Zdjecia forumowiczow

Mile widziane zdjecia. Ja juz swoje zamiescilem jako avatarek, jak zamiesci wiecej osob to wrzuce pelne.
Odpowiedz
Ja zamieszczę, ale jak będzie na to miejsce i jak dorwę się do kompa właściwego


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Devilus, teraz już wiem z kim gadałam na gg :wink: .
Odpowiedz
hmm ja moge zamiescic ostatecznie moje zdjecie takie do dowodu ale musze zeskanowac, bo mi wcielo gdzies...
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Hmmm..., może i ja się odważę? Przynajmniej stworzymy razem jedną, wielką i szczęśliwą rodzinę :lol: . Choć z drugiej strony mogą paść w gruzy pewne wyobrażenia i imaginacje. Spójrzcie na avka Devilusa. Na podstawie jego tekstów wyobrażałem sobie chłopa zupełnie inaczej, a tu taka siurpryza! Nasze awatary, które wyobrażały nasze niepowtarzalne osobowości już nigdy nie będą takie same...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
o, wyjales mi to z ust, drogi Hawkwoodzie. Otoz wlasnie mam takie same odczucia, mianowicie zdjecie znosi calkowicie ta lekka otoczke niewiedzy o drugiej osobie Po avatarze nabralismy wyobrazen nt facjaty drugiej osoby, a w rzeczywistosci moze byc zupelnie inaczej Btw np avatary Hawkwooda (praworzadny czlowiek), czy Naziny (tajemniczy, lecz pelen pogody ducha ) przedstawiaja w miare czysto osobe za nim sie kryjaca A teraz zapytam sie egoistycznie : co sadzicie o moim ??
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Wydje mi sie, iz mozna dokonac nastepujacej interpretacji. Kolory dobrane na zasadzie kontrastu sugeruja, zdecydowanie, posiadanie wlasnego zdania. Czarne tlo swiadczy o sceptycznym podejscu do swiata i pesymistycznym nastawieniu do otaczajacej rzeczywistosci. Biel jako kolor pierwszoplanowy jest odwolaniem do kultury dalekiego wschodu i oznacza smierc, lecz jest to tylko drugorzedne znaczenie tego koloru stanowiace lacznik z punktem widzenia na reszte swiata. Prawdziwe przeslanie bieli ma korzenie w tradycji europejskiej i odwoluje sie do dobra oraz niewinnosci. Sam ksztalt "postaci" odwoujacy sie do wampiryzmu, swiadczy o zastanowieniu nad smiercia, przemijaniem, nietrwaloscia ludzkiego zycia oraz pragnieniem niesmiertelnosci. Dodatkowo motyw wampiryczny mozna potraktowac jako metafore ludzkich pragnien i wyobrazenia wlasnego miejsca w spoleczenstwie, jako kogos stojacego ponad i jednoczesnie obok calej spolecznosci. Wyrazna jest chec do nieidentyfikowania sie z ogolem ludzkosci. No oczywiscie mozna tez po prostu powiedziec, ze sluchasz specyficznego rodzaju muzyki
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Vantess... Ty chyba na sile udajesz glupka i osobe niewyksztalcona i wedlug mnie z tego powodu nie chcesz mowic nic wiecej o sobie... A co do mnie to w rzeczywistosci jestem bardzo malomowny, ale jak ktos wejdzie na temat ktory mi sie podoba to klape mi trudno zamknac... :wink:

[ Dodano: 22-12-2004, 15:18 ]
Hmmm.... To jak wy sobie mnie wyobrazaliscie??? Bo Hawkwood napisal ze troche inaczej A co do tego zaufania to ja czasem sam sobie sie dziwie, ale darze was wszystkich wiekszym zaufaniem niz znajomych ze szkoly...To pewnie dlatego ze nigdy sie nie spotkamy :?
Odpowiedz
Devilus napisał:


Cytat

A co do tego zaufania to ja czasem sam sobie sie dziwie, ale darze was wszystkich wiekszym zaufaniem niz znajomych ze szkoly...


Tak to prawda. Wolę pogadać z wami na forum, niż z niektórymi moimi qmplami "na żywo".


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

co sadzicie o moim ??


(oczywiście awatarze...) Nie posunąłbym się do stwierdzenia, że twoim hobby jest wpijanie kłów w łabędzie szyje nadobnych dziewic, ale można domniemywać cokolwiek na temat muzyki jaką słuchasz, lub ciuchów jakie nosisz. Awatar nie kojarzy się raczej w tym przypadku z praworządnością, ale oczywiście takie analizy to tylko swobodne bujanie w obłokach.

[ Dodano: Sro 22 Gru, 2004 ]

Cytat

Hmmm.... To jak wy sobie mnie wyobrazaliscie???


Sam nie wiem..., jakoś inaczej... Ale dopiero nam szczęki opadną, jak reszta forumowiczów zbierze się na odwagę i zamieści swoje zdjęcia. Kto będzie następny?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Myślę nad sobą, ale nie wiem czy warto. Tzn musiałbym dać zdjęcie bez zbliżenia na twarz czy jakoś tak. Pełna anonimowość . A co do twojego avatarka Devilus nie obraź się, ale wyglądasz nie przymierzac jakbyś miał wyraźnie przepity wyraz twarzy.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Olo - daj zdjęcie z zakrytą gębą najlepiej - skoro masz takie obiekcje :lol: Może w kominiarce, albo zawiń głowę w jaką szmatę...To będzie na pewno jedno z bardziej oryginalnych zdjęć na tym forum :wink: . Co do Devilusovego przepicia - eee, nie jest jeszcze tak źle. Widziałem ludzi gorzej przepitych.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
ja rowniez dobra, przeboleje sie i dam swoje zdjecie, tylko nie jako avatar
hmm "Nie możesz załączać plików na tym forum" ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Gadałem, że będę ostatni, ale cóż - niechże w tym przypadku godność zrówna się z wiekiem. Poza tym żal mi Devilusa, którego wszyscy podpuścili, a potem się na niego troszkę wypięli. Facet obnażył publicznie swą facjatę, a wy? Dlatego szlachetny paladyn z oporami ściąga hełm, poprawia przygniecione włosy, pomału pozbywa się lśniącej zbroi i z westchnieniem odpina pas z mieczem. I proszę bardzo, panie i panowie! Oto Hawkwood!
Tu na dole...





Tylko proszę się nie czuć rozczarownymi, jeśli wizerunek nie bardzo kojarzy się ze mną i moim awatarem, jakoś to przeboleję.
I jeszcze jedno - jak już pisałem - nie mam cyfrówki, a zatem wybór zdjęć był niewielki. To na górze zostało wykonane niestety po całonocnym nurzaniu się w rozkoszach życia doczesnego.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No, rzeczywiscie wygladasz na "odrobine zmeczonego" Trzeci "ujawniony" na forum, ciekawe kiedy ktoras z naszych szlachetnych kolezanek odwazy sie na ten krok...
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Jak to "trzeci"? A kto oprócz mnie i Devilusa wykazał się cywilną odwagą? Chyba coś przeocczyłem...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Orkist wstawil swoja fotke, jako avatara.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Sprawdziłem, ale jego avek to jakaś rozmazana grafika... To ma być jego zdjęcie?!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
To JEST jego zdjecie, niestety szerokie na 160 pixeli:(
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...