Zdjecia forumowiczow

Po prostu ma cere jak pupcia niemowlęcia
Odpowiedz
Redzik - na zdjęciu masz twarz pacholęcia :lol: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawkwood - kogo mam twarz nierozumiem za bardzo =_=' :roll:
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
"Twarz masz pacholecia..."1). Pacholę (archaizm) = mlodzieniec, maloletni chlopiec...
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=41577
...a Ksiezyc pisze sie przez "z z kropka" (podpis) (aaaa, chyba ze to taki "specjalny >ksierzyc<", ok - cofam ten sek...)
http://so.pwn.pl/slowo.php?co=ksi%EA%BFyc
------------------
1) Hawkwood, chodzi mi po glowie, ze to cytat - z ktoregos Tytusa "Jestes taki wyrosniety a twarz masz pacholecia..." - w ksiedze "uczlowieczenie przez umuzykalnienie"?
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Twarz pacholęcia. Pacholę, chłopię, czyli młodzianek :lol: . Chodziło mi o to, że na załączonym zdjęciu masz twarz gładką jak tyłeczek elfiej panny :wink: .

P.S. Ankai - trafiony - zatopiony!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ankai - to taki specjalny ksierzyc lol

dzieki za wyjasnienie Hawkwood - tekst z Baldur's Gate !! ahhh znam ta gre na wylot
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz

Cytat

Chodziło mi o to, że na załączonym zdjęciu masz twarz gładką jak tyłeczek elfiej panny  :wink: .


Widzę Hawkwood, że juz cytatami sypiesz :wink:
"Moja tawerna jest czysta jak tyłeczek elfiej panny" - Winthrop z Candlekeep :wink:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zawsze do usług... Analogia wydała mi się przezabawna, a co najważniejsze dzięki temu pozostaliśmy nadal w klimacie crpg :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Cytat

Chodziło mi o to, że na załączonym zdjęciu masz twarz gładką jak tyłeczek elfiej panny  :wink: .


Widzę Hawkwood, że juz cytatami sypiesz :wink:
"Moja tawerna jest czysta jak tyłeczek elfiej panny" - Winthrop z Candlekeep :wink:


I nie tylko on, są też inni grubi szynkarze którzy tak mówią.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
.... :] Bede pierwsza i moze ostatnia z dziewczyn... :]]] Jak to mowi SZNIKERS "nie łam się, przełam się" tylko takie dziwne kolory wyszły.. :?
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
No nareszcie pierwsza dziewczyna się przełamała. Tylko czapka trochę twarz zasłania :wink: Ładny widoczek tam z tyłu. No a reszta dziewczyn pójść za ciosem i też dawać zdjęcia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Heh, ladny widoczek nie tylko "tam z tylu", ale w ogole. Jak dla mnie to reszta dziewczyn moze sie nie pokazywac - mnie tam Ola wystarczy. Szkoda tylko, ze taki maly pejzazyk, bo wydrukowalbym sobie plakat i nad lozkiem powiesil. Acha, jeszcze jedno - dalej nie widze skrzydel... :?
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Medivh ma racje , wkoncu jest walka o rownouprawnienie dziewczyn i chlopcow keeee no nie ? XDDD
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
Brawo dla odważnej Olci! (grupa facetów-userów trzymając się pod ramiona kołysze się śpiewając hymny pochwalne, słychać entuzjastyczne okrzyki, zdławione szlochy wzruszenia, odgłos otwieranych puszek z piwem :wink: ). Baaardzo ładne zdjęcie, może dzięki niemu pozostałe dziewczęta nabiorą animuszu?
P.S. Olciu - ale Twoje zdjęcia z wiesz-sama-jakiej-strony są równie urocze :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawkwood'ie, aż się boję pomyśleć o jakich zdjęciach myślałeś pisząc powyższe słowa:-)
Ale macie racje panowie, dobrze że pierwsza kobieta się nam ukazała. Może pozostałe pójdą w jej ślady.
Brawa za odwagę olaboss!
Odpowiedz
Miejmy nadzieje że reszta dziewczyn się przełamie. Hmm, przeglądając topic "jakiej musyki słuchacie" zauważyłem żę Deathrower ma jakąś twarz w avatrarze i wydaje mi się że jest to jego twarz.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

Hawkwood'ie, aż się boję pomyśleć o jakich zdjęciach myślałeś pisząc powyższe słowa:-)


No, no..., tylko bez takich skojarzeń proszę, bo się prokuratura włączy. Miałem na myśli baaardzo zabawne zdjątka, które w pełni oddają charakterek naszej Olci (to, które sie pojawiło na naszym forum jest niezwykle stonowane, hehe...). Ale tąż stronkę to już Orkist musisz sam sobie znaleźć. Drogą dedukcji.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jeżeli nikt nie ma zamiaru wszczynać postępowania z powodu tych zdjęć to chyba niestety nie jestem zainteresowany:-)
Ale z drugiej strony propozycja ćwiczenia dedukcji wydaje mi się ciekawa.
Tak czy inaczej pozostałe forumowiczki mogłyby nam się ukazać w całej krasie.
Odpowiedz

Cytat

Tak czy inaczej pozostałe forumowiczki mogłyby nam się ukazać w całej krasie.


Oj Orkist, Orkist..., twoje skromne życzenie można rozmaicie interpretować... :lol:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Wiem:-)
Jakby co to zostawiłem sobię furtkę pisząc "mogłyby" a nie "powinny":-)
A Ty się ze mną nie zgadzasz w zasadniczej kwestii pojawienia się zdjęć pozostałych forumowiczek?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...