Zdjecia forumowiczow

Młodych prawiczków ;p A apaszka schowała koci dzwonek, malinek brak, bo i robić nie ma komu ;p
Odpowiedz
Shas możesz Tylko co mi po tym, że się ślinią do monitorów? Zresztą mnie tam samiec do szczęścia na razie niepotrzebny
Odpowiedz
SŁYSZELIŚCIE? MOGĘ!
Wiesz, masz tę satysfakcję, że się ślinią
Odpowiedz
Ale to takie niehigieniczne ślinić monitor. Fuj.
Jak to, samiec do szczęścia nie potrzebny? A kto zrobi śniadanie i zaniesie ci je do łóżka, jak nie wierny samiec, myślący tylko o tym, żeby sprawić aby twoje życie było bajeczne?
Odpowiedz
Shas - Gdybym chciała, żeby się ślinili wrzuciłabym tu trochę inne zdjęcia

Atis - śniadanie do łóżka nie jest mi potrzebne do szczęścia, a i tak czasami znajdzie się jakiś niewolnik do wykorzystywania
Odpowiedz
A niewolnica podejdzie? *Napisał w przerwie między wycieraniem kolejnych porcji śliny... Nie, nie z powodu zdjęcia, lecz dlatego, iż matka placki ziemniaczane smaży w kuchni.*
Odpowiedz
Góry. Oj oj. *schowała się pod kołdrę.*

A moje krwiste włosy już się marchewkowate, a miejscami już nawet blond przebija ;<
Odpowiedz
Siakiś takiś nie podobny do siebie Tarciu jesteś. W porównaniu z fotką na mistera to bym nawet powiedział, że to dwóch różnych chopa.
Odpowiedz
Si, Ekhu. Ja też. Ciekawe, który prawdziwszy

A zdjęcia nie ma.
Odpowiedz
No chyba, że na mistera zapodał fotkę ze studniówki, a ta jest obecna. Trochę słońca, przypaku i od razu nowy człowiek.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...