Zdjecia forumowiczow

Pięknie - po prostu pięknie... co za facjaty oryginalne się tu pojawiły :lol: . Czekamy zatem na naszych kochanych adminów - dalejże Nazina! Zdruć kaptur i ukaż swe prawdziwe oblicze...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
(skandujacy tlum) NAZIN, NAZIN, NAZIN !! ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
nie wykrecaj sie, my tez ujawnilismy nasze oblicza
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A oto moja facjata:

CENZURA xD

Proszę się nie śmiać. Zdjęcie było zrobione w październiku i wtedy dopiero co wstałem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No cóż, nie mam się z czego śmiać, bo ja też miałam takie zdjęcie. Byłam u kumpla w Krakowie i grałam u niego na kompie. Byłam tylko w koszuli nocnej (był wieczór) no i jego ojciec zrobił mi zdjęcie, choć bardzo tego nie chciałam.
Odpowiedz
po jego minie nie było widać że tego nie chciał!
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
A co miał biedak robić jak wstał rano(pewnie jak ja skoro świt o 12) i jeszcze go fotografują.....tylko uśmiechać sie do złej gry pozostało mu
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Obejrzałem sobie właśnie przed chwilą jeszcze raz nasze zdjęcia i doszedłem do pewnej konkluzji: nijak mi się one nie zgadzają z moimi wyobrażeniami o autorach postów... Mimo ukazania ich fizjonomii, będę chyba łączył postacie forumowiczów z awatarami lub nickami. Dziwne.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
A mógłbyć nam powiedzić jak sobie nas wyobrażałeś...jstem ciekaw co np. o mnie myślałeś przez zobaczeniem zdjęcia....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
... że wyglądasz tak jak twój avatar..
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
eeee no nie jestem taki pewien po pierwsze nie mam brody, po drugie nie mam takich włosów, po trzecie nie mam takiego zajebistego głosu, a po czwarte mam czarne a nie blad włosy.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hmmm..., otóż ja nie za bardzo was sobie wyobrażałem jako realne persony z krwi i kości, a raczej jako abstrakcje - czyste pojęcia, cienie idei, symbole waszych opinii, a po części również awatarów.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Czyli mówiąc jak lamer: uważałeś nas za boty cuż za niekonwencjonalne podejście do usera.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Bez przesady..., zaprezentowanie naszych zdjęć na forum było krokiem niezwykle pozytywnym, ale i tak jak na razie jeszcze nie kojarzę facjat poszczególnych forumowiczów z ich wypowiedziami. Myślę jednak, że to tylko kwestia czasu - po prostu trzeba się oswoić z początkowym szokiem :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
a my zawsze jak sobie pomyślimy "Hawkwood" to nam się skojaży żółty, praworzędny dobry paladyn..
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
A dlaczego żółty??? Praworządny - zgoda, dobry - jak najbardziej, ale żółty? Nawet zbroję preferuję srebrną...Tzn. też nie kojarzysz mego prawdziwego zdjęcia ze mną?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
żółty, bo masz żółtego avatara :D:D:D a ty nie podałeś prawdziwego zdjęcia z tego co pamiętam..
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Na kości świętego Boromeusza! Jutro zmieniam awatara, skoro kojarzy się głównie z żółtym kolorem :lol: . A moje zdjęcie jest, Olciu - jak najbardziej - zajrzyj na pierwszą stronę tego tematu...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jak to. Hawkwood podał prawdziwe zdjęcie (wyprzedziłeś mnie Hawkwood ). A jeżeli chodzi o mnie to akurat jadłem śniadanie. Nie miałem się gdzie schować :evil:

Olo napisał:

Cytat

A co miał biedak robić jak wstał rano(pewnie jak ja skoro świt o 12) i jeszcze go fotografują.....tylko uśmiechać sie do złej gry pozostało mu


No właśnie

A co do zdjęć to też was sobie inaczej wyobrażałem. Nie jako zmaterializowanych ludzi, tylko jak... hmmm... no postacie Czyli dokładnie sobie was nie wyobrażałem, tylko gdzieś na końcu wyobraźni miałem wasz wizerunek


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...