Zdjecia forumowiczow

Więc chodź pomaluj mój światNa żółto i na niebieskoNiech na niebie stanie tęczaMalowana Twoją kredkąWięc chodź pomaluj mi życieNiech świat mój się zarumieniNiechaj mi zalśni w pełnym słońcuKolorami całej Ziemi
Odpowiedz
Łoł... Ekht, jaki jest bbcode na to "coś" powyżej?


Fuj... Kolorowe rzeczy są do bani. Jednolite, matowe i stonowane odcienie czerni, brązu i srebra to jest to...
Odpowiedz
Fajny kolor, jaki tag? Zrobię sobie taką oczojebną sygne, że będziecie mnie nienawidzić.
Ale po co wynajdywać lekarstwo na ten syndrom. Fajny jest i mruczy jak go podrapiesz tu i ówdzie...
Odpowiedz
Ekh, ustaw ten `kolor` jako podstawowy na forum. Będzie fala masowych samobójstw.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Enet - śmiem twierdzić, że się nie znasz.

Ati - ja też, ale za bardzo po oczach daje.

Atis - i nawet nie podrapie. A na sygne czekamy

P.S. Do jasnej (no wiecie czego, a jak nie to sobie wymyślcie) dlaczego nikt nie skomentował mojego zdjęcia?
Odpowiedz
???

[Wiem że post bogaty w treść, ale cóż ]
Odpowiedz
Ja skomentuję Shas - bardzo ładne. Szkoda, że już je widziałem. Ati - także już gdzieś widziałem
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przyszedł pantofel mój i od razu musi marudzić*zastanawia się*
Odpowiedz
Ale ja chcę "robić", a nie siedzieć dupskiem na fotelu i podpisywać papierzyska, na których nie mam bladego pojęcia co pisze!
Odpowiedz
Raczej, jak piłkarze - "przyjaciółki", która nagle staje się żoną
Odpowiedz
A ktoś niedawno prosił o nie traktowanie użytkowniczek forum jako mięska do poderwania..

\/
\/

Trzeba tam dopisać też coś o użytkownikach.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie jesteś w moim typie Strażniku. A poza tym kto by tam chciał się tłuc do ciebie taki kawał drogi.
Odpowiedz
Te 3 zdjęcie mnie przeraziło... serio
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Masz rację Ekh, to nie miałoby sensu...

Cytat

Trzeba tam dopisać też coś o użytkownikach.

Matt - Jestem heteroseksualistą.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...