Zdjecia forumowiczow

*załamała się psychicznie nad zniewieściałym Ekhtem i uciekła*
Odpowiedz

Cytat

*załamała się psychicznie nad zniewieściałym Ekhtem i uciekła*


[Spojrzał niepewnie w lusterko wyciągnięte naprędece z torebki.] Nie wiem o co jej chodzi z tym zniewieściałym...
Odpowiedz
Tylko za nim nikt się nie ugania, no może poza komornikiem
Odpowiedz
Za późno Shas . Już wyszło, że się za mną uganiasz. Teraz wszystkie okoliczności będą odpowiednio interpretowane.
Odpowiedz
MajareQ, to się nazywa "kobieta zmienna jest".
Ekh, masz coś do swoich fanek? XD
Odpowiedz
Ja i 7k postów? Coś ci się przywidziało MQ. Na liczniku zbliżam się do tysiączka raptem.

Co mam do moich fanek? A tak się czasem zastanawiam jak to jest, że się mną zachwycają nie wiedziąc jak wyglądam i ile mam lat . Zaczynam się o siebie bac normalnie... w końcu: "nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie".
Odpowiedz
Ja? Ja jestem dumny, że jestem blondynką i, że Shas może patrzeć na mnie z góry. Ha!
Odpowiedz
Czuje się usatysfakcjonowany. Zrobiono ostatnio ze mnie już murzyna, kobiete blondynke i transwestyte. Wytknieto wzrost i despotyzm... Achhh... Moje forum . Forum sweet forum.
Odpowiedz
No cóż, ktoś musiał być ofiarą. Padło na ciebie XD.
Kiedy zrobili z ciebie murzyna?
Odpowiedz
Oj tam od razu ofiarą. W końcu mogli jeszcze pojechać po wadze, religii (a raczej jej braku), stylistyce.... itd. itd. itd.
Odpowiedz
Interpunkcji...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...