Zdjecia forumowiczow

Cytat

Dobrze, że nie napisałeś 'wszyscy' tongue.gif

Czyżbyś miała jakieś wątpliwości co do tego, że jestem heteroseksualny?
Odpowiedz
Ja nic nie mówię tylko sugeruję co by było gdyby
Odpowiedz
Jak chcecie dziewczynki, to mogę Wam zrobic kilka zdjęć...
Kurcze... jak mamy takie ładne dziewczyny na forum to wstyd pokazywać swoja morde... Juz wole żeby mnie kojarzyły z Awatara...

No to dzięki Wam drogie panie GE jest takie "ładne".
Odpowiedz
A dziękuje.

Co robimy? Pewno gramy i takie tam inne. Czasem się nie chce człowiekowi wychodzić nigdzie
Odpowiedz
Co robimy przed komputerem? MORDUJEMY.
Eni, ale ja TOBIE nic nie zarzucam. Tylko temu światłu... że jest miękkie... i wkurza...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia sob, 29 mar 2008 - 16:28 napisał

Juz wole żeby mnie kojarzyły z Awatara...

Myj zęby!
Też wolę nie wklejać swojego zdjęcia. Jeszcze moje morale by zmalało na tej stronie gdy spoglądam na te wszystkie piękne twarze użytkowniczek.
Odpowiedz
Shas, nawet po "paskudnej podróży autobusem" wyglądasz ładnie. Eni, do twarzy Ci w czarnym
Odpowiedz
Paskudnej jak paskudnej. kumpel miał osiemnastkę i wszystkim polewał w autobusie ja akurat byłam niewinna, a też wyleciałam razem z nimi z pojazdu
Odpowiedz
Że ja niby? Nie zrzędzę teraz :] teraz nie
Odpowiedz
On mówił o lesie w tle
A ten fenomen też mnie trochę zaczyna zastanawiać.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
To nie las tylko linia drzew, za którymi znajduje się spadek w dół i tory kolejowe
Odpowiedz
A wiecie, że Shas się przyznała, ze tak naprawdę jest blondynką? Się farbuje dziewczyna. Tylko nikomu nie mówcie.
Odpowiedz
Zabije. Naprawdę zabije.*zbliża się do niego z groźną miną*

Nie jestem blondynką!
Odpowiedz
Ale przecież to żaden dyshonor. Jest tyle blondynek, które wiele osiągnęły. No na przyklad... ta... nooo.. o! Doda! Eeee to może nie najlepszy przykład.... Hmmmm..... hmmmm. Noo.... ten tego. No z pewnością jest jakaś, którą możesz obrać sobie jako wzór!
Odpowiedz
Niech go kto zabije nim ja to zrobię

Ciebie sobie obiorę za wzór, Ty Ekht na pewno jesteś blondynką
Odpowiedz
No i się wydało.
Co was zastanawia ten fenomen? Cieszyć się, a nie narzekać! XD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...