Zdjecia forumowiczow

O wy paskudne małpy! To ja tu się prezentuję po tak długim czasie, a wy nic nie mówicie?!
Odpowiedz
Cóż... bez rewelacji Atis Moim skromnym zdaniem jestem o niebo ładniejszy Joke... Ładnaś
Odpowiedz
Dziewczynka podobna do wyobrażenia, które ktoś rzucił na forum w którymś temacie. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Atis je czapkę - a fuu!

Cytat

A co sądzicie o mnie? Zdjęcie jest w moim poprzednim poście.


Wyglądasz na pierwszy rzut oka jak emo (i kto to mówi) Ale zbyt kolorowy.
Odpowiedz
To nie jest berecik paskudy! Moja wychowawczyni nazwała mnie Włóczykijem, a reszta klasy rybakiem XD.
Odpowiedz

Cytat

Kress, cichaj, sam czasem takie dłuższe włosy noszę. Ale jak mnie nazwiesz emo, zatłukę. happy.gif


Ja mam "na sobie" dłuższe włosy. W dodatku blond (!) i prawie proste bez używania prostownicy (o co mnie, notabene, podejrzewają)

Nie no Atis, ładny kapelusik. Mam prawie taki sam, dżinsowy.

No dobra... Chyba pożałuję Wrzesień 2007.

Łał, ale odstraszyłem
Odpowiedz
Szajcik, w końcu mogłam sobie obejrzeć swoją buźkę

Swojej już nie pokazuje, bo wszyscy widzieli
Odpowiedz
Mrr, chyba się zakochałem.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Pssst, Matt! Złapmy go i zamknijmy w klatce
Odpowiedz
E tam do klatki go od razu Ładniejszy on jak będzie sobie po łączce hasał. Mówiłam - Szajcik bożyszcze nastolatek
Odpowiedz
A mnie się podoba to z boku, w różowej bluzce, co to wypatruje cudu w betonie XD.
Odpowiedz
Mhm...

Hamujemy Wszelkie Działania Przestępcze? - yhy, nudziło mi się. A te naklejki tak kusiły...
Hm, czyje to okulary?! - kto zgadnie ten dostanie nagrodę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Pewnie Twoje... albo nie- wiem!! Pani Beckham, widzialam jej zdiecie dzis w plotkarskiej gazecie w pracy i wlasnie takie miala
Odpowiedz
Musisz pamiętać o perspektywie Shas . Obiekty stojące bliżej wydają się większe .
Odpowiedz
Niestety, to nie moje. Ale i tak kocham to Tico. Mała, nieprzewidywalna bestia z pięknym wnętrzem. Może istnieją też takie kobiety?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...