Pokaż no swój pulpit

Ja już mam totalną obsesję na punkcie Mass Effect. Odliczam dni do wystawienia ocen w szkole, wtedy będę mogła w końcu pojeździć sobie Mako i poopierniczać Garrusa za jego marną egzystencję...
  • dctkgj.PNG
Odpowiedz

Cytat

Piratujesz neta i używasz dość długo Neostrady.


Posadę wróżki forumoweł pełnie ja, więc możesz sobie odpuścić.

@Tar:
Używasz gg?
Odpowiedz
Jezusmaria, Luyanki, to twoje nowe hobby sprawdzanie jakiego ludzie mają neta i czy piracą?
Uhuuu, Taruś pocina w Assassyna! Altair rządzi. Desmond jeszcze bardziej.
Strażnik, tapeta... właściwie sam art został wykonany przez artystkę znaną jako Aimo. Polecam ci jej galerie, bo ma naprawdę świetny styl. Zresztą Hawkwood może to potwierdzić. Powtarza o niej w kółko i naokrągło, aż mi się kompleksy robią...
Ekh, wróżka jesteś? A spełnisz moje życzenie?
Odpowiedz
Denerwowanie ludzi sprawi, że prędzej czy później któryś z nich zaserwuje Ci kopa;)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Ludzie, przed wami mój pulpit!!!

Pulpit.JPG
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Frogger Rządzisz - świetna zręcznościówka z bardzo sympatycznym głównym bohaterem Grałem w to wieki temu.
Odpowiedz
Widzę, że grasz w dość stare gry, posiadasz telefon firmy Sony Ericsson i piratujesz muzykę przez BearShare.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz

Cytat

Innos, który to Twój hdd?


Hm, chodzi Ci o partycję? Jeśli tak, to jest to partycja F
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...