Pokaż no swój pulpit

Luyanki Werpolte... ten teges. Używanie Alcohola nie oznacza że gościu "piraci". Programu Ares nie znam, ale nie rzucaj bez sensu oskarżeniami.

PS. Po czym stwierdziłeś, że Ziomuś ma Viste?
Odpowiedz
I jak się korzysta z Visty? Widać że masz ekran ustawiony na 800x600. Masz jedną grę, zainstalowano u ciebie wszystkie programy z płytki z sterownikiem do karty graficznej. Do odsłuchiwania muzyki używasz iTunesa (zmień na winampa). Masz Office 2007; Nero, ale bez wszystkich elementów; używasz Firefoxa i zapewne kończysz 3 klasę gimnazjum.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Się nam Luyanki rozkozaczył. Chłopczyku, spuść odrobinę z tonu. Czyjś pulpit to naprawdę nie jest dobry materiał na psychoanalizę (no chyba, żeby spojrzeć na mój ).

A Sod jest na 1 roku studiów.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Idzie się przyzwyczaić ale szału nie ma... Ekran mam 1024x768 tylko ikonki w jednym rogu upchnięte... iTunesy mi się podobają i pasują do iPhona... Nero używam bardzo rzadko... Prawie nigdy... Nie zauważyłeś, że używam laptopa a nie stacjonarnego. 3 klasa gim? Jezu kiedy to było
Odpowiedz
Domyślam się, że pytanie sprowokowane ikonami SE Suite - mam nieśmiertelnego Sagem'a z SE korzystam okazyjnie.
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
A ciekawe co wyczytacie z tego...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Eee, lubisz smoki?

A tak serio to ja tam nic nie widzę. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Eeeee... o tym ostatnim nic nie wiem... ;]

Cytat

A tak serio to ja tam nic nie widzę. ;p

Jedyny normalny ;p
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Że jesteś inteligentnym i pracowitym człowiekiem. Why? Bo używasz Linuxa xD
Odpowiedz
Widać kto sobie pomaga edytorem w grze w BG2 xD
Odpowiedz
Ja tam zmieniałem tekstury kensaja na elf/mag, bo taki człowieczek w tunice wyglądał do kitu. Zresztą BG odstawiłem już dawno


Odpowiedz
Tril - nie mogłeś większego tego wrzucić? Nic nie widać... Dobrze widzę, że masz Creativea jakiegoś czy się już starzeje?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...