Wilkołak - uwagi / sugestie

Wiadomo kiedy?
Zaraz pewnie dostanę w odpowiedzi: "Wiadomo".
Odpowiedz
Nie wiadomo Proponuję, żebyście sami określili kiedy komu pasuje, bo wakacje są przecież i poprzednio zmienialiśmy z tego względu.
Odpowiedz
Chętnie bym zagrała, ale w przyszłym tygodniu w środę jadę na Mastersów do Czech, także pasuje mi po 18 albo w ciągu najbliższych 2-3 dni?
Odpowiedz
Tyle czekać na jedną osobę? Przecież w tym czasie można zrobić jedną grę.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Mi pasuje od jutra... o ile nie zniknę z tego świata, zamordowana przez strażnika indeksu za drugą w nim dwóję ; p
Odpowiedz
Proponuję zatem ten weekend, nie wiem jeszcze czy od piątku czy od niedzieli, bo sam będę miał maraton erpegowy i mógłbym nie być w stanie prowadzić. Chyba, że ktoś inny chce prowadzić (Matt? Ktokolwiek?), to proszę bardzo.
Odpowiedz
Ten weekend zdecydowanie pasuje. I Eni nie mówiłam, że macie na mnie czekać. Mieliśmy napisać kiedy nam pasuje, to napisałam.
Odpowiedz
Przecież miałeś sobie odpuszczać tę edycję
Odpowiedz
Podsumowując i rozwijając poprzednie sugestie, pytam, czy wszyscy zgadzają się na wprowadzenie w następnej rundzie:

1. kilku narzuconych odgórnie cech postaci, przydzielanych razem z kartami postaci (patrz - post nr 34)
2. dodatkowych, niewielkich misji z dodatkowymi, niewielkimi bonusami
3. nowych ról, jeśli liczba graczy będzie odpowiednio duża
4. zakazu rozmów między graczami innymi, niż Wilkołaki
5. ograniczenia możliwość komunikowania się Wyroczni z graczami tylko do istotnych ról, które odkryje (ewentualnie całkowitego zakazu, jak punkt 4)
Odpowiedz
No ja tak.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
zgadzam się ; ] wprawdzie pkt 4 mi nie w smak, no ale...
Odpowiedz
Coś się z tym dzieje?
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Chwilowo jest przerwa, bo ja się zajmuję paroma innymi rzeczami i nie chcę ryzykować, że nie zdołam za tym nadążyć, a i sami zainteresowani wyemigrowali w dużej mierze na szeroko pojęte wakacje

[Dodano po roku]

Jak widzą się Wam zmiany w rundach po reaktywacji?

Celowo nie informuję na początku które z ról zostały przydzielone i ile jest wilkołaków, wydaje mi się, że więcej wtedy niepewności, a gra jest zarazem trudniejsza i ciekawsza.

Jak znajdujecie dodatkowe podpowiedzi zawarte w podsumowaniach? Są jakkolwiek pomocne, czy nie? Jeśli nie, to czy przeszkadzają Wam w jakiś sposób? Jeśli tak, to czy nie są zbyt jednoznaczne i ułatwiające grę?

Czy podoba się Wam dodawanie losowych cech postaci, które możecie odgrywać fabularnie?
Odpowiedz
Losowe cechy postaci przypadły mi do gustu, jak już wspomniałam w innym temacie- oby więcej się takich kawopijców trafiało, bo...to cała ja [no, może przejaskrawiona, ale jednak ;3]. I do tego nadaje pewnego kształtu rozgrywce.

Brak podanych ról na wstępie- wydaje mi się, że to dobry pomysł. Zwłaszcza, jeśli dodać do tego stałą rubryczkę, wtedy się człek zastanawia, dlaczego, do jasnej ciasnej nie widać aktywności osób w niej wymienionej. A może ich nie ma? Ups?

Podsumowując, nie mam zastrzeżeń. Ale to może kwestia pitej właśnie kawy...
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - uwagi / sugestie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...