Zdjecia forumowiczow

W kadrze nie zmieściły się trzy wygłodniałe raptory z rozdziawionymi paszczami...
Odpowiedz

Cytat

W kadrze nie zmieściły się trzy wygłodniałe raptory z rozdziawionymi paszczami...

Ba - niestety, poległem.

Cytat

Pierwszy test aparatu w SE K550i tongue.gif

I jak Ci się podoba mój telefonik?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

Telefonem wink.gif Te, feliniarz, zrzuć no parę kilo. happy.gif


Ciebie zrzucimy
Odpowiedz
Nie jesteś kotek i na czterech łapkach nie wylądujesz.


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Me płuca nawiedzi zbawczy oddech świeżego, orzeźwiającego powietrza i na skrzydłach nadziei, wolą powołanych, wniosę się ku obłokom...

...eee... że co?
Odpowiedz
... wielki i leniwy, czeka aż lwice obiad zrobią... XD
Odpowiedz
Miały być różowe. A zakrwawiona to była wanna przy spłukiwaniu farby Znajoma śmiała się, że kogoś jej zarżnęłam w łazience.
Odpowiedz
Jak Ruda z X-Menów. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Boskie Też takie chcę. Chociaż... no nie, wyglądałbym jak emo. Ale brąz może być. Może?

Ha! Pewnie się za Tobą wszyscy oglądali w mieście
Odpowiedz
Kres, ogól się na łysko, dopiero się będą za Tobą oglądać. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...