Zdjecia forumowiczow

A nie wiem czy ładna. Chcesz? To Ci ją całkiem darmo oddam. I prawie blondynka - naturalna
Odpowiedz
Tak spoglądam na te wszystkie posty i... może by lepiej założyć osobny temat o blondynkach?
Odpowiedz
A jaką muszą mieć zabawę z jego zbieraniem... Pewinie równie świetną jak z przedzą pająków.
Odpowiedz
Blond Kopciuszków, dodajmy XD.
Shas, zamorduj go w końcu a nie gadasz tyle. My tu na wyniki i rezultaty czekamy XD.
Odpowiedz
*Złapała Ekhta, zdzieliła patelnią i wywlokła do lasu*No, na jakiś czas powinien być spokój.

Nie ma to jak absolut
Odpowiedz
Z tym wywlekaniem mogła byś mieć pewien problem... I... i... nie próbuj mnie zastraszać. O!

I w ogóle koniec tego szpamu! To temat o zdjęciach więc ograniczmy się do komentowania zdjęć.
Odpowiedz
Ano ładna. Dla mnie nie nowość , ale z tą blondyną to przesadzacie, bo blondu nie widać
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Taaa... Super szafa i na dodatek blondyna. Jeszcze coś?
Odpowiedz
Komentujemy zdjęcia - tak dla przypomnienia. I zostaw moją żonę z Fae, bo jak nie wiesz 12 poziom w D&D może Ci skopać tę część, która służy także do siadania
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Luz panowie, panie... Luz przede wszystkim...
Ati teraz jakieś Twoje nowe zdjęcie...

SPOILER
Uwaga spoiler!:

Ach dziewczyny... różni was tylko jedna literka i tak łatwo pomylić, palec się omsknie a potem wstyd powiedzieć, że się nick pomydlilo... ;D[color=red]
---[/color]
Odpowiedz
Daj zdjęcie z minką.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...