Wilkołak - uwagi / sugestie

To ja poproszę o zmianę Kaznodziei na czarny... nie do twarzy mi w różowym ;x
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia niedziela, 27 października 2013, 19:32 napisał

Proponowałabym też zmienić kolor Incognito na jakiś... bardziej widoczny. Na przykład taki! <3

To jest mój kolor.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Better.

A tak serio, naprawdę Wam robi różnicę, jakim kolorem która funkcja jest napisana? Kobiety...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
No ale zobacz jak to wygląda, jak nade mną jest taka czarna dziura przekreślona na biało, którą dopiero trzeba zaznaczyć, żeby zobaczyć, że tam jest napisane Boneclaw!

[Edit]
Masz u mnie -1, Tamciu.
Odpowiedz
Myślałem, że to ja mam słaby wzrok.

U mnie normalnie widać.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Może wszystko zmienimy na odcienie różu i fioletu ?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Sam się na różowo wymaluj... ;_;
Odpowiedz
Maliwa to zrobiła, ja już nie muszę.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Cytat

No ale zobacz jak to wygląda, jak nade mną jest taka czarna dziura przekreślona na biało, którą dopiero trzeba zaznaczyć, żeby zobaczyć, że tam jest napisane Boneclaw!


I właśnie o to mi chodziło - Incognito ma być incognito

Poza tym faktycznie zależy to od skina, który wybieracie dla forum. Co do działu - zaraz zrobię, dzięki za przypomnienie, bo owszem, wypadło mi z głowy. Ostatnie dwa dni spędziłem 40 godzin w robocie

Role nowe, stare - tu żongluję, jak widzicie, zależnie od ilości graczy. Doceniam nowe propozycje i proszę o nie, niemniej priorytetem jest dla mnie zachowanie możliwie prostej, nieskomplikowanej i zbalansowanej wersji dostępnych postaci. Ale nie jestem wcale jedynym człowiekiem do prowadzenia tego, choć tak się utarło, więc wszystkie powyższe sugestie mogą posłużyć zupełnie inaczej dowolnemu innemu prowadzącemu
Odpowiedz
Wiedziałem, że to Tar, eh. Ten cwaniak potrafi zawsze dobrze zagrać swoją rolę
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Ale nie jestem wcale jedynym człowiekiem do prowadzenia tego, choć tak się utarło, więc wszystkie powyższe sugestie mogą posłużyć zupełnie inaczej dowolnemu innemu prowadzącemu


Utarło się, bo genialnie prowadzisz. Niby krwawo, niby strasznie, a jednak można się pośmiać [mój faworyt tej rundy: śmie-hehehehe-rtelna broń]
Szczerze mówiąc, mnie samą kusi, by spróbować poprowadzić, ale obawiam się, ze nie podołam temu zadaniu, więc...

Nawiasem mówiąc, sama idea Tkacza nawet do gustu mi przypadła, ale na taką ilość graczy... jest zdecydowanie za silna. Ale za to Wilczy Pomiot... hm, to mogłoby być ciekawe, zwłaszcza, że w podsumowaniach, jeśli dobrze się wczytać, widać wyraźne wskazówki co do osoby popełniającej zabójstwo.
Odpowiedz
Nie czytałem tych propozycji Waszych, dlatego jeśli Wiktul by nie chciał mocno prowadzić następnej rundy, to niech np. Evrina to rzeczywiście zrobi i ja mogę ją zmienić później.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tylko proszę o jedno, nie wprowadzajcie postaci, które mają za duży wpływ na grę.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie mówię, że nie chcę. Mówię, że jeśli jest ktoś, kto chce poprowadzić wedle własnej formuły i pomysłu, z własnymi ewentualnymi modyfikacjami, to ja równie chętnie zagram po raz kolejny
Odpowiedz
Oj no Wiktul chce komuś po prostu sprać tyłek, no.

No
Odpowiedz
Ujmę to tak: jeśli definitywnie chcesz ten tyłek sprać, to, jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko, mogę spróbować poprowadzić. Odpoczęłabym w sumie, bo po ostatniej rundzie mam wyprany mózg od tego zgadywania, kto jest kim
Odpowiedz
Szczerze, to w ostateczności (albo i nie) ja też bym mógł.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Hm, zakładając, że będzie nas dużo (tak jak mówię, zakładając!), można by pomyśleć nad wprowadzeniem jakichś nowych postaci (jednak nie zbyt potężnych, tak jak mówi Dalej. Jestem Tkaczem i mam wszystko w dupie bo jestem Tkaczem. Jakaś sprawiedliwość musi być). Propozycje? Uwagi?
Odpowiedz
Szatanista- wybiera jedną osobe do złożenia w ofierze szatanowi i zastępuje jej miejsce.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - uwagi / sugestie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...