Zdjecia forumowiczow

Nie, to mało ciekawy temat Te Miss to lepszy pomysł
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja tam się pisze do jury albo co innego, ale jakoś się mi nie chce wierzyć, że się cokolwiek odbędzie...
Odpowiedz
Dobra, wszystko byle nie mokre podkoszulki, a już tym bardziej mokre bokserki. NIE.
Odpowiedz
Ale ja doskonale wiem o co chodzi. Dlatego się tak zapieram.
Odpowiedz
Jak dorośniesz, przestaniesz się zapierać.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tu nie chodzi o dorosłość, tylko o osobników, bo zapierać to się normalnie nie zapieram XD.
Odpowiedz
A ja nie rozumiem.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jak tak patrzę na niektóre wypowiedzi pojawiające się na forum to zastanawiam się co tu się będzie działo za 5 lat. Nazina zamkną chyba za obrazę moralności i deprawacje.
Odpowiedz
Etherieluś się pokazał!
Dobrze, że mnie nie było wtedy
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Prędzej czy później zdołam uchwycic twe oblicze i je tu zamieszczę! *Diaboliczny śmiech.*
P.S. A za nieobecnośc na treningu, to zajeb... zabiję tępą kataną się znaczy ;p
Odpowiedz
To katany były kiedykolwiek tępe...? A tak, w Tesco takie sprzedają
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...