Pokaż no swój pulpit

Cytat

Innos możesz sobie darować takie komentarze? Co ci do tego kto co ma na pulpicie? Jeśli coś ktoś sobie umieścił, tzn. że jest mu to potrzebne... Naprawdę nie musisz wszystkich nas tutaj oświecać.

Oto...

Cytat

Tak samo Luyanek, daj sobie spokój z komentarzami typu "piratujesz muze przez bearsharea"...

... lub oto.

W skrócie: nikt nie chce żebyś doradzał każdemu, co ma sobie zaktualizować, usunąć lub dodać. Każdy ma swój gust.


Cytat

Jeśli będziesz miał ochotę to zaktualizuj sobie PC Suita, jest trochę ładniejszy, według mnie i zmniejsza ilość zawieszania się telefonu podczas podłączania.

To Cię zaskoczę, ponieważ na wyglądzie mi nie zależy, a telefon ani razu mi się nie zawiesił podczas podłączenia. Nie widzę więc potrzeby, żeby aktualizować ten programik.

[Dodano po 47 sekundach]

Widzę, że Atis mnie wyprzedziła.
Odpowiedz

Cytat

Nie rozumiem o co Wam chodzi?

O to, żebyś przestał wygłaszać swoje durne opinie nt. wyglądu pulpitów. Co Ci do tego?

"A ty masz ładny, bo masz mało ikonek.", "Ale ty już nie, bo tapeta mi się nie podoba."

Krew mnie zalewa...

EDIT

...i widzę, że nie tylko mnie.
Odpowiedz
Opcja `Załączniki` zaraz pod tabelą w którą wpisujesz tekst posta (nie możesz tego zrobić z `fast reply`).
Tam klikasz przeglądaj i już wszystko.
Odpowiedz

Cytat

Tamc. masz ładną tapetę i też masz mało plików, ale możesz też wywalić chociaż jedną ikonę firefoxa.

Danke szynke za komplementy i czcigodne rady, ale możesz też przestać "wtykać nos w nie swoje sprawy"? ~~

Nie będę powtarzać tego co moi przedmówcy - aczkolwiek myślę dokładnie tak samo.

Cichutko...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Widać, że jesteś fanem Gadu-Gadu, Nortona oraz Painta.

PS. Mogę się założyć Baager, że jak usuniesz Nortonka i walniesz tam coś innego, komputer będzie Ci szybciej śmigać. ;p Polecam Noda, jedank samemu używam Avasta 9i nie narzekam).
Odpowiedz
Rocket dock? Przydatny jest. A jako ex-użytkowniczka Nortona (łoryginalnego nawet -łohohohoho) podpisuje się pod stwierdzeniem, że jest masakryczny . W życiu mi nic chyba tyle pamięci nie żarło co on. Z resztą widzę, że i u Ciebie się o coś już rzuca...
Odpowiedz
Norton był zastępczy na 10 dni, bo licencja Kasperskiego mi się skończyła.

Fanem Battlefield-a nie jestem, lubię również CoD1, 2 i 4. Wszystkie Heroes mam i lubię z wyjątkiem Heroes 4.

Co do Paint-a, nie używam go tylko screen-a tam miałem. Znacznie wolę GIMP2.
Odpowiedz
A ja chciałem wam pokazać jak swój pulpit posprzątałem (ikonki zaczęły wyłazić mi poza ekran xD)
Posprzątany pulpit...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Sporo tych ikonek:P

Po co Ci te wszystkie pliki rar? Nie lepiej jest wrzucić Ci je do np. moich dokumentów?

DxDiag - zrób sobie folder na takie "śmiecie", chyba, że często używasz.

Counter Strike 1.6 Non Steam też mam 1.6 i z Non Steam:P

Mało gierek - masz je schowane?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia nie, 22 cze 2008 - 15:05 napisał

Dużo tych ikon nie masz. Używasz tej samej tapety co ja. Ogólnie w porządku pulpit.

Dno i wodorosty.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nienienienie Tamc. Mówi się "dno + metr mułu". XD
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia nie, 22 cze 2008 - 15:19 napisał

Nienienienie Tamc. Mówi się "dno + metr mułu". XD

Oke.

Improved:

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia nie, 22 cze 2008 - 15:05 napisał

Dużo tych ikon nie masz. Używasz tej samej tapety co ja. Ogólnie w porządku pulpit.

Dno i metr mułu.

~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tar, słyszałeś takie powiedzenie, że lepiej umżeć w błogiej nieświadomości...? XD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...