Zdjecia forumowiczow

Wymieniaj po kolei kto jest kto bo nikogo chyba nie znam
Odpowiedz

Cytat

Wymieniaj po kolei kto jest kto bo nikogo chyba nie znam biggrin.gif

Łok, lecę od lewej ;p Czyli tak: Rix, ja, Ai, Miy, Veri xD Gromadka niezbyt spora, bo i mało komu Tarnowskie Góry po drodze
Odpowiedz
Tak... mój naćpany wyraz twarzy, epickie znudzenie, ogrowaty wygląd, głowa ucięta w kadrze... Eth, zabije cie za to.
Czuje się... dziwnie
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Albo oni sa mali,albo ty wielgachny Cała grupa na zdjęciu ma jechać na polcon, albo będzie w ryj
Odpowiedz
Hm... Dziecina (Veriś dla niewtajemniczonych) wygląda khem... apetycznie A Ai jak zwykle zapozowała tak, by jej ramiączko od stanika na światło dzienne wyjrzało
[Pójdę siedzieć za pedofilię xD]

Eth, aleś ty chudzina jest xD
Odpowiedz
Z kolei Rixiu to gigant.Albo wszyscy inni są bardzo mali A zdjęcie jest czarnobiałe tak poprostu czy dlatego że jakby było wkolorze to wyglądalibyście zbyt gotycko?
Odpowiedz
Veri ma całe 152 cm wzrostu xD Jest, UWAGA, niższa od Shaski xD [To już spore osiągnięcie ]
Odpowiedz
Ale pewnie jeszcze rośnie. ;p Jeszcze kiedyś będzie wyższa niż Ty! (Bo o sobie nie wspominam;p)
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Albo oni sa mali,albo ty wielgachny biggrin.gif Cała grupa na zdjęciu ma jechać na polcon, albo będzie w ryj biggrin.gif

To on jest wielgachny ;p A co do Polconu, to niestety nie ma szans w moim przypadku, bo rodziciele nie puszczą... Ale do TG wpadać można, zapraszamy
Odpowiedz
Tak jak Twoje oczy na avku?;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ha. Dawno mnie tu nie było, co? Już mieliście nadzieję, że zniknęłam na dobre... Ale nie:


Schizofrenia przeradza się w rozdwojenie jaźni - jak Hanka została kowbojem
Upadku mej moralności ciąg dalszy
Tril zepsuł wszystko, bo mówi, że poruszone. Delirka, parkinson, adhd...

Naszoklasowicze i IRCowicze już je znają, więc niech nie tracą czasu na klikanie... x]
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Uwielbiam prześwietlone zdjęcia. Są tak zaje*iście wyraźne i prawdziwe.

A co do wzrostu - to ja Veri ciągle powtarzam, że urośnie. O ile nie zrobi tego błędu co ja i zacznie palić
Odpowiedz
Zostałam oślepiona... boskim blaskiem. O dziwo nie patrzyłam w lustro...
Odpowiedz
Śmiesznie się czyta ten temacik. Nagle się okazało, że część użytkowników GE to naprawdę ludzie, tacy z rękami, nogami i twarzami... No po prostu nie mogę wyjść z szoku...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Widzisz Rang, jak to się dzieje. Mimo to moi rodzice nadal maja Was za zgraję wynaturzonych pedofilów.

Hmm... Vanita już ode mnie usłyszała, że zakochałem się w jej zdjęciach, ale nie szkodzi powtórzyć

A Shaska, Ty mi tu już nie kręć - dobrze wiem, że gadałaś z kochankiem.

PS.: Nawet nie zauważyłem, jak 666 post napisałem....
Odpowiedz
Wszystko jest iluzją Rang. Nie wierz w to co widzisz .

Kress nie wiem czy ci pogratulować inteligencji, że nie umiesz własnym rodzicielom wyjaśnić zasad i celów funkcjonowania forum czy rodziców, którzy skoro wiedzą, że tu sami pedofile to pozwalają ci tu tyle siedziec .
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...