Pokaż no swój pulpit

Według mnie za dużo ikon A i brzydka ta skórka jest Za to fajne te tapety, tzn. takie nawet nawet A i po co Ci plik "bez tytułu" painta na pulpicie? Po kiego? Powywalaj troche tych ikon, bo większość nepotrzebna, ale to tylko moja uwaga
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Dla mnie jest odpowiednia ilość ikon. W wersji 1 ten plik bez tytułu to screen. A wszystkie te pliki są mi potrzebne.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia pon, 16 cze 2008 - 14:42 napisał

Chwila to mój tekst, a plik to przyjaciel mi zainstalował, nie wiem po co.



Sorry Winnetou.
Nie instaluj za dużo plików bo ciebie sie nie zmieszczą i co to będzie?
Odpowiedz
A ja mam taaaaaaaki długi patyk... użyłabym słowa określającego to czym różni się chłopczyk od dziewczynki, ale to takie kulturalne forum i moja płeć raczej nie odpowiada temu... jak ja nie lubię kiedy ktoś się chwali wielkością HDD, ilością fragów w CSie (chłopczyki z mojej klasy są chyba jeszcze epokę w tył, jeżeli chodzi o rozrywkę, nie, żebym miała coś do CS'a, ale ta monotematyczność...) czy czymkolwiek z tego rodzaju. Mój HDD ma w sumie 80GB i żyję, chociaż często trzeba wywalać masę fajnych śmieci, bo brak miejsca na dysku, a mój ojciec to cholerny ksenofob, hipokryta i idiota i nic mu nie wmówię, że tak ma być, bo tak jest dobrze i robi awanturę odnośnie mojej egzystencji...!
...
...
...
... mam zły dzień. Ma ktoś coś na uspokojenie?
Odpowiedz
*macha młotem, jakby od niechcenia*

Mam tu usypianie refundowane, może chcesz skorzystać Atis?
Odpowiedz
Dysk w moim poprzednim kompie miał 8Gb i żyłam Tylko znajomy się wiecznie śmiał, że mam kalkulator z wejściem do neta, a nie kompa.
Odpowiedz
Ja pamiętam czasy gdy mój komputer miał 1 giga i było to dużo. Chyba na jakiś rok czy dwa przed premierą Starcrafta..;p

Skoro już o pulpitach... KLIK

EDIT:
Oj, przepraszam. Jeszcze nie umiem obsługiwać Imageshacka:p
Powinno działać.

Odpowiedz
Aaa.. Należy do Zesta - zacnie, zacnie... (utknęłam jakiś czas temu w okolicach 20 i póki co wolę nie ruszać ). Fajny tapet, Avast jest zły .
Odpowiedz
Tapet z najlepszego, in my humble opinion, anime jakie wyszło- "Ergo Proxy"
Avast jak Avast, ściągam pierwsze co mi wpadnie w ręce po formacie.. Co jest lepsze?
a co do Zesta, niedawno mi ktoś pokazał, jestem na 10 zagadce...ryje psyche..

Odpowiedz
Dorzucę swój... Ktoś mówił - za dużo ikonek. No to ciekawe co teraz powie xD
http://img141.imageshack.us/img141/8237/pulks4.jpg

[Dodano po 45 sekundach]

Aha - wyrobione w przeciągu jakiś ~3 tyg, dlatego tak mało xD
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
To się bajzel nazywa Trilu .

Arkham: chwilowo preferuje AVG . Tak wyszło. A co do Zesta - oj ryje, ryje... I nie da się z niego wyrwać, z uporem maniaka wracam doń co kilka miesiecy, by znowu utknąć kawałek dalej.
Odpowiedz
Tril, czy ta...cokolwiek dezorientująca tapeta była efektem zamierzonym?

Nitrea
Najciekawsze jest to, że w porywach 30 sekund zajęła mi zagadka nad którą znajomy siedzi od tygodnia. Znowu ja siedzę i inna znajoma sie zastanawia dlaczego nie zaszedłem dalej.. To takie..relatywne

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia pon, 16 cze 2008 - 21:17 napisał

Dysk w moim poprzednim kompie miał 8Gb i żyłam Tylko znajomy się wiecznie śmiał, że mam kalkulator z wejściem do neta, a nie kompa.



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arkham dnia wto, 17 cze 2008 - 21:16 napisał

Ja pamiętam czasy gdy mój komputer miał 1 giga i było to dużo. Chyba na jakiś rok czy dwa przed premierą Starcrafta..;p

Skoro już o pulpitach... KLIK

EDIT:
Oj, przepraszam. Jeszcze nie umiem obsługiwać Imageshacka:p
Powinno działać.


Ja w swoim pierwszym, złożonym przez siebie kompie miałem dysk 400mb.
Teraz mam 660Gb. (2x250 Gb i 160Gb)

Od czasu do czasu robię remanent (i zwalniam około 200Gb).
Odpowiedz
Tarciu, to prześlij mi mailem parę giga wolnego... tak jako prezent urodzinowy...
Tril, Counter Strike... aż mi się zachciało grać w Unreal Tournament'a...
Odpowiedz
Udostępnij Atis sieciowo parę Gb Tar . Sam mogę trochę dorzucić .
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...