Zdjecia forumowiczow

Zainspirowany twoją wypowiedzią o "cieniach ideii" postanowiłem umieścić swoje zdjęcie. W pewnym senise... Widzisz chciałbym w dalszym ciągu pozostac jedynie treścią jaką przekazuję na forum, lecz w innym wymiarze. Dlatego odrobinę się zmaterializuję, pozostawiając jednak wystarczająco dużo miejsca na niedopowiedzenie, a propos mej fizys...

Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Faktycznie dałeś swoje zdjęcie Hawkwood. I wydaje mi się że jeżeli będę cię z nim kojarzyć to muszę zacząć mówić "pan Hawkwood" a w takim układzie wole kojażyć cię z twoimi postami, avatarem i z Ari ( :lol: ) Zresztą twój avatar (w zasadzie to twoje dwa avatary które znam) bardziej pasują do praworzędnego paladyna :D:D
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Cytat

Faktycznie dałeś swoje zdjęcie Hawkwood. I wydaje mi się że jeżeli będę cię z nim kojarzyć to muszę zacząć mówić "pan Hawkwood" a w takim układzie wole kojażyć cię z twoimi postami, avatarem i z Ari ( :lol: )


Niedobrze. Czy ja wyglądam aż tak staro? (Hawkwood zaczyna przed lustrem oglądać podejrzliwie gębę, naciąga zmarszczki, obraca się bokiem, wciąga brzuch i popada w posępny nastrój...). Przez twój komentarz zaczynam się zastanawiać..., cóż, bliżej do 60. Ale wszyscy mi mówili, że młodo wyglądam! Przysięgam!
P.S. A i tak Vantess wygląda starzej ode mnie...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
to że czuje do ciebie respekt to nie znaczy że wyglądasz staro..
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Dzięki Olciu, jakoś to przeżyję... A kiedy ty zamieścisz swoje zdjęcie? Nie wszyscy są tak sprytni jak ja i dotarli do nich w necie :wink: . Zwróć uwagę, że produkują się tu tylko i wyłącznie i tylko faceci. A gdzie nowoczesne, wyzwolone kobiety? Więcej odwagi! Smokin'!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Co do mojego starczego wyglądu to po pierwsze z tego co wiem jestem młodszy niż się wydaje. No a po drugie to zdjęcie w znaczący sposób zamazuje obraz rzeczywisty. Oczyiście dzieje się tak zupełnym przypadkiem
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Panowie.. PANOWIE, przywoluje Was do porzadku ! Jak mozna prowadzic taka dyspute nt wieku ?! no PA-NO-WIE! Koniec ! Przeciez kazdy wie, iz wyglada na tyle, na ile sie czuje, a nasz drogi Hawkwood, zgodzimy sie z tym chyba wszyscy, czuje sie znakomicie. Co do Vantessa to sprytnie ukryl swa facjate pod pokrywa efektu z photoshopa Ale nie powloka czyni czlowieka, lecz wnetrze. Tak wiec urywam niekonczaca sie pogaduszke o wygladzie. WSZYSCY JESTESMY PIEKNI ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Taaaak, możemy wstępnie podsumować ambitną akcję publikacji zdjęć forumowiczów:

- obnażyło się ośmiu chłopa,
- i żadna dziewczyna... :cry: ,
- ośmiu wspaniałych to: Devilus, huberthc, olo, Jakób, Medivh, Vantess, Orkist i hmmm, ja.
Czyli nie jest tak źle - myślałem serio, że nikt się nie odważy ukazać swego oblicza. A cóż dalej? Ha, czekamy na następnych...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mówiłem, że po twoich uwagach zmieniam avka - teraz mam na sobie oryginalną zbroję paladyna Zakonu Astry (czyli Lathandera) - srebrna ze złotymi ornamentami. Gustowna, jak sądze...I odmłodziłem się trochę :wink: . A ty nie pękaj, ale wyślij do Naziny swoje zdjęcie - może wtedy inne dziewczyny się przełamią...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hehe, ja zdjecie robilem w kafejce i troche niewzspanz bzlem bo bzlem po koncercie Die Toten Hosen. Nawet fajna grupa. A co do Hawkwooda to moje wzobrayenia co do Ciebie bzlz podobne tzlko, ye kuczka miales

[ Dodano: 28-12-2004, 18:44 ]
Sorki, pisalem szybko i zapomnialem o z i y
Odpowiedz

Cytat

A co do Hawkwooda to moje wzobrayenia co do Ciebie bzlz podobne tzlko, ye kuczka miales  

[ Dodano: 28-12-2004, 18:44 ]
Sorki, pisalem szybko i zapomnialem o z i y


Ale ci paluszki fikały po klawiaturze... :lol: . Czekaj, próbuję zgadnąć..., "kuczka" - kucyka? Jeśli trafiłem, to częściowo masz rację, jeszcze parę lat temu miałem taką właśnie fryzurę. A jak Twoje wyobrażenia co do reszty ludzi? Nie zatkało Cię?
P.S. A nie używasz niemieckiej klawiatury? Coś mi się wydaje, że tam właśnie "z" jest na miejscu "y"...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Aby nie odchodzić od tematu powiem, iż zachęcam wszystkie użytkowniczki do zamieszczenia swej fotografii. Wydaje mi się, iż taka decyzja może mięc szalenie pozytywny wpływ na: przedsiębiorczośc, odwagę, brak skrępowania, indywidualizm, samokrytycyzm oraz poczucie psychicznego komfortu związanego z własną aparycją, a jak wiadomo są to cechy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w dzisiejszej rzeczywistości społeczno-kulturalnej. A tak na marginesie, Hawkwood'zie poprzedni avatar był moim skromnym zdaniem zdecydowanie lepszy. Aktualny jest cokolwiek, że tak użyje eufemistycznego sformułowania, przekoloryzowaniem cnót wszelakich, co daje w efekcie obraz tak idealny, że aż odpychający. Oczywiście jest to jedynie mój skromny punkt widzenia, może z innej perspektywy stan rzeczy jest odmienny.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
nom juz sie powoli przyzwyczajam... w sumie ja mialem wyobrazenia raczej o waszej psychice niz wygladzie
Odpowiedz
Devilus - tak mi przyszło do głowy, że na twoim zdjęciu siedzisz w pozie "Myśliciela" Rodina :lol: . Zabawne trochę...Natomiast twój obrazek na pewno będzie się nam kojarzył jednoznacznie z tobą, ponieważ użyłeś go jako awatara. Co innego zamieścić zdjęcie gdzieś tam na forum, a co innego oglądać je przy każdym odczytywaniu twoich postów.

[ Dodano: Sro 29 Gru, 2004 ]

Cytat

Hawkwood'zie poprzedni avatar był moim skromnym zdaniem zdecydowanie lepszy


Zmiana awatara była poprzedzona poważną analizą wszelkich jego zalet i wad. Otóż poprzedni miał niestety swoje felery:

1. Sepia podstawowym kolorem,
2. Zbytnia sędziwość i surowość oblicza,
3. Mróz emocjonalny wizerunku,
Wszystko to bardziej pasowało do paladyna Helma, Torma, czy nawet Tyra (nie znoszę go...), natomiast kłóciło się z postacią, którą prowadzę, tzn. paladynem Lathandera, członka Zakonu Astry. Zarówno jego aparycja, jak i odzienie są teraz dokładnym odwzorowaniem charakteru sługi Pana Poranka.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Drodzy panowie, radzę przerzucić się na zdjęcia. Nie rozmawiajcie o avkach, waszych wyimaginowanych wyglądach, ponieważ to wielkie, obrzydliwe i wstrętne OT.
Odpowiedz
Tak - ale już zabrakło zdjęć... Od czasu przedstawienia przeze mnie małego podsumowania akcji: "Pokażcie gęby!" nikt inny się nie odważył... Dlatego kręcimy się w kółko i czekamy na piękne oblicza naszych drogich koleżanek :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No to zaraz założę oddzielny temat do oceniania avatarów! Ot co!
Odpowiedz
avatary avatarami, ale gdzie nasze piekne kolezanki ????
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Nie ma i nie będzie. My tu ściągnęliśmy mgłę tajemnicy z naszch twarzy, a one skręcają się ze śmiechu nad naiwniakami :wink: . Kobiety...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nomm... W pelni sie z Toba zgadzam Hawkwoodzie. A co do mojego avka to szukalem na necie, ale cos znalezc nie moge. A co do pozycji mysliciela, to raczej do nich naleze :wink:
Przynajmniej mi tak wszyscy mowia...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...