Zdjecia forumowiczow

Strażniku, uspokoiłeś mnie.
Ven, jakie trzecie zdjęcie?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Strażniku - zdjęcia sprawiają miłe wrażenie, ale to ostatnie... może pozostawię to ocenie innych
Odpowiedz

Cytat

Te 3 zdjęcie mnie przeraziło... serio

Ven - Tak czasami wyglądam, gdy patrzę na to, co dzieje się na Dworze Królewskim Dworzanie doprowadzają mnie czasem do takiego stanu.

Dzięki Mivedo.
Odpowiedz

Cytat

Co tam będę dużo ukrywał... Strażnik - brzydal jesteś i tyle...

Odezwała się Miss Polonia...
Odpowiedz
Dziwne, że nie ma konkursu na najładniejsze (najciekawsze?) zdjęcie użytkownika na tym forum - zdominowane przez panów, więc rywalizacja byłaby ostra
Odpowiedz
Zbyt rzadko bywam i jestem tu za krótko - ale pomysł możecie wykorzystać - pozwalam
Odpowiedz
Nie, ja chce takie coś w żeńskim wydaniu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jak nie ma Vampa to mamy jakąś szansę w tym konkursie XD.
A niech będzie i w żeńskim wydaniu! Niech meNska część ma coś z tego mulenia na tym forum! Jestem ZA!
Odpowiedz
Strażniku, zdjęcia przesympatyczne. Aż się miło patrzy
A to trzecie, to możesz wysłać każdemu, jak nie chce zrobić tego, co zrobić powinien. Myślę, że z miejsca zabierze się do pracy
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Albo dodać w sygnaturze z odpowiednim podpisem ;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia pon, 03 mar 2008 - 19:33 napisał

No to Atis - masz bojowe zadanie: spróbuj z Mivedą zrobić taki konkurs. Może Strażnik znajdzie żonę?



Pisałam, że nie pomogę. Nie nakręcaj sprawy
Odpowiedz
Atis taki zapał przejawia, może sama się za to weźmie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wziąść się za coś to jedno, wziąść w czymś udział to drugie. U mnie kiepsko z organizacją, pozatym, nakłonienie do uczestnictwa wam wyszłoby lepiej niż mnie.
Odpowiedz
Znowu konkursy jakieś wymyślacie

Zróbmy Mistera mokrego podkoszulka ;]
Odpowiedz
W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni mogą być bez podkoszulków (chociaż kto wie ).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...