Pokaż no swój pulpit

Jest takie jedno chińskie powiedzenie:

Cytat

Pokaż mi twój pulpit a powiem ci kim jesteś.

Osobiście uważam że macie tak masakryczny bajzel na swych pulpitach, używacie tak dziwnych, jak na swą użytkowość programów.

Cytat

Powiedzcie mi jak wy to robicie że macie takie czyste pulpity....
Ten był czyszczony niedawno...

ZZZGGGRRROOOZZZZOOO!

Aby nie pozostać gołosłownym zamieszcze swój desktop z domowego komputera (na którym stoi tylko i wyłącznie WinXP, ze względu na procesor graficzny firmy ATI, do którego jak wiadomo nie ma stabilnych sterowników pod innymi platformami):




[Dodano po chwili]

Cytat

Ale brzydki babsztyl...

A to drugie znane chińskie powiedzenie.
Odpowiedz
Co ty gadasz... Ja uważam, że top Ty masz bordel na pulpicie... nie ja...

Użytkownik Wojo napisał

używacie tak dziwnych, jak na swą użytkowość programów


Moje programy są jak najbardziehj cacy!
Odpowiedz

Użytkownik Taramelion dnia czw, 27 gru 2007 - 08:54 napisał

Co ty gadasz... Ja uważam, że top Ty masz bordel na pulpicie... nie ja...
Tu nie chodziło tylko i wyłącznie o Ciebie. To miał być ogół - a temu już nie zaprzeczysz.

Użytkownik Taramelion dnia czw, 27 gru 2007 - 08:54 napisał

Moje programy są jak najbardziej cacy!
To też miał być ogół. I temu też nie możesz zaprzeczyć.
Odpowiedz
No i przyszedł czas na mnie oto mój pulpit, enjoy;)




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Wiecie co, przeglądam tak ten temat i powiem jedno: co Wy macie tak mało ikon na pulpitach? Średnio po pięć na krzyż, podczas gdy ja mam dokładnie... czekajcie, policzę (pierwszy raz w życiu )... 84 (słownie: osiemdziesiąt cztery) ikonki.

Ale ja swojego desktopu trochę wstydzę się pokazać, więc wyobraźcie sobie go: tapetka aktualnie z wieczornym Koloseum (wcześniej było Stonehange) i owe mnóstwo ikonek, ale poukładane wręcz pedantycznie.

O Elbereth! Gilthoniel!
We still remember, we who dwell
In this far land beneath the trees,
Thy starlight on the Western Seas.
Odpowiedz
A po kij miec dużo ikon? To tylko zagraca pole widzenia i dezorientuje użytkownika, co prowadzi do dezorganizaji pracy wykonywanej przez niego... fajnie to zabrzmiało.

Ciekawe, odkąd mam PCta jeszcze nigdy nie objawił mi się Blue Screen of Death.

Pozatym, moja tapeta jest lepsza od waszych.
Odpowiedz
Ja także mam dużo ikon, a to dlatego, że nie muszę latać potem po katalogach lub menu Start w poszukiwaniu czegokolwiek. Wszystko, co potrzebne, mam pod ręką. A ikon mam... 61. I nie mam problemu z wyszukaniem czegokolwiek.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A ja nie mam ani jednej ikonki i jakoś mi to nie przeszkadza




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz


Mi wystarczają 2 ikonki ;]


Odpowiedz
U mnie leżą tylko i wyłącznie skróty. pulpit mam zlokalizowany na innym dysku. Tak, żeby móc szybko i bezboleśnie odstrzelić system w miarę potrzeby.

A ikon skrótów taż mam tylko kilka. max 10.
Odpowiedz
No ja mam "kosz" i pewien folder pod nazwą "". W tym nie widocznym folderku mam skróty a Tar ma rację same skróty bo kto wie kiedy formata trzeba zrobić


Odpowiedz
Ja mam na pulpicie 45 ikonek, a jedna z nich to skrót do Game Exe . Zawsze szybko można wejść . Niestety mam też dwie ikony Microsoft Outlook oraz trzy skróty do gry Cultures II-Bramy Asgardu


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
To ja dam swój prymitywny pulpit z własnoręcznie wykonaną tapetą Serogmothu . Tapeta mierna,, ale i tak ją kocham
Nie śmiać się

Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
uwaga uwaga...o to my pulpit's XD ! te czarne to zacieniowane ikony programów graficznych Ahh Ta Aukra - Norwegia....Nie Długo W Wakacje chyba tam pojade i pozegnam was - polaków

Tylko Hip-Hop...
Odpowiedz
kto piratuje?chyba nie ja pozatym ja mam XP ... a co do postu ze te ikonki spowalniają komp...oczywiście ze tak!to zaśmieca Dysk Główny (u mnie to C)..
Tylko Hip-Hop...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...