Pokaż no swój pulpit

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arkham dnia śro, 18 cze 2008 - 02:29 napisał

Tril, czy ta...cokolwiek dezorientująca tapeta była efektem zamierzonym?


Po prostu ze standardowych windowsowych jakoś najbardziej mi pasowała xD
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
No to może i ja zaprezentuję swój pulpit.
Klik
Odpowiedz
Fajna tapeta Dark, masz też sporo gier i dość dużo plików na pulpicie, choć uważam, że kilka z tych plików możesz wyrzucić.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Wiem że kilka plików przydało by się wywalić, ale jakoś ciągle o tym zapominam .
Odpowiedz
Valandil - całkiem fajny.
Plusy:
a) Masz mało ikon - duuży plus
b) Nawet fajna tapetka,
c) Nie masz oryginalnej skórki tylko inną! ogromny plus!!
Minusy:
a) Po co Ci na pasku Mozilla i na pulpicie? wystarczy na pasku albo na pulpicie
b) Po co Ci Internet Explorer, jak masz Mozillę? przynajmniej usuń z tego paska
c) Po co Ci skrót do Moje Dokumenty?
No, tyle ode mnie
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Innos możesz sobie darować takie komentarze? Co ci do tego kto co ma na pulpicie? Jeśli coś ktoś sobie umieścił, tzn. że jest mu to potrzebne... Naprawdę nie musisz wszystkich nas tutaj oświecać.
Odpowiedz
Wy tu sobie dyskutujecie o swoich pulpitach, a ja siedzę cicho. Dobra, teraz moja kolej.
KLIK
Dawniej niemal połowa ekranu znajdowała się w przeróżnych ikonkach. Z czasem jednak stwierdziłem, że "nie potrzeba mi tego wszystkiego" no i pozostało tylko tyle, co widać na obrazku.
Co do tapety, to często ustawiam jakiegoś arta z gry, która mnie w jakiś sposób zadziwiła, w tym przypadku Crysis.
Odpowiedz
Zaraz dostanę kociokwiku z radości. Ammon, mójty bracie!
Odpowiedz
Masz na myśli pięknie prezentującego się Nomada... lub Proroka... czy tam Psychola? Tak czy siak pięknie prezentuje się na pulpicie, więc jeszcze trochę sobie postoi.
Co do gry, to... coś pięknego. Te strzelaniny, ataki z zaskoczenia, nanoskafandry... No, ale nie będę Was wyprowadzał na złą drogę. Jest jeszcze chyba temat poświęcony innym gatunkom gier, nie?
Odpowiedz
W takim razie i mojego pulpitu zabraknąć tu nie może.

U mnie skromniutko, wszystko tam gdzie być powinno.

"Na klacie" To co do zrobienia.

Huh, w sumie - pulpit jak pulpit. ~~

Tam, tam, tam.

No właśnie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ammon masz fajną tapetę i mało plików w pulpicie. Jeśli będziesz miał ochotę to zaktualizuj sobie PC Suita, jest trochę ładniejszy, według mnie i zmniejsza ilość zawieszania się telefonu podczas podłączania.
Tamc. masz ładną tapetę i też masz mało plików, ale możesz też wywalić chociaż jedną ikonę firefoxa.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Czy to są zawody w "jak najmniejszej ilości ikon na pulpicie" o których nie wiem? : P

Odpowiedz
O to twoje cholerne mówienie "wywal to, wywal tamto". CO CIEBIE TO OBCHODZI ILE KTO MA IKONEK?! Ja rozumiem, kiedy śmiejemy się z zawalonych, zaśmieconych do granic możliwości pulpitów, ale w kółko i na okrągło powtarzanie, żeby coś usuwać... krew mnie zalewa.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...