tak samo piękni i brzydcy zarazem. egzequo! (ale i tak na mnie podkład lepiej wygląda conie?!)
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...