Zdjecia forumowiczow

Śmiesznie tutaj xP Czyli jak zawsze... Ja już wiem kogo chciałabym zobaczyć w mokrej koszulce a najlepiej bez. Wrzucam zdjęcie po przefarbowaniu włosów.

Moja próżność nie zna granic

Może zróbmy anonimową ankietę na najładniejszego pana na forum? Pań jest za mało żeby robić im plebiscyt, ale panów wystarczy dla wszystkich...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Ten... No... Fajna wieża A na górnej półce to gry czy książki?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zaczyna mnie poważnie zastanawiać fenomen ładnych dziewczyn na tym forum. Coś tu nie gra. I to bardzo...


Nie wiem czy wiesz ale jestes bardzo podobna do pewnej innej userki GE Vanita .
Odpowiedz
Nie no bądźmy po prostu szczerzy. Wszystkie lecą na ciebie tylko się wstydzą przyznać (tak od razu).
Odpowiedz
Wszystkie? Kurcze, to ja chyba przestanę

Ale mógłbyś się uśmiechnąć!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Bo to strasznie wkurza jak musisz czekać aż ogromne zdjęcie się załaduje.
Odpowiedz
Łogól sie jak do ludzi wychodzisz!! Poza tym plakat ładniejszy od ciebie... ;D

[Dodano po 2 minutach]

PS. Vanita wygląda za to bardzo ładnie.
Odpowiedz

Cytat

Łogól sie jak do ludzi wychodzisz!! tongue.gif Poza tym plakat ładniejszy od ciebie... ;D


n.c. do pierwszej uwagi. Nie zawsze jest czas, nie zawsze się chce... A z plakatu owszem, jestem dumny.
Odpowiedz
Do kogo jestem podobna? Mam nadzieję, że do kogoś ładnego x) Nakarmiliście moją próżność tak, że starczy jej mniej więcej na tydzień. Później znowu wrzucę jakieś zdjęcie, na którym jestem ładniejsza niż na tym xD Ja też chcę taki plakat...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Takoż właśnie.

Enikowe cudo.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Jak ja nie lubię miękkiego światła...
Jak to jest, że zdjęcia facetów z tego forum są wyraźne i przejrzyste, a panienki dają jakieś takie zamglone/zamulone, niewyraźne... i z tym cholernym miękkim światłem...
Odpowiedz
Jesteś tak czekoladowa jak tylko można być! *_* Chłopcy będą zachwyceni. Mówię to za nich, bo oni są frajerami i wstydzą się przyznać, że im się podobamy xP
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz

Cytat

Jak to jest, że zdjęcia facetów z tego forum są wyraźne i przejrzyste, a panienki dają jakieś takie zamglone/zamulone, niewyraźne...

Żeby było mniej widać

Nie ładnie kogoś od frajerów wyzywać
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia sob, 29 mar 2008 - 15:38 napisał

Jak ja nie lubię miękkiego światła...
Jak to jest, że zdjęcia facetów z tego forum są wyraźne i przejrzyste, a panienki dają jakieś takie zamglone/zamulone, niewyraźne... i z tym cholernym miękkim światłem...



Pardon Atis, ale takie światło mam w całym domu, a to już nie moja wina (; A flashem po oczach sobie dawać nie będę.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...